Skocz do zawartości
Liquid

UFO:Aftermath

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem pogralem i sie zawiodlem...... to jednak nie to samo co stary dobry X-COM. Narazie gralem w wersje by Deviance lukne jeszcze na PL

a co jest nie tak z ta gra? wiekszosc pisze ze fajna? :?:

ale ty tam masz transf :o jakie lacze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie moze troche glupie pytanie ... wlasnie stwierdzilem ze DC juz mnie strzela ... bo slotow nigdy znalezc nie moge :) i chcialem zapytac co trza zrobic zeby dzialal ladnie e-mule lub torrent. W emulu wchodzac na np Pobenprinz.de dostaje ID okolo 10 cyfrowe, a i tak gofno sciaga. Jak juz znajdzie miejsce w kolejce to jak idzie wiecej niz 5 kb/s to moge zapisac w kalendarzu. Tak samo mam torrenta i z niego to wogole nic sie nie da, jak nie idzie download - 3kb/s upload-10kb/s to wogole wyskakuje error i nic sie nie sciaga ... co robic ?? bo widze ze niektorym to to wszystko smiga, a jak dla mnie to jedynym programem do uzytku jest DC /mam neo+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wlasnie wygladaja topici o grach na tweaku, 3/4 to bzdury o downloadzie kto gdzie skad jaka szyboscia, reszta to wzmianki o samej grze. :evil:

Moderatorzy... prosze dzialac jakos skuteczniej :)

A co Ci sie nie podoba w tej dyskusji? Czasami nie mozna byc zaslepionym jak slepy kon i biec jednym torem, post jest i tyle, a ze ludzie odbiegaja od tematu to bardzo dobrze, znaczy ze dyskusja sie rozwija, gdybys bral w niej udzial to pewnie tez bys rozmawial juz o czyms innym... jest to naturalna reakcja, bo tak skonczyly by sie juz pomysly, bo o czym rozmawiac? gra jest i tyle - koniec dyskusji, wlasciwie to po co w ogole o tym rozmawiac? zreszta Twoj jakby nie patrzec post tez nie jest o grze, jak wiec myslisz czy dokladajac swoj post nie stajesz w tych samych szeregach?

 

A co do moderatorow to zdecydowanie powinni zajac sie Twoim podpisem, wiec w sumie dobrze ze sie wyloniles...

 

"fucking...what the fucking fuck? who the fuck, fucked this fucking...how did you two fucking fucks...FUCK!!" - by Rocco The Funny Guy

bo jest dobitnie glupi, ale tak to juz jest, madre dziela tworza madrzy ludzie i odwrotnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci sie nie podoba w tej dyskusji? Czasami nie mozna byc zaslepionym jak slepy kon i biec jednym torem, post jest i tyle, a ze ludzie odbiegaja od tematu to bardzo dobrze, znaczy ze dyskusja sie rozwija, gdybys bral w niej udzial to pewnie tez bys rozmawial juz o czyms innym... jest to naturalna reakcja, bo tak skonczyly by sie juz pomysly, bo o czym rozmawiac? gra jest i tyle - koniec dyskusji, wlasciwie to po co w ogole o tym rozmawiac? zreszta Twoj jakby nie patrzec post tez nie jest o grze, jak wiec myslisz czy dokladajac swoj post nie stajesz w tych samych szeregach?

 

A co do moderatorow to zdecydowanie powinni zajac sie Twoim podpisem, wiec w sumie dobrze ze sie wyloniles...

 

"fucking...what the fucking fuck? who the fuck, fucked this fucking...how did you two fucking fucks...FUCK!!" - by Rocco The Funny Guy

bo jest dobitnie glupi, ale tak to juz jest, madre dziela tworza madrzy ludzie i odwrotnie...

To dyskusja na dany temat wg Ciebie polega na odbieganiu od niego? ;)

"Post jest i tyle" i powinno sie rozmawiac o grze a nie chwalic sie speedem itp.

No ale najwyrazniej tylko mi to przeszkadza ze dyskusja nie idzie w dobrym kierunku :)

A co do mojego podpisu to co tu duzo pisac, nie sa to moje slowa. I masz racje ten kto to stworzyl byl glupi, ale bardzo smieszny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... ale mialo chyba byc cos takiego na tweaku, ze nie wolno przeklinac?

