Skocz do zawartości
Krootki

Do liczących UNITED DEVICES

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ten upał odwala mi w główce i troszku nudzi ;)

 

Mam takie pytanko - ile czasu zajmuje Wam "zdobycie" 1 punktu w United Devices???

 

Ja na razie przeliczam 12 dni 17 godzin 42 minuty i 54 sekundy i mam 7977 punktów.

 

Jeśli dobrze przeliczam to 1 punkt dodawany jest średnio co 137,97 sekundy . A jak Wasze wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UD to taki program dzieki ktoremu znjduje sie lekarstwo na raka :?

Sam przeliczyłem tylo jedna probke po czym chciałem przerzucic sie na Find-a-Drug lecz ten działa u mnie gorzej niz gra w dosie :)

 

www.tweak.pl - kliknij na "UD" w gornej czesci ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze post jest co najmniej stary,ale mam pytanko,na ktore byc moze ktos odpowie : Czemu kazdy szuka jakis durnych (sorki jak kogos urazilem) ufoludkow,zamiast poszukac lekarstwa na raka ?

Poniewaz kosmici moze znaja lekarstwo na raka? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze post jest co najmniej stary,ale mam pytanko,na ktore byc moze ktos odpowie : Czemu kazdy szuka jakis durnych (sorki jak kogos urazilem) ufoludkow,zamiast poszukac lekarstwa na raka ?

Wydaje mi sie ze nie chodzi tu o szukanie leku na raka, ufoludkow czy innych tego typu programow wykorzystujacych przetwarzanie rozproszone, ale o wspolzawodnictwo. Liczysz zeby byc pozycje wyzej, zeby twoj team byl wyzej, zeby polska byla wyzej w klasyfikacji generalnej panstw itd. Bo przeciez tak naprawde nie wiem co te nasze kompy licza. A moze zamiast leku na raka komp przetwarza symulacje wybuchow jadrowych, albo inne "porzyteczne" informacje. Nie wiesz tego napewno.

Ja liczylem i Seti i UD, jednak bardziej przywiazelm sie do Seti, mniej mozna oszukac (przynajmniej tak mi sie wydaje)> Bo jak widze ze ktos w UD przerobil 100 probek a ma iles set tysiecy punktow, wicej niz ktos kto przeliczyl tych probek 1000. W takie rzeczy to ja nie wierze.

Poza tym czy to wazne co liczymy? Wazne ze kompu nie stoja bezczynnie, ze jest zdrowa rywalizacja i ze "komus tam" pomozemy :)

ALe sie rozpisalem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zaczniemy liczyć ilość oddechów, lub ilość wykonywanych ruchów ręką 8) A tak serio to gdzie się zarejestrować bo angielski znam na takim poziomie jak 99%osób na forum chiński :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzoza czy masz moze na mysli elfiego??? :) - to co ten koles znalazl za zwanzig :) - juz pare razy zadawalem o niego pytanie jak on to robi ze ma srednia 5000 bodajze na pakiet a ja w zyciu nie widzialem pakietu powyzej 1000 a mam 130000 punktow.

 

Ja chcialbym liczyc ciagle UD ale sa trzy rzeczy dla ktorych raczej wybieram seti:

 

1) Te durne punkty w UD - dla mnie to jest poronione - punkty za dysk? Za pamiec? - co to za roznica czy masz 256MB czy 2GB - jak widac duza bo w przypadku 2GB wyjdzie ci dwa razy tyle albo lepiej punktow za godzine niz w przypadku 256MB.

A najwieksze przegiecie to network - co to ma <span style="color:red;">[ciach!]</span>a do rzeczy - o co w tym chodzi? - jak ktos ma intel server 1GBit/s adapter to dostanie z 200punktow za to i automatycznie wygrywa z kolesiem ktory liczy na dwa razy lepszym procku

 

2) Wystarczy przypadkowy reset, zwis czy nawet zamkniecie zwykle systemu zeby z duzym prawdopodobienstwem zaczac od nowa - a jezeli juz nie od nowa to jest jeszcze kwestia tego ze program za rzadko zapisuje dane i mozna stracic np 1,5godz obliczen jezli akurat liczy zlozona ligande

 

3) Za czeste problemy z serverem a selector odpada poniewaz ciagle przelacza mi agenty.

