Skocz do zawartości
scibi

TANIA Cyfrówka...

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak: widzialem fotki z trusta (porazka), widzia;em fotki z tego olympusa (kolo z allegro mi przyslal) - calkie m niezle, jest nawet fotka jadacego szybko ferrari, i tez jest super nie rozmyte, wiec chyba i na moja deske sie sprawdzi :) jeszcze bym chetnie zobaczyl fotki z mercurego i tego HP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym juz mowilem ze zaden aparat w cenie ponizej 1000 nie zwrocilby mojej uwagi, ale cos przynajmniej zaproponowalem. Uzyj swoich argumentow za plastikowymi szkielkami... slucham z uwaga.

 

a zdjecia na obu podanych linkach sa w pelnej jakosci tak jak zrobione przez aparat tylko w przypadku strony steviego trzeba wejsc w zakladke sample pictures i sciagnac caly plik na dysk bo zajmuje zdjecie przewaznie ok 1-2MB. Na stronce pbase klikasz na zdjecie a jak juz sie wyswietli to na dole masz opcje czy chcesz wyswietlic rozmiar small/medium/large/oryginal. Wiec wszystko mozesz zobaczyc gdyz sa to zdjecia prywatne a nie zdjecia z testow ktore nie sa zbyt miarodajne.

 

To tyle.

Nie napisalem przeciez ze zle zrobiles ze zaproponowales :lol: , tylko ze zrobiles to ciut za szybko, to jest sprawa w ktorej nie moze byc jedynym argumentem jakosc optyki, bo w tej cenie NIGDY jej nie zaznamy, a wybor powinien byc przemyslany, ale nie "juz juz bo aukcja za 2 godziny" :lol: . Okazje zdarza sie jeszcze nie raz. gdybym mial wybierac aparat za 1500 to inna dyskusja, tu wowczas przyznalbym Ci calkowicie racje. Tu mowimy o aparacie w granicach 300-400 zlotych, dlatego kryterium wyboru powinny byc rozne inne aspekty, jak uzytkowosc, przez co rozumiem np mozliwosci aparatu, praca jako dyktafon, rowniez jako przenosny dysk, nagrywanie filmow z dzwiekiem, pewnie ze zdjecia nie sa pierwsza klasa, nie bede ich zamieszczal poniewaz juz raz to robilem, a w tej chwili nie mam mozliwosci, jednak jak juz wspomnialem znacznie lepsze od tych z Olympusa (nie martw sie wiem ze trzeba kliknac na oryginal) i MOIM zdaniem lepsze/porownywalne do Minolty 2300. Bardzo waznym kryterium wyboru bedzie tez gwarancja, niestety to tez trzeba brac pod uwage, co komu po super optyce, jesli sprzet sie zepsuje za tydzien, dwa, mowicie ze tani aparat = pieniadze w bloto, ale jesli uzywany sie zepsuje to tez beda w bloto :lol: A poza tym jak to sie mowi male pieniadze, mala strata :lol:

 

Co do mojego wyboru w wyniku ostatnich sporow, definitywnie wybralismy Kodaka CX4200, jest to jeden z najlepszych aparatow w bardzo atrakcyjnej cenie i robi MOIM zdaniem lepsze zdjecia od Mercurego 2,1 Mpix

 

http://www.net4foto.pl/aparaty_cyfrowe/cx4200.htm

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=16572743

 

http://www.pbase.com/image/17713104

 

dostepny NOWY za 484 zlote, ktorego polecam rowniez, niestety w tej ofercie jest to aparat sprowadzany, ale byc moze nikomu to nie przeszkadza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedmiot hp 120 bez lampy : http://republika.pl/temat/zdjecia/chlodnica.jpg

przedmiot z lampa w nocy :

http://republika.pl/temat/zdjecia/IM000745.JPG

http://republika.pl/temat/zdjecia/IM000783.JPG

tu masz mniejsze (rozdzielczosc good)

http://republika.pl/temat/zdjecia/ginter.jpg

http://republika.pl/temat/zdjecia/inspire.jpg

a tu na zewntarz ,znaczy zza szyby! (wzwróć uwage na kolory! jakie ladne jak z filtrem)

http://republika.pl/temat/zdjecia/volcano1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no powiem tylko tyle, ze te fotki z hp 120 jak najbardziej mnie zadowalaja :) i to yle :) jeszcze bym chetnie looknal gdzies stronke zp odanymi szczegolowymi parametrami (dla picu :P ) oraz zdjeci aparatu (wyglad). No i bym sobie cos takiego sprawil :) noweczke, ze sklepu, z gwarancja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna to tez sie doloncze do tego postu :) (po co zasmiecac forum).

