Skocz do zawartości
lukasrz

Nie dziala forum??

Rekomendowane odpowiedzi

Kur... co sie dzieje. w ciągu ostatnich 4 godzin forum działało moze przez 3 minuty. Albo nie ładuje sie nic, albo sie ładuje strona główna i nie ładuje sie nic więcej, jak sie załaduje cos więcej to nie ma topiców albo wywala coś takiego:  Warning: Division by zero in /usr/home/tweak/www/forum/viewforum.php on line 603

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /usr/home/tweak/www/forum/viewforum.php on line 609.

ja tak wczoraj mialem. jak dostalem link bezposrednio do tematu to bylo OK, ale jak chcialem otworzyc dzial to kupa. mialem tak i w IE i w Operze. co dziwne po wylogowaniu moglem bez problemu przegladac forum,a po zalogowaniu QPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxxxxxxxxxxxxxx od 13 niemoglem wejsc na forum (dokladniej na jakis dzial), gdzies tak z 1h temu zaczelem kombinowac :] i jak sie wylogowalem to zaczelo ladnie chodzic :| i teraz jak niejestem zalogowany to forum dziala normalnie ( no prawie czasami sie przycina ) a jak jestem to nieda sie praktycznie po nim poruszac :|

CO JEST xxxxxxxxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a ale sie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ilem od 13 niemoglem wejsc na forum (dokladniej na jakis dzial), gdzies tak z 1h temu zaczelem kombinowac :] i jak sie wylogowalem to zaczelo ladnie chodzic :| i teraz jak niejestem zalogowany to forum dziala normalnie ( no prawie czasami sie przycina ) a jak jestem to nieda sie praktycznie po nim poruszac :| 

CO JEST KU***

mam dokladnie to samo. jak jestem zalogowany to nigdzie do dzialow nie moge wejsc, a jako anonim jest OK. Co sie do jasnej cholery dzieje. czekam na stanowisko administracji w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wcześniej (w tym wątku zresztą) że Marco się zajmie tym na miejscu jak wróci, bo wymaga to m.in. upgrade serwera.

A stanowisko administracji - teraz to może jakaś wygodna ławka w NYC - dajcie człowiekowi chociaż tydzień spokoju ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jestem zalogowany to niedziala normalnie. jak mam sznurek do konkretnego tematu to wejde, ale do kategorii juz nie, tylko jako anonim.

 

 

A Marco niech wraca z urlopu bo ludzie tu cierpia katusze niemogac pisac na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja włąśnie też sie wkur***m bo jest tragedia :!: .Czego towina?Moze znowu łaćze nawala.Mam pomysła : Jak to problem z łaczem to mógł by każdy user wpłącic na konto marco symboliczna złotówke.Zobaczcie ile jest osub na forum zarejestrowanych.Dla nas to żaden pieniadz ale jak duzo osub by wpłąciło to by niezła aksa była i mzę cossieby poprawiło :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...