Skocz do zawartości
Crazy_Ivan

Jestem MGR!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, pochwalę się i ja :wink: :

 

Panie, Panowie dziś będąc zdrów na ciele i umyśle, obroniłem swoją pracę magisterską na szanownej alma mater jaką jest UJ i tym samym poprawiłem statystyki edukacji w Polsce :D

 

Tak, tak jestem magistrem, pięć lat na to pracowałem (po drodze udało mi się jeszcze zrobić licencjat) :D

 

Ok, to teraz przedstawiciele dobrych firm i korporacji proszeni są o kontakt na PW lub email w sprawie pracy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gartuluje - co studiowałeś i jaki miałes temat pracy?? Mnie za półtora roku też czeka obrona ;)

Tu możecie się zdziwić :P -> Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną :) temat pracy: Telewizje informacyjne w Polsce, analiza porównawcza TVN24 i TVP3 Regionalna. 8) .

 

Dzięki za gratulacje :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm tez gratuluje choc sam przyznasz, sama obrona to lamerstwo gozej pewnie miales z egaminami i zaliczenami u innych magistrow... :wink: Tez sie bronilem w tamtym roku bylo milo i chlalismy z kolesiami 3 dni bo niby to zaszczyt byl...mimo wszytko dobrze sie czulem ze juz poza mana te meczarnie sa!Jak ktos bedzie pisal prace o organizajcach pozarzadowych w gminach,powiatach,wojewodztwach to prosze o kontakt zawsze cos sie znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...