Ja mam pytanie co do aparaciku Sony F-77, bo wlasnie taki planuje zakupic. Czy moze ma ktos taki ? Czy znacie jakies opinie na jego temat. Ewentualnie fotki z tego aparatu tez mile widziane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hp.com.pl/product/779

 

HP 120 tez robi ladne fotki, przy 1,3 Mpixela, niestety ma tylko 4 MB to malo... Kodak CX4200 ma pamieci 16 MB, a wiec za 484 mamy aparat bez dodatkowych wydatkow i to 2 mpix

 

Mozesz rozwazyc tez to:

 

http://www.hardwax.pl/?UID=g0u05huwg8&T=pr...rodukt&PID=3770 - 289 zlotych przy 16 MB i 2 lata gwarancji (jak zdjecia?)

 

http://www.hardwax.pl/?UID=g0u05huwg8&T=pr...rodukt&PID=7412 - 413 zlotych

 

http://www.hardwax.pl/?UID=g0u05huwg8&T=pr...rodukt&PID=8496 - 421 zlotych

 

Mozesz tez rozwazyc zakup dosc dobrej firmy - Premier, na stronie generalnego dystrybutora www.benefit.pl

 

DC-1070S 1,3 mpix, za kwote 499 zlotych lub

DC-2071S 2,1 mpix za kwote 599 zlotych

DC-2072S 2,1 mpix za kwote 549 zlotych

 

Jednak to juz wszystko aparaty drozsze.

 

galerie http://www.benefit.pl/html/galeria-cyfra.html

 

I musze przyznac ze juz taki Premier DC-1070S ma tu jakosc niezla! :-) a mowimy caly czas o 1,3 mpix i 499 zlotych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie:

 

Nie doradzil bym Ci nic do 600zl... najtanszy aparat jaki jestem w stanie polecic to Canon A200 pewnie uzywany za ta cene bedzie, moze nowka troszke drozej.

 

Powyzej tej ceny juz masz jakis wybor, Canon A40, Minolta siakas itd.

 

Ludzie CI polecaja HP... te aparatu kusza cena, moze nawet mozliwosciami w odniesieniu do ceny... ale ja na Twoim miejscu bym sie bardziej postaral i poczytal grupe pl.rec.foto.cyfrowa najlepiej na googlach archiwum.

 

Po 1 dowiesz sie tam ze nie ma aparatow za 300 zl sa tylko zbawki, ale rozumiem ze nie masz kasy na aparat. Po drugie dowiesz sie conieco o HP... nikt CI tam tego aparatu nie poleci z dwoch wzgedow... jakosc fotek i z powodu serwisu... ale o tym juz pisalem wiec nie bede sie powtarzal:

 

http://www.pclab.pl/modules.php?op=modload...10239#pid118336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge ci polecić to co mam czyli Minolte dimage E223

Kupiłem ją na allegro za 670zł wiem ze to więcej niż 300 zł które ty zaproponowałeś ale aparat ten robi zdjęcia o niebo leprze od tych co tu widziałem robionych na HP 120 , które mają bardzo słabą ostrość.

 

Polecił bym ci również tego Merkurego 2,1M gdyż widziałem zdjecia z tego aparatu i musze przyznać że dorównują tym z Minolty i są naprawde ostre a cena jest bardzo korzystna biorac pod uwage stosunek ceny do jakości.

 

A inne aparaty to musisz już sam zdecydować gdyż ciężko jest jednoznacznie powiedzieć czy dany aparat będzie odpowiadał twoim oczekiwaniom a komentarzy typu dołóż 1000zł to nie słuchaj bo do zdjecia które chcesz głównie przeglądać na monitorze ( 72 dpi) i wysyłać do internetu mozesz spokojnie wykonać aparatem za dużo niższą cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom moze ktos wie jak wygladaj fotki z tego aparatu Pentagram OPTIQUE 20 ?? Bo parametry naprawde obiecujace, wszystko cacy, wyglada tez ladnie i nie jest jakos baaaardzo drogi... Wiec jak fotki sa lepsze niz w HP 120 to moglbym tego wziac. A wlasnie, gdzie mozna dostac hp 120?? Bo na www hp pisza ze nie produkowany jest.. Wiec skad go wziac ?? Najlepiej nowka z gwarancja.. A jak nie to uzywany, ale za jaka cene brac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bym sie bardziej postaral i poczytal grupe pl.rec.foto.cyfrowa najlepiej na googlach archiwum.

