Skocz do zawartości
Dziewica

Kilka zdjec z wakacji - Polska : )))) update[prawdopodobnie]

Rekomendowane odpowiedzi

Szwaby jedne wrdedne.

Nigdy nie byłem nacjonalista, ale odkąd poznałem lektora niemieckiego (prawdzowy szkop) to znielubiłem niemców, a co mnie utwiierdza w przekonaniu że nielubie tych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO nie, i znowu te szfaby nasmiewaja sie znaszej Polski! :cry: 

Death to Germans!!!!!!!!!!!!! :evil:  :evil:http://www.easytouch.at

Nie szwaby, a Niemcy :evil: :evil:

 

BTW: zdjęcia są the best

a co Ci sie przepraszam nie podoba SZWABY ZAWSZE BEDA SZWABAMI :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO nie, i znowu te szfaby nasmiewaja sie znaszej Polski! :cry: 

Death to Germans!!!!!!!!!!!!! :evil:  :evil:http://www.easytouch.at

Nie szwaby, a Niemcy :evil: :evil:

 

BTW: zdjęcia są the best

a co Ci sie przepraszam nie podoba SZWABY ZAWSZE BEDA SZWABAMI :twisted: :twisted: :twisted:

Mysla durnie ze sa lepsi niz my Polacy a to dzieki Ameryce jest tak jak jest u nich. Chcialbym ich zobaczyc po tylu latach wladzy komunistycznej. Ameryka dala im dobrobyt i szanse na rozwijanie sie. Gdyby nie Ameryka to Niemcy byli by niczym. Ale teraz Ameryka da im popalic za to ze sie sprzeciwili wojnie w Iraq. Ameryka zamknie kurek szkopom to sie dopiero zdziwia.

 

GO USA GO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-=Maq=- Ty juz czujes sie być Niemcem ? :lol: W polce tego nie znajdziesz wiec bedziesz musial wyjechac ;)

 

Z tymi rowerami to swieta prawda :D Ale nie wszystkie zdjecia były robione w Polsce. Np. jesli chodzi o ten czer rower to bardziej pod Holandie by podchodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-=Maq=- Ty juz czujes sie być Niemcem ? :lol: W polce tego nie znajdziesz wiec bedziesz musial wyjechac ;)

 

Z tymi rowerami to swieta prawda :D Ale nie wszystkie zdjecia były robione w Polsce. Np. jesli chodzi o ten czer rower to bardziej pod Holandie by podchodzi :)

hmm no jasne, ze ten czerowny rower nie jest z Polski :)) na bagzniku ma strone http://www.kronan.nl looknijcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowiac krotko strone tę stworzył jakis ciulowaty Niemiec ktoremu zakoszono samochow w Polsce i tyle ;)

Mzoe i burak bo dla przykładu daje zdjecia ktore nie były zrobione w Polsce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowiac krotko strone tę stworzył jakis ciulowaty Niemiec ktoremu zakoszono samochow w Polsce i tyle ;) 

Mzoe i burak bo dla przykładu daje zdjecia ktore nie były zrobione w Polsce :P

mogli go w bagaznik i w LAS buraka

 

Księga rekordów Darwina

 

52-letni niemiecki turysta postanowil zrobic sobie oryginalne zdjecia w malowniczym miescie Rothenburg. Ustawil kamere na trójnogu, rozebral sie do naga i usiadl na miejskim murze obronnym na szesc metrów wysokim. Policja, która odtworzyla film z kamery, zobaczyla pózniej, jak nieszczesny nagus traci równowage i spada z muru jak kamien.

 

 

Niemiecki nałogowiec - który w czasie wędrówki po odludziu odkrył, że zgubił zapalniczkę. Ponieważ bardzo chciało mu się palić, wdrapał się na słup wysokiego napięcia i przytknał usta do drutów. Zapalił się nie tylko papieros, ale i ofiara nałogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie nawidze Niemcow :evil:

Moze ktos kto umie ich jezyk przetlumaczy to :

"Viel Spass bei der EU Ost-Erweiterung ... "

Bo moja nauka tego jezyka skonczyla sie w podstawowce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nienawidze bomordowali polaków... a bestailstwo z genow nie wyjdzie przez 60lat... conajmniej 200 trzeba! .To dalej ci sami niemcy gardze nimi pluje na nich nienawidze niemców!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nienawidze bomordowali polaków... a bestailstwo z genow nie wyjdzie przez 60lat... conajmniej 200 trzeba! .To dalej ci sami niemcy gardze nimi pluje na nich nienawidze niemców!

true , true

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...