Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Szuakam jakiegoś programu do zmieniania styli, który nie muli kompa, przejrzałem ostatnie 20 stron jednak oprócz screen'ów z pulpitami i opisów do samurize nie ma tam nic konkretnego. Używałem Style XP, ale jakoś mi ten program nie leży, więc jeśli ktoś by mi podał nazwę jakiegoś dobrego programu to był bym wdzięczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam pytanie. Może juz był ten problem poruszany tutaj, ale przeglądać 60 stron.... to troche dużo :/

Chodzi o to, że mam zainstalowanego AstonShella, do tego używam jeszcze UXTheme, żeby pozmieniać wygląd okien. Niedawno zainstalowałem sobie IconPackager 3 i mam problem, bo ładnie zamienia mi wszystkie pliki, oprócz folderów, o co chodzi? Czemu "skórke" folderów nie chce też pozmieniać? Musze wszystkie "ręcznie" zmieniać, po jednym, każdy po kolei. Jest jakiś sposób aby zmienić "skórke" folderów za jednym razem, wszystkie na raz?

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Icon Packager zmienia ikonki folderów ! :] Może w paczce ikonek jaką sobie zessałeś nie ma ikony dla folderu (chociaż dziwne by to było) albo coś się zepsuło w twoim Packagerze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa na 100%, bo z tej paczki biore ikonki folderów i sam ręcznie zmieniam, z resztą próbowałem wstawiać też inne paczki, i żadna paczka nie zamienia automatycznie ikonki folderów i nie wiem czemu :/

Nie Iconpackager dopiero co zainstalowalem, chyba jest calkowicie sprawny. Może chodzi o to że sie on gryzie z Astonem, albo z UxTheme? :/ Lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sobie aston radzi ze zmianami rozdzielczosci? zamierzam sie na niego przesiasc.

bo mam taki przypadek ze mam dwa alternatywne monitory - jeden zwykly LCD z rodzialka 1280x1024 i jako drugi TV lcd z rodzialka 1360x768... no i mialo by to wygladac ladnie we wszystkich rodzialkach. to w sumie jest głowne kryterium przesiadki na astona... wiec, co mi mozecie powiedziec na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc tematow wymaga wprowadzenia poprawek po zmianie rozdzielczosci, bo elementy pulpitu pozostają w tych samych miejscach, alejak się samemu cos robi(lub wprowadza zmiany do istniejącego) mozna to zrobic tak aby wyglądałdobrze w innych rozdzielczosciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dowiedzialem sie ze cos takiego : http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...pe=post&id=6483 robi sie w samurize chodzi mi o info proca ram....pogoda i takie tam gluoty.... czy ktos wiek jak cos podobnego zrobic bo zabardzo mi to nie wychodzi .... bede wdzeiczny za pomoc :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

moze i byl juz ten temat, ale narazie na czytanie 60 stron nie mam czasu.

 

Czy mozna zmienić styl (np. z deviant art) bez udzialu jakiegos programu typu StyleXP?

 

StyleXP jest PLATNY + OBCIAZA kompa jak pracuje....

 

czekam na odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

moze i byl juz ten temat, ale narazie na czytanie 60 stron nie mam czasu.

 

Czy mozna zmienić styl (np. z deviant art) bez udzialu jakiegos programu typu StyleXP?

 

StyleXP jest PLATNY + OBCIAZA kompa jak pracuje....

 

czekam na odpowiedz :)

http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=140707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki.....ale tak długo już skaczę po tych stronach i nie mogę zanleżć jak zrobić taki pasek windowsa ? właśnie taki jak masz u siebie....pulpit masz zrobiony za*biście i nie ukrywam,że chętnie bym Ci go podkradł.

SUper wygląda...... doradź coś lub podpowiedz skąd to ściągnąć :0

dzięki

Sorry, za super szybka odpowiedz, ale dopiero teraz to zauwazylem(i tak na pewno juz sobie znalazles ) ale :

 

Niebieskie tooblary Vista

 

Sciagnij to . Pasek zainstalujesz za pomoca programnu Styler 1.38. Sciagnij go, zainstaluj i gotowe :)

 

 

 

 

Oto moj desk ( zmieniony) :

 

Dołączona grafika

Edytowane przez subon2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

mam problem z WindowBlidsem, otoz zainstalowalem go ponownie po pewnym czasie przerwy i korzystania z klasycznego wygladu xp'eka

ale na koncu instalacji pojawil mi sie blad, wbsys.dll ze ten plik nie jest zgodny z windows NT czy jakos tak i pozniej nie moge windy odpalic dopiero jak wyrzuce blindsa z dysku wchodze do okienek. Mozecie cos zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FreeBSD 6.1 @ Acer ;]

 

http://img214.imageshack.us/img214/6831/1506fbsd3wc.jpg

 

Nie wiem czy już pokazywałem z tym stylem ;] Mój flagowy styl z którego dumny jestem - Plastik, robiony na podstawie screenshotow z schematem Plastik z KDE ;)

Edytowane przez Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...