Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedno pytanie

 

Mam troche ikonek *.png.I chciałbym je przerobić na *.ico.

 

Sciągnąłem programy nawet dwa

 

aicon1.15 i XnView.Ale kiedy konwertuje to zamiast przezroczystego tła mam czarne.

 

Jak zrobić żeby w ikonce był tylko sam obrazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uki, do robienia ikonek z przezroczystością uzywam Microangelo 5, a ostatnio Gif Movie Gear, ostatnim mozna trochu lepiej zautomatyzowac. Nie pamietam juz gdzie znalazlem, ale na głownej GMG jest tutorial jak robic ikonki z png badz psd. A ikonki do programow juz zaczolem robic, mam juz mirande, opere, mozille, foobar sie robi, to i inne bedą ... na deviancie chcieli, wiec dam znac jak zrobie update, tym razem bedzie zip z themem i ikonki do programow osobno. moze do programow zrobie 128x128... chyba do objectDocka sie takie nadają, ale nie wiem, bo nie uzywam. dajcie znacz czuy jest sens robic 128. Wielkie dzieki za zainteresowanie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja, się podepnę :>

Ikonki są piękne i jedyne w swym rodzaju :)

 

Jeżeli chodzi o ikonki aplikacji, to chciałbym nieśmiało zasugerować kilka propozycji...

Mianowicie, bardzo by mnie ucieszyło, jakbym w pakicie znalazł ikonki do Kazaa'y, Mirca, Winampa, PTC czy Wiersza poleceń (cmd.exe).

 

W przypadku zaistnienia jakiegoś zbędnego czasu (:>) chciałbym, aby zostało wydane kilka ikonek "growych", jak np. GTA, Unreal czy NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie dwa male pytanka

1. jakim softem latwo i szybko zmienie kolorystyke ikon (poprostu chce zrobic czarno - biale)

2. moze ciut glupie ale czy Rainlandera mozna miec na pulpicie ale tak aby byl widoczny tylko na tapecie bo osobiscie mi sie to nie podoba ze wyskakuje przed kazde okno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie dwa male pytanka  

1. jakim softem latwo i szybko zmienie kolorystyke ikon (poprostu chce zrobic czarno - biale)

Jeżeli jest to paczka do icon packera to polecam Icon Developer tej samej firmy czyli Stardock. Będziesz do tego potrzebował full wersji z tego co pamiętam ;/ Jak już znalazłem ową wersje to zmiana ikonek trwała kilka sekund ;0 polecam ;o

 

Prawdopodobnie też da się zmienić wiele ikon (*.ico) naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sesja zbliza sie ku koncowi (zostal tylko jeden egzam :) )

wiec korzystajac z wolnej chwili zmienilem troche swoj pulpit

Dołączona grafika

a niedlugo znow cos innego bo zbliza sie lato wiec trzeba troszke koloru na pulpit dorzucic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. moze ciut glupie ale czy Rainlandera mozna miec na pulpicie ale tak aby byl widoczny tylko na tapecie bo osobiscie mi sie to nie podoba ze wyskakuje przed kazde okno

na pewno sie da, nie jestem pewien na 100% czy to jest ta opcja ale:

prawy przycisk myszy na kalendarzu -> config ->layout - > position: OnBottom.

 

czara: mozesz tapetke podeslac? - dune@battlenet.pl dawno nic u siebie nie zmienialem a ta tapetka wyglada kusząco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samurize i objectdock to chyba dwa glowne programy z ktorych korzystaja forumowicze...

albo yz'dock zamiast objectdocka :)

no i serwisy od ktorcyh powinienes zaczac :

www.samurize.com

www.samurize.prv.pl

www.deviantart.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpakowujesz skina do odpowiedniego katalogu a potem musisz koniecznie zresetowac gg bo inaczej nie widzi nowych skonow... albo robisz sam skiny tak jak ja :D przerabiajac odpowiednio np. skina gg3d.

 

mam pytanie a wlasciwie prosbe. jak zrobic ikone aby byla przezroczysta? moze byc np jeden piksel tylko na samym dole ale reszta musi byc przezroczysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czara wlasnie zaczynam robi konkurencyjny desktop na Twojej tapecie ;p tyle ze bedzie prostszy, bez takiej grafiki, ogolnie stylem przypominajacy ten, ktory zrobilem ostatnio.

Vadeer - jeszcze raz dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio to ja jeszcze podam zmiany jakie zaszly :

- Zaktualizowano moduł pogody, tak aby mogli z niego korzystać użytkownicy z dowolnego kraju (kody krajów znajdują sie na stronie weather.com)

- Skróty posiadają teraz automatycznie katalog

- Naprawiono błędy powodujące nieprawidłowe wykorzystywanie pamięci

No i bezposredni link do pliku : http://storage.stardock.com/files/objectdo...ck_freeware.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...