Skocz do zawartości
Egeba

Program "Usterka"- ZOBACZ KONIECZNIE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

No bo oni jak coś sie zdupi to będą polecać "DOBRY SPRZĘT"

 

:)

hmmm wiec po tej odpowiedzi uswiadomiles mnie w przekonaniu ze nie masz pojecia kto to jest overclocker ...

 

zrozum ze moze byc ktos kto zna sie zaje2biscie na sprzecie a z overclockingiem miec tyle wspolnego co Stalin z demokracja !

 

i moze to dzialac tez w 2 strone ...

heh no też prawda ale niektórzy myslą ze są OC a niemają na ten temat pojecia zielonego ale przed lamerami będa tak udawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze spraw zeby TVN mi odbieral :?

Cholerna dolina... Szerokopasmowka nie wyrabia 8O, no chyba ze jest fajna pogoda :)

 

(...)

 

hmm ale IMO to moze byc troche nie fair bo w kompie mozna naprawde wiele napsuc... wystarczy jedna zworka, jeden kabelek w zasilaczu i watpie zeby ktos to naprawil ;] kazdy zaproponuje wymiane

Watpie zeby zasilacz. Na pewno zworka, moze bios, albo jakis blad w oprogramowaniu- do usuniecia w 5 minut (tak zazwyczj psuja w "Usterce").

Fakt, ze to moze byc wszystko, ale "mechaniczne" uszkodzenia odpadaja na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy myslą ze są OC a niemają na ten temat pojecia zielonego ale przed lamerami będa tak udawac

ehh ty dalej nie rozumiesz o czym mowie ...

 

overclocker to nie serwisant i znawca komputerow !

 

nawet sprzetowa lama moze byc overclockerem - ten termin odnosi sie do osoby ktora przetaktowywuje swoj sprzecik (z ang. "przekrecanie zegara")

 

watpie zeby w tym programie pojawil sie jakis overclocker, raczej pojawia sie pseudo informatycy lub lamki z jakiegos serwisu ...

 

mylisz pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale overclocker moze byc serwisantem i znawca komputerow.

moze sie wykluczac jedno z drugim ale moze tez ''zyc w symbiozie''.

tak, przeciez ja tego nie wykluczam - tylko chodzi akurat o to ze AsTeX uwaza iz zjawia sie tam (w programie) sami Owerklokerzy co na niczym sie nie znaja ...

 

wiec wyjasniam mu kto to owerkloker :D ze nie koniecznie owerkloker = serwisant

 

i zapewne w tym przypadku mam racje bo watpie zeby ktos zjawil sie w "usterce" i pytal czy komp byl krecony albo co lepsze sam podkrecal kompa klientowi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. taki maly OT odnosnie tunerow tv.

niedawno kupilem sobie prolinka z radiem.

otoz nie wiem jak dobrze go skonfigurowac [wiem wiem ,lamka w tym jestem] i pilot mi nie dziala:/ btw slyszalem ze dolaczone stery sa za stare i trza nowe sciagnac , a na stronie producenta ich nie ma. dokl model to pv-bt878p+fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. taki maly OT odnosnie tunerow tv.

niedawno kupilem sobie prolinka z radiem.

otoz nie wiem jak dobrze go skonfigurowac [wiem wiem ,lamka w tym jestem] i pilot mi nie dziala:/ btw slyszalem ze dolaczone stery sa za stare i trza nowe sciagnac , a na stronie producenta ich nie ma. dokl model to pv-bt878p+fm

podaj nazwe bo oni sie nieposluguja modelami ;) ja do play tv pro dzis rano ciagnolem

kolo od soczku roxuje :D

btw hyba ftp bede musial postawic a na sdi to cienko bedzie ale bede prubowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D Juz nie moge sie doczekac, chce zobaczyc co kolesie wkrecaja biednej wlascicielce :twisted:

Powiedzialem o tym odcinku kumplowi, moze go nagra i wrzuci na ftp 8) heh to napewno poprawi humor kazdemu albo doprowadzi do palpitacji serducha :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: ogladam czasem ten program i smiechu jest co niemiara. jutro bede musial ogladac koniecznie.

Mnie się nie uśmiech pojawia...

 

To jest po prostu żałosne jacy są polscy "fachowcy", oczywiście nie wszyscy ale jak widać spora część.

 

I dziwić się teraz że pomiatają nami wszędzie.

 

IDEALNE JEST TO HASŁO CO KIEDYŚ REED NAPISAŁ"

 

A TO POLSKA WŁAŚNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był pierszwy odcinek Usterki, ten z Adasiem i babcią jak nie mogli drzwi otworzyć. Fachowiec wymiatał...

 

Adaś: Ta wiertarka to tak w drzwiach zostanie :?:

Fachman: K...., co za pojeb

 

W sumie po tej naprawie zamków, drzwi nadawały się tylko do wymiany

 

Fajny był też początek innego odcinka. Chyba we Wrocławiu. Jak pokazują "niepełnosprawnego" na wózku, który zbiera pieniądze. Jak juz uzbierał to wstał z wózka, wziął pieniądze i prowadził wózek przed sobą:lol:

 

Polak potrafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oka ja tez zgram - u mnie leci kompresja w locie do divx ale nie moge wam zagwarantowc ze dzwiek sie zsynchronizuje - ostatnio mi cos sie rozjezdzaja na 2 godzinnym, filmie pod koniec mam juz roznice 3 minutowa :/ - przedtem tego nie bylo

Do bruce czy instalowales divx z np klcodecs (paczki kodekow)

bo jesli tak to sie nie da czesto kompresowac do divx - musisz zainstalwac samego divixa scignietego ze stronki - a jesli go masz sprooboj zainstalowac jeszcze raz jeden na drugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...