Skocz do zawartości
cichy007

Śmieszne Sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zeby powstał taki dział o śmiesznych sklepach, bo to co czasem mowia sprzedawcy jest niesamowite :P

 

Własnie byłem w sklepie i pytałem o płyte Epox 8RDA+ sprzedawca poklikał cos na komputerze (jakies 2 minuty) i powiedział: " Z tego co ja sie orientuje to firma Epox juz nie istnieje od jakiegos czasu"

buchnałem śmiechem .... i wyszedłem ....

pozdrawiam

cichy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zeby powstał taki dział o śmiesznych sklepach, bo to co czasem mowia sprzedawcy jest niesamowite  :P  

 

Własnie byłem w sklepie i pytałem o płyte Epox 8RDA+ sprzedawca poklikał cos na komputerze (jakies 2 minuty) i powiedział: " Z tego co ja sie orientuje to firma Epox juz nie istnieje od jakiegos czasu"

buchnałem śmiechem .... i wyszedłem ....

pozdrawiam

cichy

8O B-e-a-u-tiful :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :lol: W smue to niemiałem takiej jazdy ale kiedys jak kupowałem rivetnt2 ultra (600zł 8O )i spitałęm się co to sa za piny (były na niej takie driciki które można spodkać w voodoo2 zęby połaczyc na SLI tylko bez plastikowej osłonki) a sprzedawca mówize to jest zęby połaczyc dwie takie grafy :lol: Spytałęm siejego czy maja takie płyty z dwoma AGP :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......hyhyhyhhy niedawno jak kupowalem pamieci w siriusie TwinMOSa pc3200 w pytaniu czy jest mozliwosc wyslania tyhc na koscich Mtec a nie na Winbonda bo z tymi jest klopot na tej plycie otrzymalem taka odpowiedz:

 

proponuje odesłac 1 kosc 400Mhz do nas ( wymienimy na taka z

zegarem 333 ) gdyz na płycie ECS L7S7A2

pamieci moga dziaac a natepujacej konfiguracji

tylko 1 szt. pamieci DDR400, 2x DDR333 lub 3xDDR 266 !!!!!!!!

 

hyhyhhyh BIG LOL dla tego pana............ :) :)

 

pozdr :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys zadreczalem obsluge sklepu Vobis w Rybniku zadaniem wyliczenia zestawu zdatnego do pozniejszych modernizacji bo najlepsze plyty jakie mieli to cos na chipsecie VIA KM266 a ja chcialem AGPx8, USB 2.0, itp. w koncu kierownik czy sklepu mi powiedzial ze to bez sensu bo za rok i tak beda komputery kwantowe, rok mija w grudniu, moze sie przejde zobaczyc po ile u nich stoja te komputery kwantowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak kupowalem karte graficzną (OEM) i zapytalem czy jest 128 bitowa... to koleś powiedział, że nie ma kartonika... a na karcie nic nie jest napisane i nie wie...

 

Niestety wtedy też nie wiedziałm jak to sprawdzić... ale koleś pracujący w sklepie komputerowym powinien o takich rzeczach wiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu szukałem coppershima do antka xp swojego po lokalnych sklepach. Najbardziej rozbawił mnie gość w jednym z nich: Wchodzimy z kumplem i pytamy sie: "są coppershimy do athlonów xp?" facetka: "moment, zawołam szefa". Po chwili szef sie zjawił i na to samo pytanie odpowiedział: "wie pan, czytałem o tym, ale tego jeszcze w polsce nie ma". No comment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ... mnie tylko KOMPUTRONIK.pl zdziwił...w jednej gazecie znalazłem promocje:

CD-RW Lite-on LTR-52246S za 99zł...niebyło by nic gdyby nie podpis pod spodem...

Dopłata do nagrywarki 199 zł.

Wynik jeden - nagrywarka kosztuje 298 zł.I jeszcze można se odliczyć 3 % rabatu.

To chyba troche za dużo nieprawdaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem taką historyjkę niezwiązana z kompami... Kupiłem sobie fajerwerki na sylwestra, a nie bardzo miałem gdzie to włożyć więc poprosiłem o reklamówkę...

Gostek dał mi "gazetkę" z opisem najnowszych produkcji Viking`a :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przejdzie sie po sklepach komputerowych (ale nie tych najwiekszych 8) ) i popytajcie o pamieci Corsaira :lol: :lol: :lol:

 

W jednym sklepie facecik oskarzyl mnie ze przychodze i zawracam mu glowe jakimis "kosmicznymi" rzeczmi, ktorych pewnie jeszcze w USA nie ma albo ze sa tylko i wylacznie na zamowienie ale cena nie bylaby nizsza niz 1000zeta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep komputerowy w rybniku (zdajsie Lanes computer albo jakos tak )

wchodze i pytam sie o radeona 9600 pro herkulesa .... facet kombinuje przy kompie i stwierdze ze owszem radeona moze mi zamowic ale nie wie jakiej firmy mu przyjdzie ... wydaje mi sie ze to akurat sprzedawca wiedziec powinien.. ale moze sie myle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem niezly zlew jak kupowalem procka ! :lol:

 

Pyt: Macie athlony 1,7+

Odp: mamy

Pyt: a moge sie dowiedziej jakiej serii ?

