Skocz do zawartości
Krizz8

wysoki HOT SPOT

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, karro napisał(a):

Może daj na serwis założyć blok

To jest też jakiś pomysł. Jeśli autor tematu chce to na priv mogę dać kontakt do fajnego specjalisty od GPU, go myślę że by się podjął zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie.

Minęło kilka dni i kilkanaście prób. Zawiozłem nawet kompa do serwisu ale nawet nie otworzyli bloku wodnego tylko bawili się krzywymi wentylatorów i polecili mi underwolting. Gdyby tylko wiedzieli że jest już zrobiony. No cóż taki serwis.

 

Zamówiłem inny blok Phanteka dokładnie do tej karty z US. Swoją drogą to jest chore że z Chin leci wszystko bez problemu a z Angli musiałem zapłacić jeszcze podatek. No cóż. Samo wykonanie bloku jest fantastyczne. Wszystko dobrze opisane, termopady mają swoje numerki, nie ma się jak pomylić. I kosztował tyle samo co Bykski a jakościowo to widać że produkt premium. 

Dziś wymiana i ....

Prolem zniknął. Godzinny benchmark i max temperatura na hot spocie 83 stopnie.

Dodam jeszcze że podczas demontażu Bykskiego nie zauważyłem żeby cokolwiek było nie tak.

Dodatkowo zamontowałem jeszcze kartę w pionie i teraz jest tak jak miało być od początku. 

Dziękuję wszystkim za udział w problemie.

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Krizz8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Krizz8 napisał(a):

Witajcie ponownie.

Minęło kilka dni i kilkanaście prób. Zawiozłem nawet kompa do serwisu ale nawet nie otworzyli bloku wodnego tylko bawili się krzywymi wentylatorów i polecili mi underwolting. Gdyby tylko wiedzieli że jest już zrobiony. No cóż taki serwis.

 

Zamówiłem inny blok Phanteka dokładnie do tej karty z US. Swoją drogą to jest chore że z Chin leci wszystko bez problemu a z Angli musiałem zapłacić jeszcze podatek. No cóż. Samo wykonanie bloku jest fantastyczne. Wszystko dobrze opisane, termopady mają swoje numerki, nie ma się jak pomylić. I kosztował tyle samo co Bykski a jakościowo to widać że produkt premium. 

Dziś wymiana i ....

Prolem zniknął. Godzinny benchmark i max temperatura na hot spocie 83 stopnie.

Dodam jeszcze że podczas demontażu Bykskiego nie zauważyłem żeby cokolwiek było nie tak.

Dodatkowo zamontowałem jeszcze kartę w pionie i teraz jest tak jak miało być od początku. 

Dziękuję wszystkim za udział w problemie.

Pozdrawiam

 

No i pięknie. Poproszę foto zestawu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...