oj nie wierz we wszystko z polskiej grupy o cyfrakach.. zreszta juz o tym pisalem moze nawet tobie.. ta grupa powinna nazywac sie canon.fanatycy

 

Po drugie dowiesz sie conieco o HP... nikt CI tam tego aparatu nie poleci z dwoch wzgedow... jakosc fotek i z powodu serwisu... 

jakosc fotek? a co zla jest jakosc fotek? w aparacie za 300 czy 400 zloty? porownaj do innych w tej cenie a przekonasz sie, ze hp ma jednak lepsze fotki... dysponuje fotkami z trusta za 600... moge udostepnic zobaczysz jakie syfki wychodza.

 

i moge udostepnic zdjecia z hp720... zobaczysz jakie mozna zrobi fotki tanim hp. co do serwisu nie wypowiem sie, bo mialem kilka rzeczy z hp, ale nigdy mi sie nic nie uszkodzilo... i kilka osob zawiedzionych serwisem hp na grupie foto.cyfrowa to nie jest powod do wielkich narzekan.. nie wiem czy czytasz dokladnie ta grupe, ale tam jest sporo watkow dotyczacych uszkodzonych canonow i innego sprzetu.. sa tez niezadowoleni z serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie! Stefe ma racje!! wyslal mi fotki z trusta, ze s hp 720, oraz widzialem fotki z hp 120. Trust, poprostu trAgedia, fotki sa niewyrazne, jakbyu przy malej liczbie kolorow czy cosik, a hp ma poprostu sauper. Ja juz mowilem, mi to co pokazuje hp 120 w zupelnosci wystarcza i mnie zadowala, wiec teraz mojqa prozba jest taka, zeby wskazac miejsce w skierniewicachx, lodzi lub w internecie gdzie moge kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem tego HP 120 prawie w ogole nie uzywanego na gwarancji 10 miesiecy (2 miechy czy tam 1 uzywany) razem z pudelkiem kartami zakupu itp... co daja jak sie nówke kupi za 370zł na allegro wraz z karta CompactFlash 32mb (cena karty normalnie ~50zl) tak wiec sam aparat wyszedl mnie ~320zl. Na karte wchodzi 104 zdjecia najlepszej jakosci w najwyzszej rozdzielczosci BEST w 1152x864 czy jakos tak) 160 zdjec w BETTER czyli 1152x864 w gorszej jakosci oraz 447 zdjec w 512x384. + na Pamieci aparatu wchodzi dodatkowe 16 zdjec w najwyzszej i 56 w malej rozdzielczosci. ogolnie jestem happy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 399 kupisz Yakume Megaimeage 4.

Matryca 2mpix cmos

 

Nie szukaj na allegro, bo tam jest... drożej (przynajmniej za ten aparacik)

Za 399 kupisz go w vobisie (www.vobis.pl) - ja aktualnie wyprzedaje na allegro co sie da, żeby na ten model uzbierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 399 kupisz Yakume Megaimeage 4.

Matryca 2mpix cmos

 

Nie szukaj na allegro, bo tam jest... drożej (przynajmniej za ten aparacik)

Za 399 kupisz go w vobisie (www.vobis.pl) - ja aktualnie wyprzedaje na allegro co sie da, żeby na ten model uzbierać

Nie za 399 tylko za 449 zlotych. :lol:

 

Jesli mam byc szczery to Mercury wydaje mi sie znacznie lepszym wyborem, to sprawdzony i udany aparat a jest w tej samej cenie ma matryce 2,1 mpix firmy Omnivision to dosc dobra firma specjalizujaca sie wlasnie w optyce.

 

Yakumo ma matryce wlasnej produkcji i szczerze mowiac niewielkie doswiadczenia w tej branzy.

 

www.yakumo.com

 

jak do tej pory specjalizowali sie w produkcji plyt glownych, ostatnio monitory, ale widze ze powoli poszerzaja oferte, i z tego co wyczytalem wlasnie w tej chwili wchodza na nasz rynek z powrotem, mialem ich plyte glowna :lol: .

 

Jesli chodzi o interpolacje to mozna sobie rownie dobrze recznie przeskalowac i bedzie to samo, wiec te 4 mpixele to pic na wode, mogli napisac i 8...

