Skocz do zawartości
zwitter

Jaki zasilacz do takiego zestawu?

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MMCOMP napisał:

Na tej płycie i tak nie masz możliwości podkręcenia procka, więc nawet i 600W wystarczy. 

Gdyby miał "możliwość podkręcania procka" to i tak by się to podkręcanie nie opłacało.

@Amoros

Tego Seasonic G12 i tak bym nie kupił - brak modularnego okablowania (czyli np. do 12VHPWR nadal potrzebne przejściówki) - pewnie z tego powodu cena tak atrakcyjna (bo na prawdę ten G12, gdyby był modularny, to byłby super). No i 750W do PC który pobierze poniżej 350W, to nadal niepotrzebna przesada (ale oczywiście, jak w podobnej cenie jest np. 500W co 750W, to czemu nie).

@zwitter

Najniższe serie be quiet, potrafią mieć bardzo kiepskie wentylatory, które po paru latach się wręcz tłuką, ekstremalnie głośno terkotając (doświadczenie z pracy, ze starszymi tanimi be-quiet). Także z powodu trwałości wentylatora, bałbym się kupować te najniższe serie tej firmy (choć wiadomo - może jakiegoś pecha mieliśmy z tymi kilkoma egzemplarzami tanich be quiet)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zwitter napisał:

https://www.x-kom.pl/lista/sk8cdb569 
Czy 750 W to nie za dużo? 🙂 Jak już wejdziecie w link to możecie powiedzieć co sądzicie o całym komputerze, bo moim źródłem informacji były fora internetowe i chat gpt 😄

Jaki budżet masz na złożenie zestawu ?

Bo ten coś kuleje 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kyle napisał(a):

Gdyby miał "możliwość podkręcania procka" to i tak by się to podkręcanie nie opłacało.

@Amoros

Tego Seasonic G12 i tak bym nie kupił - brak modularnego okablowania (czyli np. do 12VHPWR nadal potrzebne przejściówki) - pewnie z tego powodu cena tak atrakcyjna (bo na prawdę ten G12, gdyby był modularny, to byłby super). No i 750W do PC który pobierze poniżej 350W, to nadal niepotrzebna przesada (ale oczywiście, jak w podobnej cenie jest np. 500W co 750W, to czemu nie).

@zwitter

Najniższe serie be quiet, potrafią mieć bardzo kiepskie wentylatory, które po paru latach się wręcz tłuką, ekstremalnie głośno terkotając (doświadczenie z pracy, ze starszymi tanimi be-quiet). Także z powodu trwałości wentylatora, bałbym się kupować te najniższe serie tej firmy (choć wiadomo - może jakiegoś pecha mieliśmy z tymi kilkoma egzemplarzami tanich be quiet)

Dziekuje za odpowiedz, niestesty już zamowilem komputer (wzialem zasilacz be quiet bronze 650)  ponieważ potrzebuje go jak najszybciej, a kazdy i tak mowi mi co innego 😄 Najwyzej kiedys wymienie zasilacz jak bedzie jakis problem. Jestem po prostu casualem ktory chce w cos czasami pograc, nawet nie wiem co to znaczy podkrecic procesor... zdecydowalem się na zlozenie go samemu bo wychodzilo najtaniej i byly przeceny na xkomie, nie wiem czy to byla dobra decyzja, ale trudno, chyba nie jest najgorszy ten komputer, wczesniej meczylem sie na kompie ktory byl bardzo tani i kazda gra na najmniejszych mi lagowała oprocz obliviona 😄 Dzieki jeszcze raz 

16 godzin temu, leven napisał(a):

Jaki budżet masz na złożenie zestawu ?

Bo ten coś kuleje 😛

Wlasnie 5k, z montazem na xkomie tyle wyszlo, az tak jest zle? zdawalo mi sie ze wystarczy do gier i uzywania chrome. Nie siedze na codzien w komputerach, dla mnie 5k na komputer to i tak dość dużo musze przyznać 😄 

Edytowane przez zwitter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...