Odp: juz sprawdzam ...

 

... szuka szuka ...

 

Odp: to bedzie SOCKET A

 

8O :lol: :P :lol: :P :D 8O

 

myslalem ze nie wytrzymam ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem niezly zlew jak kupowalem procka !  :lol:  

 

Pyt: Macie athlony 1,7+

Odp: mamy

Pyt: a moge sie dowiedziej jakiej serii ?

Odp: juz sprawdzam ...

 

... szuka szuka ...

 

Odp: to bedzie SOCKET A

 

8O  :lol:  :P  :lol:  :P  :D  8O  

 

myslalem ze nie wytrzymam ...  :wink:

Mogłes mu powiedzieć, że te z serii SOCKET A sie słabo kręcą i niech Ci zamówi inną... :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze do sklepu i pytam Ilu gigowe mają spacje?? :twisted:

 

 

nie... zartowalem... ale kiedys poszedłem sie pytać czy mają miedziane radiatory a koles mi odpowiada są ale wątpie zeby cie bylo stac bo kosztuja 950 zł.... z czego to kude bylo??? ze złota??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze do sklepu i pytam Ilu gigowe mają spacje?? :twisted:

 

 

nie... zartowalem... ale kiedys poszedłem sie pytać czy mają miedziane radiatory a koles mi odpowiada są ale wątpie zeby cie bylo stac bo kosztuja 950 zł.... z czego to kude bylo??? ze złota??

moze "sprzedawca" mial na mysli Radentony ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w ofercie karte sieciową 10 MB. Wszedłem z kumplem zapytać. Koleś nam dobre 10 minut mówił, jakie to są szybkie karty 10 MB. W końcu jak się skończyliśmy śmiać to spytałem, czy przypadkiem nie ma błedu i nie chodzi o karty 10 Mb. Koleś się zmieszał, bo myślał, że na leszczy trafił, przeprosił a my wyszliśmy ze śmiechem na ustach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze do sklepu i pytam Ilu gigowe mają spacje?? :twisted:

 

 

nie... zartowalem... ale kiedys poszedłem sie pytać czy mają miedziane radiatory a koles mi odpowiada są ale wątpie zeby cie bylo stac bo kosztuja 950 zł.... z czego to kude bylo??? ze złota??

moze "sprzedawca" mial na mysli Radentony ;) :lol:
a co to sa RADENTONY?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej przyjemna ale tez wtopa sklepowa ostatnio kolezance matki mialem "zlozyc"(zamowic w logosie kompa) jakis tam przecietniak do 2000zl zaplacila za 256 400setki DDR'y a w srodku hmm 512 400DDR i tym sposobem ponad 200zl w kieszeni dziekujemy LOGOS'owi za prezent :!: Wpadne do nich na gwiazdke po proca PIV 2,8-3,2 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaj już opisywałem to zajście na forum : spalił mi się proc +1600xp

(mobo go wykrywało ale tylko 1 post i dalej echo a po 20 sek na dobrym chłodzeniu nabierał 60*C że o przypalonym jądrze nie wspomne), no i chciałem sprawdzić czy coś z niego jeszcze będe miał :) poszedłem z bratem do sklepu na ul.koscielnej(Sosnowiec)nie pamietam nazwy no i daje ''specom'' proca do sprawdzenia , (nawet nie mieli coolera na ten proc a tobył sklep +serwis w jednym ) no i wkoncu zalatwili coolera i sprawdzaja proca no i wyskoczył 1 post

a jeden spec do drugiegi cytuje " ty ile to ma mieć megaherzy" a drugi " no nie widzisz 1600 '' my z bratem to o mało nie ROTFL ale dostaliśmy za niego 135zł :) to było gdzieś pod koniec maja ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak mnie nie przebijecie:

 

Sklep mięsny na Rakowiciej w Krakowie (koło AE).

 

Staję przed kasą - sprzedaje młoda (ok. 20 lat) ekspedientka

 

Ja: Poproszę ćwierć kilo szynki

Ekspedientka: Ile? Kilo?

Ja: Nie! Ćwierć kilo.

 

Ekspedientka wychodzi na chwilkę na zaplecze i słyszę jej głos (zapewne do innej bardziej doświadczonej sprzedawczyni):

Ile to jest ćwierć kilo?

 

Upadam ze śmiechu pod ladę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kumpel był w sklepie komputerowym i pytał sie o kość Twinmosa. Sprzedawca (a zarazem właściciel w jednej osobie) powiedział, ze

"twinmos jak sama nazwa wskazuje sprzedaje sie tylko po dwie sztuki. twinmos to nie firma tylko typ ramu sprzedawanego po dwie sztuki."

hehehe dobre :-]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja takich przygod nie mialem :] conajwyzej to, ze gosciu wciskal mi kit, ze procek, ktory mi pokazywal byl Antkiem 1700+ na steppingu B, a tam bylo jak byk napisana seria ze steppingiem A. No ale to w sumie nie az taki obciach jak twinmosy czy cwierc kilo szynki =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...