Skocz do zawartości
Amer

Projekt "noname" (?)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam zamiar zrobić własną obudowę, stąd nazwa tematu projekt, noname ? Dlatego ze jeszcze nazwy nie posiada ;). Do sedna. Mam zamiar zrobic całą obudowę od samego poczatku, bedzie to obudowa zewnetrzna, czyli wiekszosc podzespolow nie bedzie zamknieta lecz na zewnatrz wyciagnieta. Stad ten temat, bo kompletnie nie mam pojecia gdzie sie udac aby zrobic taka obudowe (sam nie mam az takich narzedzi) i nie wiem z jakiego materialu i czym po lakierowac material aby byl trwaly, bez odpryskow, licze na wasze dosyc szczegolowe opisy.

 

Na przełomie postępów pokażą się zdjęcia, plany, rezultaty, na tą chwile obawiam sie o plagiat :)

 

 

Podzespoly do projektu :

Cpu : i5 4460

Gpu : Evga gtx 960

Mobo : Msi b85-g43

Cooler : Spc Spartan Pro (lecz specjalnie do projektu dokupione bedzie chlodzenie cieczą jak narazie tylko pod procesor, i ok. 360mm chlodnica.)

Psu: Thermaltake se 530 w

Ram : Kimgston HyperX Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty chcesz zrobić tę obudowę, czy może my mamy Ci powiedzieć, co i jak, a ktoś inny jeszcze wykonać za Ciebie?

 

A plagiat to co najwyżej Ty mógłbyś zrobić - taki projekt to nie precedens.

Edytowane przez Dammeron
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej, plagiat, na razie nie chce ujawniać ogólnego wyglądu, projektów. A co do kontrowersji apropo zrobienia przeze mnie samego obudowy, nie wiem gdzie sie udać w sprawię zrobienia szkieletu iż sam narzędzi nie posiadam do zrobienia czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śrubokręta nawet nie masz? A nitownica kosztuje kilkadziesiąt złotych.

 

Czarno widzę to wszystko - masz jakieś marzenie zrobienia czegoś takiego, a jednocześnie sam sobie wyszukujesz problemy, by tego nie zrealizować...

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie wiemy co, w jakim kształcie, wielkości, z czego, jakie podzespoły wyeksponowane, a jakie schowane. I nie wiedząc tego wszystkiego mamy doradzić jak to wykonać.

Nie no, sory ziąs, ale nawet na internetowego eksperta te dane są niewystarczające.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz myslalem ze pokaza sie odpowiedzi o ktore mi chodzi, czyli metal z jakiego zrobic daną obudowę i lakier ktory byl by odpowiedni (czarny) jak pisalem, na przelomie postępu, pojawią się zdjęcia, zrobionego szkieletu i dopiero wtedy rozstrzygane będą rady, ew. Dodatki, co dodac usunac itp.

 

Na razie prosze o odpowiedzenie apropo tworzywa i metalu, a nie kpić w komentarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal powiadasz? \m/

 

A na serio to idź do marketu budowlanego, kędy metale bytują, obejrzyj sobie profile aluminiowe, rurki, pręty i tak dalej, a potem, jak mawiał mój pierwszy sensej, zrób tak, żeby było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...