Jump to content
Sign in to follow this  
king89yaku

Pierwsze PlayStation 4 - PRO Czy Normal?

Recommended Posts

Witam

 

Zastanawiam się nad zakupem PS4 (czekałem na pojawienie się PRO by staniały normalne wersje) ale teraz rozważam zakup PRO. Wyjaśnię sytuację.

 

Aktualnie gram głównie na PC i jest to moja stacja bazowa - wydajna jednostka do gier. Głównie FPSy (seria Battllefield, CS GO, GTA V, Wiedźmin 2 i 3, Diablo 3, MAfia i wiele innych). Posiadałem kiedyś PS3 jak i XBOXA 360 (aktualnie tylko blaszak mi został). 

Na konsoli jednak chciałem ogrywać tytułu niedostępne na PC (seria Uncharted, God of War,  UFC 2, Red Dead Redemption 2  i Fifę - bo na padzie z kumplami dużo lepiej się gra. Niewykluczone też że kupię Wiedźmina 3 - no i wszystkie exclusive na PSa)

 

Telewizor to 42 calowe SONY (jeden to Plazma a 2 LCD - mają już 2-3 lata) i nie planuję w najbliższym czasie zakupu Telewizora 4K z HDR (może za 3 - 4 - 5 lat). Napewno będę modernizował PC więc pochłonie to cały budżet. 

 

Pytanie.

1)Czy jest więc sens dopłacać do PS4 PRO skoro nie mam TV 4K (a słyszałem pogłoski że niektóre tytuły gorzej chodzą na PRO)

 

2) Jeżeli już SLIM to brać wersję 500gb czy 1 TB. Jak wspominałem konsola będzie dodatkiem a różnica w 500gb a 1 TB to około 220-250 zł. 

 

3) Konsolę kupował będę na raty (RTV EURO AGD lub MEDIA MARKT, myślałem o jakimś promo zestawie z grami + dokupić 2 pad. Coś polecacie?

 

4) Jeżeli nie PRO to kupić tą nową "odchudzoną" wersje czy starszą większą?

 

 

Dzięki za pomoc :)

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoje argumenty mnie przekonały!

 

Jesteś dorosły - masz prawo do podejmowania chybionych decyzji. W takim przypadku oznacza to że nie potrafisz na podstawie ogromnego źródła syfu wydobyć informacji nt. interesującego Cię zakupu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.