Skocz do zawartości
AVENGER

Sa pierwsze ofiary :D

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis puscilismy z bratem z dymem:

1) Shuttle 661 HOT (i440 BX)

2) Barracuda II 20GB

3) Riva TNT

4) 256 PC 133

5) PIII 600EB

6) Zasilacz

 

Przetrwalo tylko DVD LG :)...no wiec wygladalo to tak.

Poniewaz mam problemy z przekroczeniem FSB 150 chcialem odciazyc zasilacz na lini 12V zeby mial wiecej mocy na procek. No wiec chcialem odpiac 2xSunnon+4diody na kazy to by mi dalo jakies 5W zysku, w sam raz aby z 2994MHz wejsc na 3018MHz, no ale podpiolem stara ladowarke od Alcatela, pisalo na niej 12V, mieze qrwa 16V, mysle zalatwii mi diody, Sunnony moze jakos przetrwaja, no to zastanawialem sie co zrobic, a mysle moze nieobciazony tak jest, mowie sprawdze miernikiem jakie jest 12V na nieobciazonej lini i z miernikiem na molexa :), no 1 wsadzilem i drogie chcialem w mase wepchnac no i wepchnolem, ale reka mi drgnela i sie zwarly igly od miernika -> iskra i komp brata zamilkl, mysle --> bezpiecznik w zasilaczu, za pozno bylo na wymiane bezpiecznika (sklepy zamkniete) no to laduje 250W stara, zaladowalem podlanczam zasilanie a tu mobo odpala! i odrazu zanim cos sie pojawilo kabel off, patrze niemoge z podziwu wyjsc jeszcze raz kabel wkladam i wszystko ok, nic sie samo nie wlancza, mowie ide po beer :), doszedlem do loduwki a tu wielkie BUM, lece do pokoju najpierw swojego bo myslalem ze moze mi sie uklad rozsczelinl albo chlodnica gdzies pekla, ale wszystko ok, za chwile smrod, patrze do bracika do pokoju a on caly w dymie, ja lece wylanczam wszystko, a z zasilacza taki dym ze mozna by do dyskoteki go dac :). Rozebralem obczailem rozwalilo 2 kondensatory od +5VSB! mialem nadzieje ze cos przetrwalo, ale niestety, umierajacy zasilacz pociagnal za soba wszystko oprocz DVD i peryferi.

Brat to prawie mnie zabil, na tej barce to bylo duuuzo waznych rzeczy, w sumie to mozna by reanimowac ale tera kasy na to nie ma i chyba skusimy sie na kompa za 900zeta na raty....

AVENGER wielbiciel Intela bedzie mial w domu Durnia 1300, niewiem czy sie simac czy plakac.

 

BTW. Dzisiaj a raczej wczoraj 13, ale to tak na marginesie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany!!! :/

 

Masz procka zasilanego napieciem 12 V ? :| :D

 

Szkda troche procka :? I ramu (mnie mogłes dac ;)). Dysku tez w sumie bo 30GB to chociazby dla mnie spora przestrzen :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie jasno napisane :D

Ja mam P4, bracik PIII a raczeij mial PIII, lutownica u niego w pokoju byla wiec tam skladalem wszystko, a ze molexa mialem pod reka to poco mialem do siebie isc jak u niego moge sprawdzic....to i posprawdzalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE ja kiedys jak mialem p 100mhz i zailke ze dalo sie przelaczyc ze 220V na 110V no mysle co to jest z tylu i przeloczylem jak nie nagle sruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dym pierdykna ze HEY , caly pokuj w dymie jak bym ognisko palil, po wywietrzeniu wszystkiego odpalilem ta zasilke , ale jazda byla :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE ja kiedys jak mialem p 100mhz i zailke ze dalo sie przelaczyc ze 220V na 110V  no mysle co to jest z tylu i przeloczylem jak nie nagle sruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dym pierdykna ze HEY , caly pokuj w dymie jak bym ognisko palil, po wywietrzeniu wszystkiego odpalilem ta zasilke , ale jazda byla  :twisted:  :twisted:  :twisted:

:lol: :lol: :lol: Nice. Ale ja miałem lepiej. PIII 450 MHz, TNT 2, MoBo LuckyStar i reszta sprzętu spaliła mi sie jak komp był wyłączony. Za to mój drugi komp cel.1.3 GHz,GF 2 Ti,MoBo Asus TULS-C był włączony i przeżył. Ironia co nie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE ja kiedys jak mialem p 100mhz i zailke ze dalo sie przelaczyc ze 220V na 110V  no mysle co to jest z tylu i przeloczylem jak nie nagle sruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dym pierdykna ze HEY , caly pokuj w dymie jak bym ognisko palil, po wywietrzeniu wszystkiego odpalilem ta zasilke , ale jazda byla  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Hehe podobnie z qzynem zjaralismy stara zasilke od 286 kekekeke..

AVENGER: re5pect :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z kumplem próbowaliśmy włączyć zasilacz AT za pomocą spinacza, ale nie zwarliśmy tych końcówek co trzeba i ... korki poszły w całym budynku. Szczęscie że spinacz kumpel trzymał w kombinerkach. Tylko iskry poszły. Ale co dziwo, na następny dzień jak odpaliliśmy sprzęt, to działało wszystko. Szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...