 

Ja tez moge zacytowac pewnego smiesznego pana:

 

"Wy wszyscy jestescie poj........ani" <- (Film Psy)

 

I dostalbym za to banana, gdybym tak po prostu to napisal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu po raz drugi :] czy w tej grze tez sa takie zajawki, jak atak obcych na twoja baze, wynajdywanie nowych broni. Czy sa nowe bronie, czy stare heavy plasmagun? Czy to jest nowa historia, czy remake starego Ufo Enemy Unknown? :] W ogole jak sie gra :o :o :o ?? :/ bo ja na razie z 1,4GB mam 27MB . Nie chce po prostu sciagac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu po raz drugi :] czy w tej grze tez sa takie zajawki, jak atak obcych na twoja baze, wynajdywanie nowych broni. Czy sa nowe bronie, czy stare heavy plasmagun? Czy to jest nowa historia, czy remake starego Ufo Enemy Unknown? :] W ogole jak sie gra :o :o :o ?? :/ bo ja na razie z 1,4GB mam 27MB . Nie chce po prostu sciagac :/

Juz spiesze z odpowiedzia, z reszta na temat :)

 

Od poczatku. Zasadnicze roznice pomiedzy seria UFO a UA to brak mozliwosci budowy i rozbudowy bazy. Poprostu po zdobyciu jakiegos terytorium sama sie tworzy. Moze byc wojskowa, naukowa i produkcyjna.

Badania i produkcje zarzadzasz z jednego panelu. Wynalazkow, broni, technologii jest tyle ze nnaukowcy sie nigdy jeszcze nie nudzili. Jak to bylo w ufo szybkosc produkcji i badan zalezy od ilosci danych baz(w UEU laboratorii i workshopow).

Generalnie historia jest ta sama (napad na ziemie) ale jest dosc mocno "stuningowana" :)

Napady na baze sa i roznorakie misje na powierzchni. Oczyszczanie terenu, zwiadowcze, oczyszczanie terenu pod baze i rozne takie :]

Sama czesc taktyczna to mniut, choc troche ten system walki wg mnie z j e b a l i.

Aha.. nie mozna wchodzic do budynkow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dyskusja na dany temat wg Ciebie polega na odbieganiu od niego? ;)

"Post jest i tyle" i powinno sie rozmawiac o grze a nie chwalic sie speedem itp.

No ale najwyrazniej tylko mi to przeszkadza ze dyskusja nie idzie w dobrym kierunku :)

A co do mojego podpisu to co tu duzo pisac, nie sa to moje slowa. I masz racje ten kto to stworzyl byl glupi, ale bardzo smieszny :D

Chlopie o czym Ty w ogole mowisz, dyskusja jest w temacie jak i wokol i nic z tego co Ty dzieciaku bedziesz mnie tu pouczal i gadal jakies <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly i zmien ten kretynski podpis zanim wyjedziesz z forum na stale. Nie obchodzi mnie czy Twoim wzorcem byl Adolf Hitler Iljicz Stalin czy Rocco czy Srokko Twoja ciocia czy wujek, bo i tak watpie abys zrozumial rzeczy niepojete dla Ciebie... :? Jak Ci sie nie podoba ze nie kazdy mowi tylko o UFO to znajdz sobie jakies ogolne forum o UFO gdzie podejzewam ze dyskusje tez beda odbiegac, ale nie wazne i wyjezdzaj tam swoim prostactwem, mnie tam nie bedzie wiec bedziesz mial swiety spokoj.

Mozecie dalej rozmawiac o UFO bo mnie sie juz odechcialo przy tej watpliwej inteligencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I masz racje ten kto to stworzyl byl glupi, ale bardzo smieszny

A i jeszcze jedno, jesli dla Ciebie ten tekst jest smieszny:

