Skocz do zawartości
Nicky

Tabaka :D

Co sadzisz o tabace  

155 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sadzisz o tabace

    • Uwielbiam,
      32
    • Probowalem, ale nie zasmakowalo mi
      51
    • Co to wogole jest
      25
    • To najgorsze swinstwo, narkotyk
      18
    • Zdarza mi sie, ale bez przesady
      77


Rekomendowane odpowiedzi

Sam jestem namiętnym snufferem. Chce się dowidzieć jak popularba jest tabaka. Bo w śród moich znajonych, niektórzy wogóle niewiedzą co to jest i inni widzę ale niepróbowali, naprawdę niewile na jakieś doświdczenia z tabaczka. A wy lubicie czasem wciągnać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie straszne gowno niedosc ze kreci w nosie i masz to cos przec caly dzien (w nosie ;) ) to niema po tym zadnego odjazdu :/

tabaka sie przydaje jak sie ma zatkany nos :D jedyne madre zastosowanie tego czegos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie straszne gowno niedosc ze kreci w nosie i masz to cos przec caly dzien (w nosie ;) ) to niema po tym zadnego odjazdu :/ 

tabaka sie przydaje jak sie ma zatkany nos :D jedyne madre zastosowanie tego czegos

Nie ma odjazdu????? 8O Pociągnij porządną ściechę Red Bull'a. Gwarantuje ci, że jeśli siedzisz to ciężko ci się będzie podnieść przez dłuższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie o Medicated no.99 :]? Ja pierdziele najostrzejsze gowno jakie bralem, mozg wygryza :D

Jak przyjebalem tego pozadna scieche to sie pozygalem i nie moglem chodzic :] (ale to byla lekka przesada 8) )

 

Cyatat z tox.frogi.prv :

"Medicated No. 99

Jedyny na rynku w Polsce produkt nie bedacy wyrobem firmy pana Poschla. Produkowana w Czechach na licencji liczacej ponad 250 lat firmy J & H Wilson z Anglii. Bardzo mocna, przewyzszajšca jeszcze Red Bull`a. Posiada bardzo mocny aromat kamforowo - salicylowy i moze byc pomocna (jak nazwa wskazuje!) przy niezycie nosa. Nawet male porcje powoduja lzawienie, wiec nalezy uzywac jej ostroznie. Zalecana dla zaawansowanych snifirow."

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Kto mi powie gdzie w Warszawie można kupić tabakę?

W szczególności medicated 99 - kiedyś próbowałem i była pyszna  :D 

 

pozdrawiam

ja jestem z poznania, ale tabake dostaneisz w kazdym sklepie z tytoniem, nawet w kioskach sie trafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy myslą ze tabaka to cos jak srodek odurzający.......

boją sie ..podchodza nieufnie......

to mnie smieszy...ajk ktos gada ze

"pociągnął sobie ale efektu nie poczuł"

:? :? :lol: :? :lol: :twisted:

 

ja tam wciagam tabake mniej wiecej 6 lat ..ale ostatno to coraz mniej..jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Kto mi powie gdzie w Warszawie można kupić tabakę?

W szczególności medicated 99 - kiedyś próbowałem i była pyszna  :D 

 

pozdrawiam

Mi chodzi tylko o to, po ile stoi ta Medicated 99 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...