Skocz do zawartości
Machul

Zestaw do chłodzenia wodą

Rekomendowane odpowiedzi

Blok z republiki lub od MATE'a

Ngrzewnica ze szrotu

węże ogrodowe

pompka- LO-END=aqashut HI-end=eheim czyli power headaBlok z republiki lub od MATE'a

Ngrzewnica ze szrotu

węże ogrodowe

pompka- LO-END=aqashut HI-end=eheim czyli power heada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja sie podlacze pod ten temat gdyz szkoda zakladac nowy, no i poza tym chce uniknac gniewu Reed'a ktory kazal by mnie wychlostac za kolejny temat o C_C :twisted: 8) :wink: .

 

Plik jest glownie dla tych ktorzy chcieli by sie przekonac co tam w srodq "tego bloku" piszczy (wiem ze kiedys fotki byly ale w zlej jakosci a te sa primo sorte). Wiec zainteresowanych odsylam tu :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C :evil: C już olałem

zastanawiam się nad zakupem w http://www.bloki.pl/

poszukam jeszcze innych ofert

 

mam jeszcze jeden problem tzn. nie mam otworów mocujących na grafie i niewiem jak zapodać blok na GPU polecano mi taśme ale jest ryzyko że blok moze odpasć nie wiem czy w ogóle sie zastanawiać nad takim rozwiązaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzić. Ja bym bloku na taśmę niezamontował, ale dzisiaj widziałem opinie forumowicza, u którego funkcjonowało takie rozwiązanie. Proponuje zakupić taśmę u Rosio (giełda) i poddać osobistym próbą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...