 

Seti mimo problemow ze statsami zawsze wydaje pakiety, nie ma punktow, i jest stabilne do bolu.

 

I to tyle - podoba mi sie jednak idea programu - i jego aktualnosc - ospa, waglik jak byl bin laden itd. - jeszcze fajny jest system statsow - wykresy itp - no liczac w pare kompow na jednej xywie mozna zobaczyc kto ile robi.

Moze teraz policze folding@home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Yoshi

Nie wiem czy to elfi czy jakis innny ale pare razy przegladajac jakies staty natknalem sie na takie kwiatki.

W seti wszystko jest jasne: masz tyle "punktow" ile przeliczyles pakietow. Jasne, proste, klarowne. Bez punktow za przestrzen dyskowa itd - o tym wspominal juz Yoshi

Aha z tymi punktami za proca np. Mam wykreconego na ponad 2400Mh a mialem 100 punktow tak jak pentium 1500... Zalosne... Pozniej przypomnialo mu sie i zmienil na troche ponad 200 co tez nie uwazam za super wynik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam około 56,000 punktów w UD. Liczę od 30 lipca 2003, średno 800 pumktów na dzień. Liczę na czterech maszynach, oprócz tej z podpisu.

 

Dodawanie punktów za przestrzeń dyskową, sieć czy RAM to chory pomysł.

 

Intel Pro/100 S Managment Adapter :?: W domu mam Intel Pro/100S Desktop Adapter i mam 100%, a w pracy Intel Pro/100+ Managment Adapter i tylko 50% :!: :?: Na starej 3COM 68%, jak oni to wyliczają :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez licze :) mam 24545

mialem przerwe i spadlem na 101 pozycje w teamie tweaka ale zaraz to nadrobie :), pryznam ze o wiele bardziej rusza mnie szukanie rozwiazania na jakies choroby niz szukanie ufolodkow

Jakiś czas temu przegoniłem Cię :wink: Jestem na 55 pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

1) Te durne punkty w UD - dla mnie to jest poronione - punkty za dysk? Za pamiec?

[...]

jak ktos ma intel server 1GBit/s adapter to dostanie z 200punktow za to i automatycznie wygrywa z kolesiem ktory liczy na dwa razy lepszym procku

chyba zapomniales o sensie istnienia takich programow. nie liczy sie po to zeby byc przed kims w statystykach, tylko zeby znalezc ufoka (bzdura..), znalezc szczepionke na raka (a skad wiemy ze nie szukamy kolejnej mutacji waglika ??) itp.

liczy sie efekt, a nie to ze jestes na 15466434 miejscu (o 32453 miejsca wyzej niz jasiu ktory ma P IV 3.2 ht z hiper duper dopalaczem na wegiel).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez licze :) mam 24545

mialem przerwe i spadlem na 101 pozycje w teamie tweaka ale zaraz to nadrobie :), pryznam ze o wiele bardziej rusza mnie szukanie rozwiazania na jakies choroby niz szukanie ufolodkow

Jakiś czas temu przegoniłem Cię :wink: Jestem na 55 pozycji.

o wlasnie. o tym mowie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez licze :) mam 24545

mialem przerwe i spadlem na 101 pozycje w teamie tweaka ale zaraz to nadrobie :), pryznam ze o wiele bardziej rusza mnie szukanie rozwiazania na jakies choroby niz szukanie ufolodkow

Jakiś czas temu przegoniłem Cię :wink: Jestem na 55 pozycji.

o wlasnie. o tym mowie :wink:

Wyścigi to sprawa drugorzędna. :wink:

 

Liczy się idea pomocy innym. Pomagając innym, pomagasz sobie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...