Skocz do zawartości
M.Mountain

Na ile mogę wycenić MSI GeForce GTX 1060 3GT OC 3GB, używana, 30 miesięcy gwarancji?

Rekomendowane odpowiedzi

Za jakieś 550 i niżej kupisz używki porównywalne do tej karty (RX 570 4GB lub GTX1060 3GB). A zaraz premiera kolejnej generacji. Nie liczyłbym na więcej. Ja wiem, że każdy chciałby sprzedać za tyle za ile kupił, ale tak to nie działa poza nielicznymi sytuacjami. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No możesz spróbować. :) Przejrzyj sobie portale z używanymi sprzętami, zobacz co się sprzedaje i w jakich cenach.

Na Allegro, czy OLX można znaleźć poniżej 500PLN takie sprzęty (i wiszą), więc sam sobie odpowiedz, czy uda się za 600 sprzedać. :)

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem na inne oferty, to wyceniłem na początku na 700 :P
Znaczenie ma też często lokalizacja, więc ogólnie mam duży problem.

500zł, to według mnie prawie darmo i za tyle, to już mam kupca :P

Po zmianie ceny na 620 (ludzie lubią się targować, więc dam im możliwość) zainteresowanie wzrosło, ale nic konkretnego

Ogólnie, to rynek używanego sprzętu jest bardzo rozbieżny. Bo, jak mi się zdaje, karta, która nowa w sklepie kosztuje ok. 900zł, zostaje wystawiona za 500zł, to albo jest uszkodzona albo ktoś próbuję się jej szybko pozbyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz...porównywalnego RXa 570 można za około 700PLN nowego, w sklepie wyrwać. A na jakiejś promocji nawet taniej. Mając do wyboru nówkę i używkę tańszą o 50PLN, nawet bym się nie zastanawiał i kupował w sklepie. No ale jak napisałem, próbować możesz, a nawet powinieneś. A nóż się kupiec trafi. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...