Skocz do zawartości
kalvin606

Wymiana karty graficznej (GTX 260) na coś nowszego

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, chcilabym wymienic moja obecna karte graficzna na cos nowszego poniewaz juz nie jestem wstanie grac w nowe tytuly (np: BF1). Mam do wydania 500-1000 zl.

 

AMD Phenom II X4 925 2.8GHz
4x GoodRam DDR3 2048MB PC1333 CL9 (GR1333D364L9/2G)
Nvidia Geforce GTX 260
Chieftec 500W
 
Myslalem o GTX 750 lub czyms drozszym, czyli: MSI RX 470 Gaming X 4GB
 
Z gory dzieki za pomoc.
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 750 to słabizna. Ja na Twoim miejscu brałbym

http://www.komputronik.pl/product/343224/msi-geforce--gtx-1050-ti-4gb-oc.html

lub

http://www.komputronik.pl/product/345293/palit-geforce--gtx-1050-ti-stormx-4gb.html

 

RX 470 może w najbliższym czasie potanieć. Ja liczę na okolice 900 zł za przyzwoite wersje. Wówczas GTX 1050 Ti za 800 zł i więcej będzie słabym rozwiązaniem, dlatego brałbym jak najtańsze wersje GTX 1050 Ti.

Edytowane przez Tyran6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to mit. Wszystko zależy od tego jak dobierzesz procesor i kartę gaficzną. Niech się jeszcze ktoś wypowie, ale jak dla mnie to do Twojego procesora jak ulał będzie pasować GTX 1050 Ti, która to karta ma wydajność GTX 960 tylko w niższej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie. Jak nikt nie wrzuci tu sprzeciwu to kupie "Palit GeForce ® GTX 1050 Ti StormX 4GB" ;)

 

I będziesz lekko rozczarowany małym przyrostem mocy w obciążających momentach. Zacznij od drugiej strony - 1k z dużym hakiem na zmianę podstawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od zmiany platformy bo ten Phenom się zesra przy średnich detalach i wsadzenie nawet najmocniejszej karty nie wiele pomoże .

 

Karta wymieniona przez radiergummi od biedy by wystarczyła do minimalnych , do średnich detali to GTX1060 6GB / Rx 480 8GB .

 

Tyle jeżeli chodzi o wymagania oficjalne , realne wymagania mogą być inne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...