Skocz do zawartości
slim

ATI Radeon 9500

Rekomendowane odpowiedzi

Niemiec Ty to potrafisz zaskoczyć człowieka!! :wink: ni stad ni zowad wyskakujesz z 3dmarkiem 2005 brawo juz widze tych wszystkich szczesliwych posiadaczy radeonow 9500@pro ktorzy teraz wyciskaja siodme poty ze swoich czerwonych diablow!! :twisted: apropos moj diabelek idzie mi na 405/324 i ani grama wiecej nie da rady!!szczegolnie martwi mnie te 324 memków w koncu to infineon 3,0 ns wiec czy to nie za malo troszke??!! co zrobic eby było lepiej??!!moze zmiana mobo na nf7-sl cos pomoze??!!jak myslicie??!!chcialbym wycisnac wiecej bo na razie w 3dmarku 2003 tylko 4861 max!! :evil: pomozcie plz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym chcial, zeby mi rden szedl "tylko" na 400. z takim rdzeniem bym 5k w marku 2k3 przebil ;] moje hynixy 3.3 ida max na 326, ale sa to ustawienia na 1 gora 2 marki. moze radiatory by im pomogly.

 

 

marka 2k5 jako jedynego mialem na hdd a instalek 2k1 i 2k3 nie moglem znalesc :( jak je dorwe to puszcze i te.

 

btw. ma ktos linka do tej latki ati pod marka 2k5??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!!!mam taki problem a mianowicie posiadam karte graficzną radeon 9500 karte ta udało sie bezproblemowo zmodować(8 potoków) i świetnie podkręcić odpowiednio 405Mhz rdzeń i 650Mhz pamięci infineon 3,0 ns) ostatnie wyniki 3d markow to 2k3 4876 2k1 15843 pkt. No ale to już chyba koniec podkręcania bez V-modów no więc trzeba by zmienic karte zeby byly nowe wyzwania!! Co polecacie i może ktoś chce odemnie nabyć mojego radzia??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie udalo dzisiaj dobic do 380/329 ale to po zalozeniu miedzianych coolermajstrow na ram i daniu dodatkowego wentyla zaopatrujacego silencera w powietrze. wyniki na chwile obecna to

4880 w 2k3 i 2139 w 2k5. linkow narazie nei daje, bo bede jeszcze walczyl :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nocka zakonczyla sie wynikamil:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3271047

oraz

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=197841

mialem 2181, ale komp chodzil a mysz i klawa odmowily wspolpracy... :/ no i niestety wynik nie zostal utrwalony, ale jak zawsze to nei wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z kumplem dorwalem radka 9500 (chyba PowerColor) no i zaczelismy go modowac... (na 9500Pro)

I tak: w trybie 3d wszystko zajebiscie dziala , tzn. zero bugow , szachownic artefaktow itp... Ati tool nic nie wykrywa , 3dM03 puszczony z aax4 i anizo x6

i nic... Natomiast porblem jest w windzie... Wyskakuje taki pasek przez caly erkan w kolorze zoltym :lol: W sumie pasek z kropkami . Wiec karta nie moduje sie do konca...

No i mam takie pytanko... Czy mozna cos zrobic zeby w 2D sie nie kaszanilo ? Na ile bezpieczne jest pracowanie w 3d z 8 potokami ? Bo mozna by np. w 2d ustawiac 4 ptoki a na 3d przestawiac na 8 .

 

Na radku jest Giant 3 TT wiec grafa ma w miare zimno , zasilka to szef 360DF wiec voltow tez mu nie brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam specjalnego windowsa do testow!:)

a ja nie :P nie mam checi ani wolnych partycji na trzymanie kolejnego OSu. n apisz mi na PW czym sie rozni od zwyklej do pracy.

 

edit.

 

popatrzylem na nawsze wyniki w marku 2k3 to cala twoja przewaga wynika tylko i wylacznie z tego, ze masz bartona, bo ilos cache ma duzy wplyw na pierwszy test. gdzies mam nawet roznice na hdd:

wszystkie procki taktowane 2,4ghz

duron: 4423 - 144,4

antek: 4482 - 149,7

bartek: 4499 - 152,4

reszta wynikow identyczna. roznica wynika tylko i wylacznie z procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam radka 9500 128mb 256 bit Power Color.

No i po zmodowaniiu na 9700 czasami pojawia sie szachownica.

Ale jak go podkrece na 300/300 to znika..

Czego to moze byc wina.

 

 

 

 

______________________________________________________________

Epox 8rda3+ bartek 2500@3200 Radek 9500@9700 2x256 Geil

SS2, 2X barka 80gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam radka 9500 128mb 256 bit Power Color.

No i po zmodowaniiu na 9700 czasami pojawia sie szachownica.

Ale jak go podkrece na 300/300 to znika..

Czego to moze byc wina.

 

 

______________________________________________________________

Epox 8rda3+ bartek 2500@3200 Radek 9500@9700 2x256 Geil  

SS2, 2X barka 80gb.

to znaczy jak wyłącze werteksy to działa mi tylko parę gier (call of duty i takie tam)

kurde cio to może być???

zasilka odpada napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=239490

 

prawie pobilem ciebie pcmax w 2k3, bo po klatkach mialem duzo lepiej ale na cpu test sie pipa wylozyla a juz nie mialem sily siedziec dalej z delta w jedym pomieszczeniu. masz jeszcze kilka dni ze swoim wynikiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co jest pod miedzianą płytką koło śledzia na przeciwnej stronie niż wiatrak?

Na razie wiem że to coś się mocno grzeje i mam ochotę nalepić radiatorek bo kocham swoją kartę i nie chcę by cokolwiek jej się grzało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw zrobilem testy w 2k5 a 2k3 sie dziwnie wieszal :/ w 2k5 zrobile 3 czy 4 przejscia a 2k3 natura i zwis. ostatni kiedy stwierdzilem, ze finito to zrobil z zegarkiem 1:03.xx czyli pod sam koniec :/

 

teraz do weekendu musisz poczekac albo i dluzej, bo sie zaczal okres kolokwialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialem sie pochwalic moim chlodzeniem :P

dawno temu pisalem, ze sobie zrobilem i wreszcie dorwalem cyfraka i cyknalem pare fotek :)

radiator od athlona + wiatrak 80 :) i takie cos wyszlo, troche srubek, wiertarka i to chyba tyle :)

 

ciach!

ciach!

ciach!

ciach!

ciach!

ciach!

ciach!

Dołączona grafika

 

albo:

http://members.lycos.co.uk/matfiztopola/9500/

 

:) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...