 

http://www.yakumo.de/produkte/index.php?pi...Mega-Image%20IV

 

z wygladu robi kiepskie wrazenie ale to moja prywatna opinia (inne modele Yakumo wygladaja lepiej - ten ciemnoszary plastik psuje design i ksztalty jakies :lol: ) :-)

 

Ciezko powiedziec cokolwiek nie widzac zdjec, widzialem zdjecia, byly ladne ale w 800x600 dlatego nie zamieszczam, zeby nie mylic.

 

nie podoba mi sie macro: 55 – 80 cm, w Mercurym robie Macro juz od 15-20 cm.

 

ale byc moze aparat robi ladne zdjecia wiec nie chce zapeszac.

 

http://topten.chip.pl/topten_7880.html?tt_..._p=40944&tt_v=3

 

Co najciekawsze chip.pl podaje iz efektywna rozdzielczosc to 1,3 mpix i UWAGA!!! bo wlasnie ten aparat JEST 1,3 mpix i w instrukcji jest to podane NA DZIEN DOBRY :-) ze 2 mpix jest SKALOWANE!!! nie wiem dlaczego ten aparat podawany jest jako 2 mpix???

 

Po raz kolejny jak sie okazuje, pospiech nie jest wskazany... i jak sie okazuje firma Yakumo to jednak firma Yakumo?...

 

The Yakumo Mega-Image IV digital camera offers you the same features as the Mega-Image II, but it has a much better resolution: 2.0 megapixels. This resolution can be interpolated up to 4,0 megapixels. For those of you who need more memory than 8 MB internal NAND flash memory, you can easily upgrade it with an SD/MMC card.

Yakumo Mega-Image IV    

Product number: 1019040

 

Technical Data  

Image Sensor 2.0 M CMOS

Resolution interpolated 4 M

W instrukcji natomiast na samym koncu mamy zalacznik:

 

wg ktorego:

 

Image Sensor, 1.3M CMOS

 

http://www.yakumo.com/docs/miiv_guide_en.pdf (800kb)

 

8O Ciekawa taktyka Yakumo :lol: :lol: :lol:

Gdzie jest blad? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stefe ja juz chyba z Toba rozmawialem na temat aparatow i nie mam zamiaru wiecej.

 

Koncze temat. Jezeli mowisz ze na p.r.f.c sa fanatycy canona... mylisz sie, sa tam afanatycy fotografii cyfrowej i wiadomo jest ze wiekszosc obstaje za tym co ma. Canon G3 ktory jest tam bardzo popularny to bardzo dobry aparat, szczegol ze wyglada jak cegla i nigdy bym go nie kupil, ale nie mozna mu odmowic tego ze jest bardzo dobry. Znajdziesz tam tez zaslepionych Minoltowcow i Soniarzy. Koniec na ten temat.

 

Mowisz ze nie powinienem opierac sie na opini "kilku osob" z tej grupy ? A na czym powinienem sie ku*** opierac ? Jak czytam ze gosc oddaje miesieczny aparat do serwisu a dostaje inny z zadrapaniami to co mam sobioe myslec ? I nie jest to jedna osoba tylko 10... chyba wszystko wiadomo.

 

Ty widze tez jestes bardzo zadowolony ze swojego HP i nie przyjmujesz krytyki, wisi mi to, ja chcialem pomoc, ale skoro sadzisz ze najwieksza w polsce grupa o fotografii cyfrowej to marne zrodlo... to co kto woli. Ja bym HP nie kupil. Zreszta nie kupilbym nic innego do 600-700 zl bo to IMO wywalanie kasy. Ale co kto woli.

 

Jesli myslisz ze nie mialem doczynienia z HP... mylisz sie. Kolega ma aparat Pentaxa ktory jest akurat tym samym co ktorys z HaPeków ... hmm chyba 618 jesli dobrze pamietam... Nie bede sie wypowiadal, swoje juz powiedzialem.

 

Do autora topiku: Najlepsze co mozesz zrobic to isc do sklepu i wybrac sobie co CI pasuje, nie ma co analizowac naciaganych danych na allegro, nie ma co sie pchac w aparaty za 400zl z matrycami 4mpix ktore sa interpolowane z 2... Jezli juz... kup cos na czym nie oszukuja, HP moze wydawac sie ok, jak nie boisz sie takiego serwisu, i zadowoli Cie jakosc zdjec to wez... i pochwal sie co kupiles.

