Skocz do zawartości
j.h.hudy

jaka zasilka lepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy jeszcze jaki masz sprzet bo u mnie na moim konfigu starcza hunt key 300W a napiecia mam dobre:

3,3v - 3,31-3,38

5v - 5-5,1

12v - 11,80-12,4

 

Dodam jeszcze ze w pelnym stresie mam 3 wiatraki 80mm i 1 120mm, dvd, cdrw. To sa napiecia na huntkeyu 300w na deru mam podobne stym ze 3,3v - 3,25 - 3,31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te sto zetow kupilbym Fortrona 300W

Ale codegen 400W nie jest juz taki zly, kumpel go kupil i na 1700+@2200+, Radeon 9100 128MB, HDD 60GB Maxtora, 256MB trzyma napiecia bardzo dobrze...zreszta na benchmark.pl jest tego shitu i jak widac calkiem dobrze sobie radzi.

 

http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/zas...3/strona-1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam deera 350W(rok temu kosztowal mnie jakies 90zl gosci na wgk mil sprzedwal go jako 300W Pytalem sie go jak spojzalem na naklejke a tam 350 :D a) trzyma napiecia spoko jak dla testow podlonczylem peltierka 30W (najslabszy z discotecha) do tego jakies zarowki badziewiasta i sporo takiego gowna komp mial zapodany 3dmark w tym czsie wylonczyl sie dopiero jak podlonczylem swiecie zarowa z kadetta :twisted: wczoraj go rozkrecilem zeby obejrzec pare loli bylo np zeby wyjac bespiecznik trzeba go wylutowac myslalem ze on ma termistor na wentylku bo taki chy fan w nim jest a tu zonk podlonczony do 12V bez niczego (a jaki cichy jest!) albo zamiast jednego tranzystora (durzego tego) ma poloaczone dwie diody tak ze dzialaja jak tranzystor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...