Skocz do zawartości
Milo

Test 6 Nagrywarek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ma LG 48x/16x/48x i jestem bardzo z niej zadowlolony,nagrywa szybko,cichutko,zwaliła mi tylko 1cd ale to z mojej winy. W porówanieniu do modelu 52x niema zadnej różńicy bo na tej plik 700MB też wypala 2:20s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test bardzo dobry, newsik na O/C.pl się pojawił :wink: osobiście mam Lite Ona 48x24x48x sprawuje mi się bardzo dobrze, płytki wypalam treoszkę poniżej 3 minutek na 32x z 48x raczej szkoda próbować, możę zbyt dużo danych pogubic i jakosć nagranych rzeczy możę byś nie taka jakiej oczekiwaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam trestowanego tam TEAC 552E, ktory podopno jest wyprodukowany przez ASUSA... i to blizniacy model testowqnego tam zwyciezcy, dlatego wiekszosc trestow wypadala baedzo podobnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Lite-ON 32x12x32x i sie zastanawiam nad 52x32x52x :).

Z mojego punktu widzenia, zmiana nie jest az tak konieczna. Sam mam x40 i nagrywam zawsze x24. Szybciej mi nie potrzeba. Zreszta miedzy x32, a x52 jest nieduza roznica w czasie. Zbawi cie te kilkadziesiat sekund, lub nawet mniej?. Jesli nagrywasz krotsze plyty, to nawet nie poczujesz roznicy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem teac w516e - b.fajna tylko ze max 16x:(

teraz mam teac w552e i mam problem bo... na 40x 700 mb wypalilo w 7 min:( i nie wiem czego to przyczyna , to juz drugi teac w552e ktory tak u mnie nagrywa wiec czego to moze byc wina? przegrywalem z pioneera 40x

 

pls help!:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam leciwego TEAC 4x4x32 jusz 3 lata i dziala super niepamietam kiedy cd jakoms zepsul jedyna wada jego to ta ze plyte pali w ok 20 minutek :-) ale wtedy takie czasy byly i jak jusz kupowac cdrw to tylko TEAC Rulezzzzzzzzzzzz zadne LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dysan miałem tego teac-a. Teraz pluje sobie w brode że sprzedałem. Mogłem sobie zostawić jako cdrom - była zupełnie bezgłośna, a mimo, że teoretycznie czytała płyte z predkością 32x to była conajmniej tak szybka jak obecne pięćdziesiatki.

To był kultowy model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem teac w516e - b.fajna tylko ze max 16x:(

teraz mam teac w552e i mam problem bo... na 40x 700 mb wypalilo w 7 min:( i nie wiem czego to przyczyna , to juz drugi teac w552e ktory tak u mnie nagrywa wiec czego to moze byc wina? przegrywalem z pioneera 40x

 

pls help!:/

Spróbuj wypalać na innych CD !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobowalem na innych plytkach i nic

ale wiesz co?

przeczytalem artyql na cdrinfo o tasmach ide i ... okazalo sie ze mam 2cdr podpiete do 1 tasmy [myslalem ze tak jest ok bo tak mialem wczesniej w starym kompie] ale niestety przy wiekszych predkosciach to sie nie sprawdzalo wiec podpialem dvd do hdd i nagryware osobno i huuuuuulaaaa:)))

thx za help anyway:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to dobre Teac sie skonczyly na modelu 540 ......jest dosc awaryjny...ale ma dobre parametry i z audio sobie niezle radzi......powiedzialbym ze nawet b.dobrze......bufor 8MB.....efektywny ~7MB...nie skopala na razie u mnie zadnej cd.....tylko zeby nie padla........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wypalare LG 40X12X40X, byla tania i jakos nie zaluje tego zakupu. Nic jeszcze mi nie zepsula a ta predkosc 40 to i tak mi nie potrzeba bo plyty nagrywam z max 24x bo jest wieksza pewnosc ze sie nagra poprawnie i nie bedzie zadnych problemow no i ciszej jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...