 

Ja akurat wolalbym miec porzadny serwis jezeli juz bym go mial, sam mialem rok aparat bez gwarancji (sprowadzony z USA) i nic mu sie nie stalo. Zrobilem 6000 fotek i sprzedalem. Teraz czekam na nowy aparat, tez z USA i tez bez gwarancji, mam nadzieje ze nic mu nie zrobie... w innym przypadku bede musial odsylac do USA bo serwis Sony = najdrozszy serwis :/

 

Tak wiec, jak juz masz gwarancje, lepiej nie w HP ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stefe ja juz chyba z Toba rozmawialem na temat aparatow i nie mam zamiaru wiecej.

oczywiscie dosyc dawno temu na PClabie jak Ty to Ty.. napisales wtedy ze jestem osoba z ktora mozna porozmawiac... no ale dzieki... za szczerosc tez nie bede odpisywal juz wiecej na twoje posty

 

Koncze temat. Jezeli mowisz ze na p.r.f.c sa fanatycy canona... mylisz sie, sa tam afanatycy fotografii cyfrowej

jak zwal tak zwal... fanatycy... to sie bardzo zle kojarzy... nie kazdy uzywa aparatu spuszczajac sie przy tym z zachwytu... niektorzy tylko pstrykaja fotki... i jak pytaja o tani aparacik do pstrykania dostaja kopa w d u pe... zaostaja zwyzywani i osmieszeni

 

 

i wiadomo jest ze wiekszosc obstaje za tym co ma.

moze i tak... tylko zauwaz, ze nie twierdze, ze hp jest najlepsze tylko robi tanie aparaciki do pstrykania.

 

Canon G3 ktory jest tam bardzo popularny to bardzo dobry aparat, szczegol ze wyglada jak cegla i nigdy bym go nie kupil, ale nie mozna mu odmowic tego ze jest bardzo dobry.  

i bardzo drogi... nie mowimy o takim sprzecie

 

Mowisz ze nie powinienem opierac sie na opini "kilku osob" z tej grupy ? A na czym powinienem sie ku*** opierac ? Jak czytam ze gosc oddaje miesieczny aparat do serwisu a dostaje inny z zadrapaniami to co mam sobioe myslec ? I nie jest to jedna osoba tylko 10... chyba wszystko wiadomo.  

i myslisz, ze tylko HP robi takie rzeczy??? mylisz sie... najlepszym przykladem jest IBM

 

Ty widze tez jestes bardzo zadowolony ze swojego HP i nie przyjmujesz krytyki, wisi mi to, ja chcialem pomoc, ale skoro sadzisz ze najwieksza w polsce grupa o fotografii cyfrowej to marne zrodlo... to co kto woli.

po pierwsze nie napisalem marne zrodlo tylko zebys nie wierzyl we wszystko co tam pisza

 

po drugie tez mi wisi

 

po trzecie... smieszy mnie opinia o calej firmie na podstawie kilku skarg na grupie.

 

Zreszta nie kupilbym nic innego do 600-700 zl bo to IMO wywalanie kasy. Ale co kto woli.

ja tez nie mam aparatu cyfrowego za tyle... za sporo wiecej... a do prawdziwych fotek uzywam jeszcze drozszej lustrzanki

 

i niektorym odpowiada przedzial 600 -700... niektorzy robia fotki nie fotografie.

 

odpusc troche... to tylko (przewaznie) "kotletowe fotki", nie kazdy jest artysta (zreszta tacy uzywaja innego sprzetu).. nawet nie takiego jak twoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie dosyc dawno temu na PClabie jak Ty to Ty.. napisales wtedy ze jestem osoba z ktora mozna porozmawiac... no ale dzieki... za szczerosc tez nie bede odpisywal juz wiecej na twoje posty

ehhh kurde no... widzisz, zapamietalem Ci z tej rozmowy i pomylilem z Verbatimo :oops: :oops: tak, z Toba dalo sie wtedy pogadac ;]

 

 

jak zwal tak zwal... fanatycy... to sie bardzo zle kojarzy... nie kazdy uzywa aparatu spuszczajac sie przy tym z zachwytu... niektorzy tylko pstrykaja fotki... i jak pytaja o tani aparacik do pstrykania dostaja kopa w d u pe... zaostaja zwyzywani i osmieszeni

co prawda to prawda ale przesadzasz...