 

fucking...what the fucking fuck? who the fuck, fucked this fucking...how did you two fucking fucks...FUCK!!" - by Rocco The Funny Guy

to juz nie wspominajac o innych cechac znaczy ze jestes niezle pokrecony! Stary to ja Ci az wspolczuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie o czym Ty w ogole mowisz, dyskusja jest w temacie jak i wokol i nic z tego co Ty dzieciaku bedziesz mnie tu pouczal i gadal jakies <font color="#FF0000">[ciach!]</font> i zmien ten kretynski podpis zanim wyjedziesz z forum na stale. Nie obchodzi mnie czy Twoim wzorcem byl Adolf Hitler Iljicz Stalin czy Rocco czy Srokko Twoja ciocia czy wujek, bo i tak watpie abys zrozumial rzeczy niepojete dla Ciebie...  :?  Jak Ci sie nie podoba ze nie kazdy mowi tylko o UFO to znajdz sobie jakies ogolne forum o UFO gdzie podejzewam ze dyskusje tez beda odbiegac, ale nie wazne i wyjezdzaj tam swoim prostactwem, mnie tam nie bedzie wiec bedziesz mial swiety spokoj.

Mozecie dalej rozmawiac o UFO bo mnie sie juz odechcialo przy tej watpliwej inteligencji.

Nie pien sie tak koles, i prosze skoncz mi ublizac bo to ty wylecisz z forum na stale panie wszystkowiedzacy inteligentny . *yawn*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie gadac z kims takim jak Ty, ale powiem tylko tyle ze co do ublizania to chyba nie bardzo wiesz co to znaczy, w ktorym momencie ublizylem Ci? Po raz kolejny pokazujesz jaki smieszny jestes. Sam sobie i innym ublizasz piszac takie tresci w podpisie. Nie wiem wlasciwie co osoba z takim podpisem tu jeszcze robi. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm i jeszcze jedna rzecz mnie straaaaasznie zaciekawila - wczesniej tego nie zauwazylem, ale teraz sie zainteresowalem w kazdym badz razie bardzo ciekawie wyglada ta rzekoma TWOJA "dyskusja" o grze, pomijajac ze zalozyles ten topic oto caly przebieg Twoich wypowiedzi:

 

1. KyCol:

AAAAAAAAAAA!! 

Wlasnie zobaczylem ze mozna juz kupic na www.cenega.pl 

W Anglii juz rozsylaja do kupujacych, a w Niemczech juz jest wypuszczone ISO! 

Pare dni i bedzie koniec meczarni. Nie moge sie doczekac

I pojda precz wszystkie HALO MOHY i inne bzdety :>

2. KyCol:

W00T!! 

Wlasnie zasysam, wersje DEViANCE. 

 

PS wyszla juz polska

3. KyCol:

Niestety nie uzywam emule

4. KyCol:

Powiedzmy ze brzydze sie P2P

5. KyCol:

ftp

6. KyCol:

Troche ten system walki mnie wkurza, ale musze sie przyzwyczaic :DTroche ten system walki mnie wkurza, ale musze sie przyzwyczaic

7. KyCol:

No, gierka jest swietna, wlaczcie sobie AA i Anizo na maxa. O wiele lepiej wyglada a chodzi tak samo

 

PS doszedl juz ktos do Biomasy?

8. KyCol:

tak wlasnie wygladaja topici o grach na tweaku, 3/4 to bzdury o downloadzie kto gdzie skad jaka szyboscia, reszta to wzmianki o samej grze.

Moderatorzy... prosze dzialac jakos skuteczniej

Wobec postawionego zarzutu ze 3/4 to bzdury o downloadzie to: powiedz mi panie KyCol, co takiego o grze sam napisales? Czym Twoja dyskusja roznila sie od bzdur o downloadzie? Co sie takiego stalo ze wczesniej nie przeszkadzalo pisanie bzdur a nagle zaczelo? Rozumiem ze post nr 5 brzmiacy SLOWNIE TRZEMA LITERAMI FTPCi nie przeszkadza??? Z tego co widze to nie przeszkadza w ogole dyskusja poza tematem, byleby nie odbiegala od Twojej postaci - bardzo ciekawe spostrzezenie, przynajmniej teraz bede wiedzial w czyich postach nie brac udzialu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie panowi e chyba musze sie tu pokazac ;)

Najwyzsza pora :lol: , prosze wytlumaczyc panu KyColowi, iz tresci w jego podpisie nie naleza do najmadrzejszych a co najwazniejsze ze sa to tresci obrazliwe/wulgarne, a wiec niezgodne nie tylko z regulaminem tego forum, ale rowniez z Polskim prawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...