Skocz do zawartości
que_pasa

Jak najczęściej się łączysz z netem

Jak najczesciej sie laczysz z netem  

  1. 1. Jak najczesciej sie laczysz z netem

    • SDI
      21
    • Neostrada
      1
    • modem
      14
    • kablowka
      21
    • lacze stale w domu(dostarczone pzrzez jaekiegos providera lub siec osiedlowa)
      29
    • satelita
      1
    • lacze stale w pracy
      9
    • ISDN
      4


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko jest proste.tylko i wyłącznie z parcy na stałym.Fajnie , w miarę szybko i za darmo!

to tak samo jak ja :D 2 mbity

ja też tylko u mnie w pracy jeszcze szybciej

:D

a obecnie jestem w Niemczech w delegacji, ale nie wiem jakie mają tu łącze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AsterCity

BTW dlaczego kablowka oddzielnie od stalego, przeciez to to samo tyle ze masz bonus w postaci TV  :)

chce rozdzielić sieci osiedlowe

no to zamiast stalki w kawiarence trzeba bylo dac satelite - moze by sie ktos znalazl :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie chwalic ale ja mam najszybsze lacze w domu z was wszystkich :!: Od jakiegos roku jade na, UWAGA 10mbit/s... Super do sciagania filmikow. Koszty to jakies 80 zl. miesiecznie.

 

No i nie mam ograniczenia do ilosci sciaganych plikow... Chyba sobie jakis serwer postawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie chwalic ale ja mam najszybsze lacze w domu z was wszystkich  Od jakiegos roku jade na, UWAGA 10mbit/s... Super do sciagania filmikow. Koszty to jakies 80 zl. miesiecznie. 

No nie wiem, czy to tak szybko CHELLO gwarantuje ok. 300mb/s, a w praktyce ściągam z prędkością 70 - 35 mb/s w porywach nawet do 120 zależnie od danego serwera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie chwalic ale ja mam najszybsze lacze w domu z was wszystkich :!:  Od jakiegos roku jade na, UWAGA 10mbit/s... Super do sciagania filmikow. Koszty to jakies 80 zl. miesiecznie.

 

No i nie mam ograniczenia do ilosci sciaganych plikow... Chyba sobie jakis serwer postawie...

W Szwecji sa łącza 10 Mbit/s w cenie 80 zl/miesiąc?? Albo to jakis pic, albo jestes podlaczony do sieci z takim łączem- w której jest 200 osob. Byłby to ewenement w europie - nigdzie niema takich cen. (odpisz bo nie wiem czy mam sie juz pakowac:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy to tak szybko CHELLO gwarantuje ok. 300mb/s, a w praktyce ściągam z prędkością 70 - 35 mb/s w porywach nawet do 120 zależnie od danego serwera :)

Nie pomyliles jednostek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja to mam dziwne "łącze" z intrnetem :D .

Mam modem ale moge siedzieć cały czas :twisted: . miesięcznie płace 45zeta :D ale prędkość jest bardzo kiepska ale lepsze to niż nic :D .

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...