Skocz do zawartości
THORGAL

Jaki sprzet macie zamiar kupic za 5 lat ?

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie ma ktos juz jakies plany bo ja mysle ze bede mial

 

Proc 10 Ghz, 5 GB RAM, Grafika Radeon 20 000 z 2 GB RAM na pokladzie, HDD 200 GB ale nano ( tylko czy wtedy RAM odzielnie bedzie mi potrzebny ? ), Nagrywarke DVD o pojemnosci plytek 20 GB, LCD 19"...tak, to by mi sie dzis przydalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ma ktos juz jakies plany bo ja mysle ze bede mial

 

[snip]LCD 19"...tak, to by mi sie dzis przydalo :)

OMG tylko 19'? :P

Za 5 lat mowisz?.. Nawet nie proboje zgadywac, bo to nie ma sensu, a zabawa w przebijanie sie kto co mocniejszego wymysli mnie nie bawi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ma ktos juz jakies plany bo ja mysle ze bede mial

 

Proc 10 Ghz, 5 GB RAM, Grafika Radeon 20 000 z 2 GB RAM na pokladzie, HDD 200 GB ale nano ( tylko czy wtedy RAM odzielnie bedzie mi potrzebny ? ), Nagrywarke DVD o pojemnosci plytek 20 GB, LCD 19"...tak, to by mi sie dzis przydalo :)

Wróżyłeś z fusów od herbaty czy od kawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem co kupie, może komputery będą już razem z telefonami, przenośne dla każdego dostępne, a może nie będzie mnie stać wogóle na komputer, poco się nad tym zastanawiać, zobaczymy co czas przyniesie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD (no name) 32000+, 10 GB Ram, Dysk 400 GB pod SATA 300 ( 10000 rpm i jeden tależ). Płyta głowna od Asusa na VIA jakaś GOLD albo Deluxe. Nagrywara hologramowa ( w 2005 mają już być, na jednym krazku bedzie można nagrac do 1 TB) Zasilacz 600W i garafa od asusa jakis FX najnowszy :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thorgal>> jak ktoś to przeczyta za 5 lat to sie nieźle uśmieje ;)

przypomnij sobie co miałeś na biurku 5 lat temu i zastanów sie co byś powiedział czubowi którby Ci powiedział ze za 5 lat bedzieśz miał coś takiego jak mamy teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thorgal>> jak ktos´ to przeczyta za 5 lat to sie niez´le us´mieje ;)

przypomnij sobie co mia?es´ na biurku 5 lat temu i zastanów sie co bys´ powiedzia? czubowi którby Ci powiedzia? ze za 5 lat bedzies´z mia? cos´ takiego jak mamy teraz ;)

i o to chodzi :) a z drugiej strony temat wyglada tak ze jestem ciekaw na jakie technologie stawiacie ze sie juz pojawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Pentium 5 taktowany zegarem 10,2GHz ma jsie pojawić w 2007 roku, wiec za 4-5 lat będzie na pewno. A będzie na szynie 1200MHz QPB :D :D :D :D

Czyli proca bym tego właśnie obstawiał, RAM no cóż jak to mówił Bill G. "640kb ramu powinny w zupełności wystarczyc" - i jak jest teraz?? :lol: myślę, że takie 2,5GB było by spox. Grafike trudno przewidzieć, w zasadzie sie nie da :) bo to poremiere przesuwają, a to sie coś sepsuło, a to za wcześnie sie pojawi. Ogólnie takie gdybanie jest bez sensu, ale jajca niezłe odchodza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli temat tego typu nie jest poruszany zbytczesto to wcale nie musi byc beznadziejny

ot odrobina fantazji i mozemy miec calkiem interesujace wizje

 

za 5 lat hmm :

wyswietlacz polimerowy ktory bedzie mozna zwijac w rulon

procesory calkowicie CU

chlodzenie FC za nieielka doplata

dyski twarde - zepelnie nowe technologie

napedy zupelnie nowe technologie - krazki po kilkadziesiat giga dostepne powszechnie za niewielka cene

karty dziwkowe i zestawy glosnikow - kompeltny real

ehh marzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nast generacja procków to bedzie znacznie przekraczac dotychczasowe osiagniecia krzemwych :? Nie wiem czy nei zostanie taka przerwa technologiczna miedzy koncowymi osiagnieciami krzemowych procków a tych juz (chyba na weglu.. :) ) nast generacji :>

A to ze maja byc okragłe to pierwsze (chyba) słysze :> I dobrze.. takei dla odmiany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... szkoda tylko ze te okragle procki sie nie sprawdzily :lol2:

Ale w sumie to z ramem i dyskiem panowie dobrze strzelali, z grafa z 2gb pamieci moze miec, tez good shot;)

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wie co bedzie za te 5 lat :) technologia idzie szybko do przodu ale plan na dzis to by bylo:

potężne kino domowe z mega wypasionym TV + jakaś najnowsza konsola....chyba że konsole nic ciekawego za te 5 lat nie pokażą to jakaś jednostka PC :)

 

a jak mnie będzie za te 5 lat stać to ten sprzęt postawie w pokoju "only gameing" :D czy jak to sie pisze - czyli wyciszone sciany, odpowiednie zaciemnienie itp itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wie co bedzie za te 5 lat :) technologia idzie szybko do przodu ale plan na dzis to by bylo:

potężne kino domowe z mega wypasionym TV + jakaś najnowsza konsola....chyba że konsole nic ciekawego za te 5 lat nie pokażą to jakaś jednostka PC :)

 

a jak mnie będzie za te 5 lat stać to ten sprzęt postawie w pokoju "only gameing" :D czy jak to sie pisze - czyli wyciszone sciany, odpowiednie zaciemnienie itp itp ;)

Hint: PATRZ NA DATE.

 

19" LCD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...