Skocz do zawartości
Hanu

A2000+ Thorton - szansa na nowego króla.

Rekomendowane odpowiedzi

Niemaciek daj dużą kropę między mostki i już ,połączenie musi być solidne miałem podobny problem u kumpla ale po paru drinksach ręka mi drgneła i było(przygarnij kropka)dawaj lakierek tylko na ten przepalony!!!!!!!!!!!!!!i wal po linii prostej nie tak do końca jak na moim schemacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie wiem jak zmostkowac chodzi tylko o to ze nie wiem ktory. U mnie na przeciety wyglada drugi nie pierwszy od lewej wiec sie zastanawiam ktory kleic.

klej ten przepalony ,bo z tego co piszesz masz model "ruski" czyli przepalony 2-gi od lewej POWODZENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie ma znaczenia który mostek jes przecięty... muszą być wszystkie 4 połączone - właśnie pomalowałem ołówkiem i... działa... mam na stole teraz Bartona 2800+ przerobionego z Athlona 2000+ - 30 sekund malowania - 15 sekund ustawiania w biosie (FSB 133 na 166)...

CAŁKOWICIE ODWRACALNE (tylko nie wiem jak grafit wytrzyma w wysokich temperaturach ;p )

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mi chwilowo płyta poległa, więc sprawdzałem u szwagra na Shuttle AK12A ze Spire'm 5T208 SuperRock :)

Zrobiłem drut-moda na 15x no i potraktowałem L2 ołówkiem.

Reasumując 15x145MHz=2175MHz 1.6V 512Kb cache'u.

Prime chodził przez całą noc.

 

Coś czuję, że jak już dostanę NF7-S zamiast A7V333 (4 raz padła) to trochę poszaleję.

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

A wiec tak przed chwila dostalem thortonika AQXE@ 0331 XPMW 9839087270897. Zaraz biore sie do testow i zobaczymy na co go stac. Widze ze jest to pierwszy proc z takim oznaczenie na forum. Mozecie co o nim powiedziec ?? Aha jest na zielonym laminacie, jadro różowe. Ma widzoczne sciezki. Ale cache bedzie mozna chyba odblokowac bo widac ładnie te mostki(one nie sa przykryte).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dimek-> Ten twój Throton jest z NTT System? Jeśli tak to cz ma zaklejone naklejką gwarancyjna mostki L1 i L2?

nie za bardzo rozumiem pytania kolegi Sowiak'a.

kolega Dimek zamiescil zdjecie:

na cos takiego...

Dołączona grafika

na ktorym widac gdzie sa plomby. prosze wyjasnijcie mi pytanie kolegi Sowiak'a bo moze ja czegos nie rozumiem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dimek-> Ten twój Throton jest z NTT System? Jeśli tak to cz ma zaklejone naklejką gwarancyjna mostki L1 i L2?

nie za bardzo rozumiem pytania kolegi Sowiak'a.

kolega Dimek zamiescil zdjecie:

na cos takiego...

na ktorym widac gdzie sa plomby. prosze wyjasnijcie mi pytanie kolegi Sowiak'a bo moze ja czegos nie rozumiem :?:

Wszystko widac na zdjeciu... Tez nie wiem o co chodzi (ale moze zdjecia sie ma3ek'owi nie otwieraly :?: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko widac na zdjeciu... Tez nie wiem o co chodzi (ale moze zdjecia sie ma3ek'owi nie otwieraly :?: )

czy ja cos zle napisalem? :roll: mi sie cos nie otwierało :?: qrde.. ze mna jest chyba naprawde niedobrze. zwrocilem uwage koledze Sowiak'owi ze nie patrzy na zdjecia i jeszcze mi sie oberwalo :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko widac na zdjeciu... Tez nie wiem o co chodzi (ale moze zdjecia sie ma3ek'owi nie otwieraly :?: )

czy ja cos zle napisalem? :roll: mi sie cos nie otwierało :?: qrde.. ze mna jest chyba naprawde niedobrze

Sorki ma3ek :arrow: chodzilo mi o Sowiak'a :oops:

To ze mna o tej porze jest juz niedobrze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mam juz dosc. Polaczylem olowkiem wszystkie L2 i [gluteus maximus]. Procek chodzi jak chodzil czyli 2000+. Normalnie juz nic z tego nie rozumiem.

lacz nie olowkiem, tylko lakierem! olowkiem sie robi na Duronach (Morganach), na AXP trzeba dzialac lakierem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mam juz dosc. Polaczylem olowkiem wszystkie L2 i <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. Procek chodzi jak chodzil czyli 2000+. Normalnie juz nic z tego nie rozumiem.

przeciez po zamalowaniu mostkow, nie zmieni sie czestotliwoasc, tylko wielkosc cache. wiec dalej bedzie 2000+.

chyba ze co innego miales na mysli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki: Jak proc nie wstanie to czym zmyc olowek? Gumka? Jaki olowek najmiekszy? Mówicie coś o lakierach jakie te lakiery i gdzie mozna je kupic i czym usunac? 

 

PRZYKLEIĆ TOPIC!!!

:!: PRZYKLEJENIE POPIERAM :!: olowek taki, zeby zostawil troche grafitu na procku, HB i mniejsze (ja mam olowek PlusGSM i jest git).. a mazalem gumka.. byle nie arabska :wink: .. miekka i delikatnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...