Skocz do zawartości
Juniorr

Konto Microsoft a outlook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio założyłem konto Microsoft do którego podłączyłem adres email z poczty onet (mój główny adres email). Mam również telefon z Windows Phone na którym używam tego samego konta i mam zsynchronizowane na nim wszystkie kontakty, hasła, kalendarze. W chwili obecnej chcę zmienić adres email na nowy i tu pojawia się moje pytanie: Czy Microsoft posiada swoją usługę email? Czy outlook jest tylko klientem do którego da się podłączyć inne skrzynki mailowe, czy oferuje swoją samodzielną usługę pocztową? Nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji, wchodząc na stronę outlooka mogę utworzyć nowe konto ale czy to nie jest po prostu tworzenie nowego konta Microsoft? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł mi to w prosty sposób wytłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem hotmail został zamieniony na outlook.com. Mogę się zalogować do outlooka za pomocą mojego konta Microsoft ale dalej outlook działa w formie wyświetlania wiadomości z poczty onet (nazwauzytkownika@vp.pl). A więc czy konto outlook.com i konto MS to to samo? A może wraz z założeniem konta microsoft dostałem nowego outlookowego maila?(jak go sprawdzić?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto MS umozliwia dostęp do wszystkich usług MS.

Jesli outlook.com pobiera wiadomosci z onetu to znaczy ze skonfigurowałes w ten sposób konto. Znajdziesz to w ustawieniach. Masz tam tez aliasy żeby korzystac ze skrzynki pod nowym adresem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym na koncie Outlook.com masz do dyspozycji dziesięć aliasów do obecnego adresu także nie musisz zakładać nowego maila. Aliasy ustalasz sobie sam w ustawieniach.

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...