Skocz do zawartości
slim

ATI Radeon 9500

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem nowym posiadaczem karty Radeon 9500 64mb , zmodowany na 8 potokow, zero artefaktow , pamieci na karcie to samsungi 2,8ns

 

mam pytanie: jakie sterowniki (oczywiscie na omegach) beda najwydajniejsze do tej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem.

Mam Radeona 9500 64mb zmodowanego na 8 pot. i radiatory na pamięciach ( http://www.4max.com.pl/default.asp?g=25&gg=19&produkt=503 ) przyklejone klejem ( http://www.4max.com.pl/default.asp?g=129&gg=67&produkt=72 ). mam pytanie czy to normalne że te radiatory bez kręcenia są ciepłe. Słyszałem że te karty sie mocno grzeją.

Z dziękuję z odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Radka 9500@9500Pro i radiatory na pamięciach które przykleiłem klejem Thermopox.

I problem jest taki że gdy zostawiam na 45min w ATItool Scan for Arifact to mi sie takie arty pojawiają że nic nie widać

Grałem w Pacific Assault 1godz. i nic a Atitool zostawiam na 45min i sypie artami. Wczy może być problem.

ps. Jak zdjąć radiatory przyklejone Thermopoxem

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATItool to troche sztuczne szukanie artow IMO jak w grach masz czysto to co sie przejmowac ;) a masz jakis nawiew na radiatory ?

 

a zeby zdjac to musisz uwazac zeby nie zdjac radiatora z pamiecia ;) chyba najlepiej wrzucic w foliowy worek dobrze zabezbieczyc wrzucic do zamrazarki i po jakis 2h delikadnie odrywac radiatory wsuwajac miedzy radiator a pamieci ostrze noza albo cos innego plaskiego za radiator nie ciagnij bo urwiesz pamiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oczyścić pamięci z tego kleju? Spyrytusem? Bo chyba wiem co to może być w jednej kostce za dużo kleju dałem i mi troche po bokach poleciało. A w jakimś serwisie wyczyszczą mi pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, kupiłem na Allegro radeona 9500Pro z pamieciami Samsunga GC2A 2,8 ns i odblokowalem potoki , niestety po odblokowaniu potoków karta nie działa pojawiaja sie jakieś dziwne krzaczki potem zamieszcze zdjęcie, reszta osob co kupiła tą karte odblokowała i nie było problemów a bylo to jakies 20 osob wiec mialem pecha , Wie ktoś moze jak to naprawic, powiem OD RAZU FLASOWALEM BIOSA I NIC ,,,,, help me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia ale to ciekawe, że nie udało Ci się odblokować potoków w 9500pro (tak piszesz). Jeszcze ciekawsze jest to, że wszyscy posiadacze 9500pro mają ten sam problem, nie mogąc odblokować potoków, mają ich tylko 8...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy najpierw jaką masz kartę- pamięci ułożone w kształcie litery L po obu stonach PCB czy w jednej lini (też po obu stonach).

Bo odblokowanie potoków w karcie ośmiopotokowej (R9500PRO) brzmi dość dziwnie ;-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po cholere flaszowales biosa :?: moze to przez to spieprzyles karte. Trzeba bylo tak jak przyszla zapodac omegi, nimi odblkowac karte i patrzec czy sa krzaki. A gosc z aukcji dawal gwarancje na modowalnosc :?: bo jak nie to wroc stary bios sprawdz czy sypie artami i wymieniaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...