 

moze i tak... tylko zauwaz, ze nie twierdze, ze hp jest najlepsze tylko robi tanie aparaciki do pstrykania.

tanie... ale niekoniecznie dobre, obstajesz przy tym ze nie warto opierac sie na kilku opiniach dotyczacych serwisu... ale skoto kilka osob tak pisze, kilka mialo takie same przezycia... to musi byc to prawda, i chyba... nie warto ryzykowac. Ja tez nie twierdze ze kazdy musi od razy cykac cudowne fotki czy cos, sam pstrykam dla zabawy i sie ucze dopiero, ale staram sie odwiezc autora od zakupu jakiegos Mercurego, Tracera czy innego 123w1. Twierdze po prostu ze o wiele lepszym wyjsciem jest kupienie najtanszego aparatu znanej firmy. chociazby Canon (nie jestem fanatykiem) trudno sie nie zgodzic ze A200 to bardzo przyzwoity aparat na takie wlasnie focenie. IMO po prostu lepiej dozbierac i widziec fotki ostre z ladnymi kolorami i w miare niezaszumione niz odwrotnosc tego.

 

 

i bardzo drogi... nie mowimy o takim sprzecie

Tak wiem, chodzilo mi tu o fanatykow Canona na grupi ;]

 

i myslisz, ze tylko HP robi takie rzeczy??? mylisz sie... najlepszym przykladem jest IBM

Mowimy o aparatach chyba... ale btw. nie mam nic od IBM...

 

 

po pierwsze nie napisalem marne zrodlo tylko zebys nie wierzyl we wszystko co tam pisza

 

po trzecie... smieszy mnie opinia o calej firmie na podstawie kilku skarg na grupie.

Nie wierze we wszytko, ale te posty o serwisie HP sie powielaja... ja wlasnie buduje swoja opinie o HP (jako producencie aparatow) na podstawie tych postow (serwis) a o samych aparatach to raczej na podstawie fotek i testow...

 

ja tez nie mam aparatu cyfrowego za tyle... za sporo wiecej... a do prawdziwych fotek uzywam jeszcze drozszej lustrzanki

 

i niektorym odpowiada przedzial 600 -700... niektorzy robia fotki nie fotografie.

600-700 tojuz niezly przedzial, ja krytykuje te za 300-400 ...

 

odpusc troche... to tylko (przewaznie) "kotletowe fotki", nie kazdy jest artysta (zreszta tacy uzywaja innego sprzetu).. nawet nie takiego jak twoj.

odpuszczam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pozatym juz mowilem ze zaden aparat w cenie ponizej 1000 nie zwrocilby mojej uwagi, ale cos przynajmniej zaproponowalem. "

 

Myśle, że Canon Power Shot A60 w cenie poniżej 1000 zł powinien zwrócić twoją uwage - bo mimo tylko 2.0 Mpixli rozwala większość apartów do 3000 zł. A jak komuś mało to A70 (3,3MP) A80 (4.0) .... i inne

Aparat ma jasny obiektyw (2.8) i zoom optyczny X3

 

 

Do zdjęć wysokiej jakości 15x10 cm jest potrzebne 1600x1200 pix

czyli 2.00

 

a to że inne mają napisane - 3,3 Mpixla cyfrowy zoom hehe...

to można między bajki włożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie bede zakaldal nowego tematu tylko tu sie podepne.

Otoz interesuje mnie zakup aparatu cyfrowego w cenie 2k-2,5kzl

-teraz najwazniejsze aparat musi byc kupiony w sklepie wiec allegro odpada

-zastanawiam sie nad canonem a80

-bardzo mile widziany obrotowy lcd

-w miare dobry zoom optyczny + macro ...

wiecej wymagan nie mam

czekam na propozycje z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie bede zakaldal nowego tematu tylko tu sie podepne.

Otoz interesuje mnie zakup aparatu cyfrowego w cenie 2k-2,5kzl

-teraz najwazniejsze aparat musi byc kupiony w sklepie wiec allegro odpada

-zastanawiam sie nad canonem a80

-bardzo mile widziany obrotowy lcd

-w miare dobry zoom optyczny + macro ...

wiecej wymagan nie mam 

czekam na propozycje z gory thx

Moze to:

 

http://www.fotozakupy.pl/?page=product&product=980

Dołączona grafika

 

Bardzoi ladne fotki robi... tylko wyglada dla mnie beznadziejnie. Ale to kwestia gustu.

 

albo:

 

http://www.fotozakupy.pl/?page=product&product=209

Dołączona grafika

 

Tez bardzo fajne foty robi.

 

A80 jest juz troche naciagany - A70 byl w sam raz. A ten nowy to robienie z serii A serii G, ale wiele o nim nie wiem wiec wiele nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...