Skocz do zawartości
TwiN

Kolumny, wzmacniacze, CD - wszystko o audio

Rekomendowane odpowiedzi

A slyszales ten wzmacniacz jak gra z jakimis glosnikami?? Bo mam rozumiec ze nie gra ladnie.

Zle zrozumiales :} Po prostu zyczylem zeby dobrze zagralo :} Jak dostaniesz sprzet to napisz jak gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ok nie ma sprawy :D Na pewno sie z wami podziele. Ale masz racje troche przeplacilem, ale coz rozpedzilem sie i tak jakos wyszlo. Po prostu chce miec sprzet ktory bedzie gral milo dla ucha, bo mam juz dosc dudnienia basow i znieksztalcenia tonow wysokich i srednich w wiezach. Chce uslyszec czystosc dzwieku. Mam nadzieje ze sie nie zawiode :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradzcie prosze. Parka głosnikow pzrednich do 700.

Muzyka i Kino domowe , ale z przewaga kina.

Myslaem o mistralach ale słyszalem rozne opinie.

Help...

Słyszałes Kode AV-702F :?: Do dostania spokojnie ponizej tej sumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Chyba sie skusze.

Znacie mopze jakies dobre sklepy internetowe gdzie bym mogl dostac te kody??

A moze normalne sklepy ale w okolicach Poznania, Gniezna??

Jak sie sparwi taki zestaw kody 5.0 bez subwoffera?? Bo mysle ze sub kupie duzo pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Chyba sie skusze.

Znacie mopze jakies dobre sklepy internetowe gdzie bym mogl dostac te kody??

A moze normalne sklepy ale w okolicach Poznania, Gniezna??

Jak sie sparwi taki zestaw kody 5.0 bez subwoffera?? Bo mysle ze sub kupie duzo pozniej.

Nie wiem, czy jeszcze dostaniesz tak w salonach te Kody, bo chyba juz ich nie produkują, a szkoda.. Nie jestem jednak tego pewien.

 

Co do zestawu 5.0 to mysle, ze dobrze robisz najpierw kupując w miare porzadne kolumny dopiero pozniej dokupując suba, tym bardziej, ze Ci sie nie spieszy. Lepiej kompletowac powoli, a rzeczywiscie odpowiednie elementy systemu, aby nie byc rozczarowanym. Wiem to z doswiadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moje KODY AV965S dostaly porzadnego kopa po zmianie kabli na nakamichi 2,5mm ofc hq

 

nie tam jakas malutka niezauwazalna roznica, ogromna!

basik jest znaaacznie lepszy (schodzi nizej i ma wykop, polepszyla sie przestrzen i detalicznosc)

nawet kumpel z pokoju byl zaskoczony ;D

 

wiec dla tych ktorzy maja jakies cieniutkie druciki i przecietny, choc nienajgorszy sprzet polecam choc odrobine w takie kable zainwestowac ;]]

Edytowane przez Marcin_gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę w tym tylko taką logikę iż gdy bas jest lepszy na grubszych kablach dlatego nie słychać dobrze tonów wysokich,a na cienkich kabelkach nie ma tyle basów więc jest wyraźniejszy sopran :-P

Mam pytanko do Fipy,ostatnio nabyłem taki sam wzmacniacz jak Ty tzn H/K Pm665Vxi powiedz mi coś o nim czy jest to model z wyszej półki itp .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cofniesz się troche (moze 1str, a moze 3 - nie pamietam) to znajdziesz moje pierwsze odczucia po zakupie. Ogolnie potwierdze tamten wpis - jest wart swoich pieniedzy. Powala mnie potęga dzwieku, on poprostu prawie idelanie pasuje w moje gusta. Pisze prawie, bo pewnie za jakis czas znowu poczuje niedosty i kupie cos lepszego ;]

 

PS. Ile zapłaciłes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wymienienia końcówki zacisków na kable głośnikowe są niestety 4szt stopione ,nie wiem co mogło być tego przyczyną pewnie nie dociśnięte kable.Przełącznik"tone defeat" mi troszkę szwankuje tzn trzeszcy przy włączaniu,wyłączaniu.Mam tylko nadziję ,żę da się to jakoś zrobić. Jak tylko skołuję cyfrówkę to mogę Ci podesłać kilka zdjęć.

