Skocz do zawartości
mchlek

jaka grafika do razer core x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

jestem posiadaczem zewnętrznego modułu https://www.razer.com/gaming-egpus/razer-core-x i chciałem go podłączyć do mojego komputera Intel NUC8i7HVB (i7-8809G 3.10GHz, 32GB RAM). Zastanawiam się jaką kartę graficzną do tego zestawu dobrać. Myślałem o RTX 3070ti, ale tu pytanie do znawców - czy to się opłaca - w sensie, czy karta nie będzie się nudzić? Albo wręcz przeciwnie, czy procesor nie będzie się przy niej nudzić? Core X ma zasilacz 650W, więc to też jest pewne ograniczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

czyli takie trochę kombinacje XD 

jedno małe coś, podłączyć z zewnętrzna karta graficzna , w opisie jest ze "Intel NUC8i7HVB" posiada wsparcie dla 2x Thunderbolt 3, czyli w teorii powinno to działać, Ciekawi mnie efekt końcowy , czyli jak to będzie działać w praktyce.

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten procek jest nieco słabszy niż deskopowy I7 7700 , 7700 będzie mocno hamował 3070ti ( przynajmniej przy FHD / 1440p , dopiero przy 4K czy ultrapanoramie nie będzie hamulca o ile procek tu będzie dawał radę )

7700 czasami będzie hamował sporo słabszego 3060 12GB

Do tego dochodzi kwestia działania całości w oparciu o port TB3 , TB3 ma przepustowość na poziomie 40 GBit/s czyli nieco więcej niż PCI-E 3.0 4x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...