Skocz do zawartości
Gerg7

Proline mnie wrabia w uszkodzenia mechaniczne !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Proline mnie wrabia w uszkodzenia mechaniczne !!!

Kupiłem u nich płytę B650 Pro RS , bo brakło jej z krsystem i zaczęły się problemy ...

W krsystem kupiłem ram i cpu bo były tańsze.

Do sedna dochodząc płyta nie dawała znaków życie , po odesłaniu jej przysyłają mi zdjęcie z zagietym pinem w sockecie którego to ja napewno nie uszkodziłem !!!

Sprawa jest trudna do obrony bo nie zrobiłem zdjęć przed odesłaniem, ...

Kupowałem u nich z ponad 20 lat a teraz mi robia taki cyrk i nie na taniej rzeczy ...

JAK SIE BRONIĆ > ?

Z pclab już mi zablokowali konto na forum po tym komentarzu ! Mam nadzieję , że tu tak nie zostanę potraktowany .

Szanowałem ich sklep od filii w Dąbrowie Górniczej , a tu teraz taki klops 😞

 

Edytowane przez Gerg7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1000% nic nie zepsułem, CPU weszło w koncie 90stopni jak w masło , ale ostrzegam potencjalnych nabywców by nie kupowali u nich 😛

Mam kurqa swoje, lata i kupowałem u nich lata ,a tu taki klops 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gerg7 napisał:

Na 1000% nic nie zepsułem, CPU weszło w koncie 90stopni jak w masło , ale ostrzegam potencjalnych nabywców by nie kupowali u nich 😛

Mam kurqa swoje, lata i kupowałem u nich lata ,a tu taki klops 😞

nie przeżywaj, tak można powiedzieć o każdym sklepie, a postaw się na ich miejscu ( pomijam kurierów xD) wysyłają produkt taki Greg7 ma dwa tygodnie na testy płyty i potem im odsyła a oni taki produkt muszą potem sprzedać jako Outlet ze stratą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jestem niemal 700 w plecy , jak mam nie przeżywać , jak jestem pewien , że nie zepsułem nic ... dam to komuś do naprostowania i płyta byćmoże u mnie zostanie , ale nie lubię jak ktoś mnie WRABIA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gerg7 napisał:

Tylko jestem niemal 700 w plecy , jak mam nie przeżywać , jak jestem pewien , że nie zepsułem nic ... dam to komuś do naprostowania i płyta byćmoże u mnie zostanie , ale nie lubię jak ktoś mnie WRABIA !

Witam 

rozumiem ze twój watek ma służyć ku przestrodze , bo raczej "kijem Wisły nie zawrócisz", a złości i wylewanie żółci na forum w niczym nie pomogą.

że np. za pomocą forum i zrobieniu gów..no burzy , sklep okaże skruchę XD 

takie porąbane czasy i w głowie się to nie mieści  , że niby co ? , że teraz kupując sprzęt do PC za każdym razem , zapraszamy pana kamerzystę i robimy filmik z rozpaczkowania , bo inaczej sklep pokazuje nam środkowy palec...

z tym naprostowaniem pinów to , hmmm ... czy wiesz z jakiego materiału jest zrobiony taki pin ? , to jest stop że ma sprężynować, to tak w skrócie. 

obecnie 700pln, czy płyta za taka kwotę to jest średnio niski segment rynku, to nie czasy ze za 800pln kupowało się produkt TOP, i tutaj chcąc dalej korzystać z takiej płyty głównej należało by przeliczyć co należy zrobić, czy szukać kogoś kto naprostuje piny, o ile się podejmie tak aby potem to tez działało , czy od razu płytę wysłać na wymianę socketu , co będzie pewniejszym i trwalszym rozwiązaniem.      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2024 o 00:38, Gerg7 napisał:

 

Do sedna dochodząc płyta nie dawała znaków życie , po odesłaniu jej przysyłają mi zdjęcie z zagietym pinem w sockecie którego to ja napewno nie uszkodziłem !!!

 

A jak ci udowodnią, że to Ty pogiąłeś ten pin ??? Maja film z rozpakowania paczki która od Ciebie do nich przyszła ? Może zrobił to pracownik sklepu by zrzucić winę na klienta i mieć pretekst do odmowy uznania reklamacji?

Cytat

Z pclab już mi zablokowali konto na forum po tym komentarzu

pclab teraz to niestety  rak i polityczna tuba propagandowa z odklejonymi moderami. Forum istnieje tylko dla politycznego wątku, swoja drogą, jedyne forum tematyczne jakie znam na którym dopuszcza się dyskusje na temat polityki...cóż za przypadek. Właściciel Axel springer co wiele wyjaśnia.

Tak samo bronią x koma i kompuszrota które urządziły tam sobie baner reklamowy, niejednego tam zbanowali za krytykę x koma pod byle jakim pretekstem.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to ciężki temat , wygląda jakby naprawdę ktoś to uszkodził umyślnie , pin jest wyjebany w ch... .... 

Tylko , że ja nawet nie myślałem , że może coś takiego się stać ... 😞 

Tylko , że w tej chwili zrzucają całą winę na mnie i koniec .... 😞 a jestem człowiekiem , który by coś zrobił nie tak, by się przyznał ... w tym kraju warto być nieuczciwym chamem .... tylko chyba ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gerg7 napisał:

Ale to ciężki temat , wygląda jakby naprawdę ktoś to uszkodził umyślnie , pin jest wyjebany w ch... .... 

Tylko , że ja nawet nie myślałem , że może coś takiego się stać ... 😞 

Tylko , że w tej chwili zrzucają całą winę na mnie i koniec .... 😞 a jestem człowiekiem , który by coś zrobił nie tak, by się przyznał ... w tym kraju warto być nieuczciwym chamem .... tylko chyba ...

Dlatego żądaj filmu z rozpakowania tej paczki jesli twierdzą, że to twoja wina i płyta przyszła do nich w takim stanie. Dlaczego obwiniają Ciebie za coś, czego nie mogą udowodnić? Maja dowód, że to Ty pogiąłeś ten pin? Nie. Sprawa ciężka ale ja bym nie odpuszczał. Rzecznik praw konsumenta chyba jest od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację ... 

P.S. a ten pin nawet nie wygląda jakby go ktoś nieuważnie założył , tylko jakby go ktoś zgiął umyślnie nie zakładając CPU ...

Edytowane przez Gerg7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...