Też jestem bardzo zadowolony z tego wzmacniacza w sumie jeszce takiego dobrego nigdy nie miałem :-P

Jak to chyba napisałeś Fipa aż chce się słuchać a głośniki mam kiepskie Tonsil Mazurek 110 :cry:

Edytowane przez arturjan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w wyborze wzmacniacza - cena ok 500zł - upatrzyłem sobie Yamahe 550 RS - i teraz moje pytanie czy to dobry wybór? Może w tej cenie jest coś lepszego? Jak jest z jakością amplitunerów za 900zł yamahy - moze to lepszy wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos cos powiedziec o tych kolumnah B&W601 S2 . ? Pytam bo przynajmniej cena wydaje mi sie interesujaca oraz sa standy w kompelcie na ktorych rowniez by mi zalezalo. Oczywisice firme B&W kojarze ale moze ktos czytal gdzies o nich opinie lub mial z nimi osobisty kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Szyme_k1

Szyme_k1

Kolumny są w sumie b. ważne jeśli nie najważniejsze. Nie opłaca się na siłę oszczędzać na nich. Zainwestuj w coś troche lepszego. Wafle 9.1, Dali concept1, Tannoy F1- to chyba takie minimum.

Hmm... szukam raczej kolumn na studecka kieszen na te co mi zaproponowales poprostu zabardzo mnie nie stac :( Szukam czegos do 400 zl to juz taki max. A moze cos takiego ? Jesli nie te to moze jeszcze jakies inne doradzisz tak do 400 zl . A te Magnaty , wie ktos jak one graja? Pozdrawiam czekam na rady :)

 

Edit:

Przypominam , kolumny maja sluzyc glownie do sluchania muzyki elektronicznej Trance, House, Prog. ogulnie tzw. techno :) Na drugim miejscu stawiam ogladanie filmow na kompie , gry raczej odpadaja... Aha i jeszcze jedno , chce je ustawic jako kolumny frontowe w pokoju :) Przypominam wymiar pomieszczenia ok 9m2 .... Szukam glosnikow z dobrym sopranem , bass stawiam na drugim miejscu poniewaz mam juz w pokoju subwoofer :)

Edytowane przez Szyme_k1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem Dali Concept 1. Podlaczylem narazie pod wieze Sony, gdyz wzmacniacz dostane dopiero jutro. Powiem jedno. Szczena to mi opadla z 3-pietra do piwnicy :D Nigdy nie sadzilem ze dzwiek moze byc tak piekny. Teraz to ja chce tylko sluchac muzyki i nic wiecej :D Gora i srednie tony to po prostu cos pieknego. Czysta poezja. Basy tez sa wporzadku lecz troszke slabiutkie, ale zawsze mozna je podkrecic i wtedy jest w 100% lodzio miodzio. Kiedy kurier do mnie zawital i je zobaczylem to tak sobie pomyslalem - heh takie male "gowienka" co one moga?? No i po prostu nie da sie tego porownac do moich kolumn z wiezy. To jest jak niebo a ziemia. Wgniata w fotel. Jutro jak wzmacniacz przyjdzie to jeszcze sie podziele wrazeniami. Ale ogolnie od glosniczkow Dali Concept 1 bije super ciepelko :D POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem zwykle miedziane 2mm za 3 zl od metra i z ledwoscia je wcisnalem do Soniacza :P Ale spoko wazne ze gra. Teraz stare mp3 nabieraja nowego blasku. Cos pieknego. Ale czekam na wzmacniacz i wtedy zobaczymy co potrafia :D

 

EDIT: A powiedzcie mi jeszcze jak to podlaczyc. Tzn za kilka miesiecy moze jeszcze jakiegos suba dokupie. Przypuscmy ze bedzie to http://allegro.pl/item90124835_subwoofer_a...da_sw_1000.html Wzmacniacz ma wejscia na 4 glosniki w sumie. Jak to podlaczyc ze soba zeby nie spalic wzmacniacza w subie ??

Edytowane przez Crusio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem tą Yamahę AX-550 RS - też się przesiadam na sprzęt audio. Teraz robię dużą wyprzedaż - co mi się nawinęło to zrobiłem zdjęcie i na allegro ląduje po kolei - trzeba zdobyć kasę na subwoofer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...