Skocz do zawartości
Bonished

I3 oraz lepsza grafa czy i5 i gorsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, skladam budzetowy komputer i trafilem fajny zestaw tylko bez grafiki i ze slabym procem ale na sockecie 1155 czyli 3gen intela. Grane bedzie najczesciej w csa, wota ale czasem tez inne gierki, natomiast nie zalezy mi na fajerwerkach i ultra. Stad tez moje pytanie - w jakiej konfiguracji najlepiej kupic cpu i gpu?

Proc bedzie raczej uzywany. jezeli i3 to myslalem nad 3220/3240/3250 i gtx960/gtx970, jezeli i5 to 3470/3570 i gtx950? Prosilbym o porade bo nie wiem czy sa to dobre setupy. Grafika raczej bedzie nowa chyba ze polecacie cos uzywanego. Budzet moge podac pozniej ale mysle ze nie wiecej niz 1200.

Z gory dzieki, pozdrawiam

Lukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź i5 3470 (dość dobry procesor - jestem bardzo z niego zadowolony chociaż jakbym miał pieniążki to poleciałbym w wersję K [by nie było spamu chodzi oczywiście o wersję 3570]) i co do grafiki r9 270 (jeżeli chcesz iść w mój config)/gtx 960.

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem na etapie kompa pod WorldOfTanks.

Gra wykorzystuje max 2 wątki i siedzi mocno na procesorze. Tak więc jak najwyżej taktowany rdzeń od Intela.

Karta Nvidia (Wot faworyzuje Geforce, w tej samej cenie na NV masz dużo więcej FPS) - 750Ti pozwala na 60fps w prawie maksymalnych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...