Skocz do zawartości
Hanu

A2000+ Thorton - szansa na nowego króla.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe... Jak widać nie ma żadnej reguły.

Czyli nic nowego... Najpierw byly batche, pozniej kolor rdzenia, pozniej laminatu i wszystkie te teorie o mozliwosciach OC padly :? Jak widac mozna liczyc chyba tylko na szczescie :wink: :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja! mam takze brazowego a2000+xp dzisiaj sprawdzam jakie dokladnie sa oznaczenia na nim gdyz wczoraj mi przybyl a i jeszcze nie looknalem dokladnie gdyz topik ten wieczorem zobaczylem i sie zdziwilem:) na dniach dam znac co i jak z OC...pozdro tym szczesliwym ktorym udaje sie cos ciekawego dorwac...yol OC`ers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, troche sie zdraznilem, moj proc ma oznaczenie VPMW a reszta taka jak "mentor proca". moje podkrecanie stanelo na wartosci 12,5/150 vcore default wyzej szlo oczewiscie ale w windzie co nie uruchamialem progsa to sie wysypywal. moje pytania sa nastepujace:

1. czy zmiana mnoznika istnieje na tym procu? jakos nie bardzo mi to chcialo chodzic.

2. czy zmiana vcore na wyzszy zapobiegnie wysypywaniu sie progsow w windzie?

3. do ilu moge podnosic vcore by proc byl nienaruszony (tyle co by nie popalic szatana:))

pamieci to chyba jak w podpisie ale podam jeszcze raz, kingston 256/266/2.5 timing ustawiony na normal, wiecej szczegolow bede w stanie podac pod wieczor gdyz codziennie pracuje:(

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym zauwazylem dziwny myk jeszcze, po osadzeniu proca w gniezdzie (wczesniej mialem 1600+ xp max w biosie bylo 2200+ do ustawienia) w biosie moglem ustawiac od 500!?? do 1400 czyba "+" moze jeszcze raz "ubgrejda" biosu musze walnac? prosze o pomoc i wypowiedzi wszystkich znajacych sie narzeczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam powiem to wam powiem ale mój proc zaczyna się wygrzewać :D 2125Mhz 1.6V i prime stable :D Więcej nie próbowałem bo czasu brak :( Dam mu jeszcze tydzień i zobacze co potrafi.

moj tez sie wygrzewa bo teraz robi 12.5*166 na 1.6V, wczesniej potrzebowla 1.8V troche pozniej 1.7V a teraz 1.6. co to bedzie za czas jakis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laminat nie ma znaczenia

 

a co do MPWW a WPMW tu decyduje 3 litera i ma być miedzy AiM

 

Osobiście widziałem takie serie

 

AXDC2000DUT3C xxxxxxx270026 AQXEA 0327VPMW itd. :)

 

kolory rdzeni prawidłoweLaminat nie ma znaczenia

 

a co do MPWW a WPMW tu decyduje 3 litera i ma być miedzy AiM

 

Osobiście widziałem takie serie

 

AXDC2000DUT3C xxxxxxx270026 AQXEA 0327VPMW itd. :)

 

kolory rdzeni prawidłowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahaha lol - dzisiaj odwiedziłem sklep (nie podam nazwy) w którym mieli thortony. Poprosiłem sprzedawce żeby mi pokazał tego proca bo chciałem zobaczyć oznaczenia. Zanim zacząłem czytać gościu mówi, że się troche nim bawił i że kręci się bardzo fajnie, a ja na to na ile go pan podkręcił? On mówi na 2800+ no to się pytam na jakim napieciu, a gosciu mówi że na 1.95V 8O Bardzo mnie to zdziwiło - może akurat ten procek był kijowy :? albo gościu nie umie porządnie podkręcać :roll: Nie mam pojęcia, jedyne co zapamiętałem z oznaczen to batch 0256 - byłem w szoku taki batch i taki "wynik" a i były na nim ścieżki widać i proc laminat był zielony.

Nie nie.

A może miał na myśli 2.8Ghz :?: Kurde jutro się jeszcze raz tam przejde.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój thorton pomyślnie przeszedł operację odblokowania L2 512. Jest na brązowym laminacie oznaczony AQXEA 0324 XPMW. Kręci się na 12X200mhz przy 1.87v. 12,5x200 wchodzi do windy ale sie szybko wywala. W zasadzie więc polecam ten procek biorąc pod uwagę że swojego 1700+ JIUHB sprzedalem za 300 a tego nabylem za 310 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój thorton pomyślnie przeszedł operację odblokowania L2 512. Jest na brązowym laminacie oznaczony AQXEA 0324 XPMW. Kręci się na 12X200mhz przy 1.87v. 12,5x200 wchodzi do windy ale sie szybko wywala. W zasadzie więc polecam ten procek biorąc pod uwagę że swojego 1700+ JIUHB sprzedalem za 300 a tego nabylem za 310 zeta.

czyli na twoim nie widac sciazek?? Cache jest 100% sprawne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój thorton pomyślnie przeszedł operację odblokowania L2 512. Jest na brązowym laminacie oznaczony AQXEA 0324 XPMW. Kręci się na 12X200mhz przy 1.87v. 12,5x200 wchodzi do windy ale sie szybko wywala. W zasadzie więc polecam ten procek biorąc pod uwagę że swojego 1700+ JIUHB sprzedalem za 300 a tego nabylem za 310 zeta.

czyli na twoim nie widac sciazek?? Cache jest 100% sprawne??
Tak mój nie ma widocznych ściezek. Czy cache jest w 100% sprawne tego nie wiem. Procek przeszedł testy sandą i prime95. Bez błędów. Jak sprawdzić poprawność pracy cache ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...