Skocz do zawartości
Paweł

HALOWEEN = BIG LOL ( historia haloweenu na str.2 )

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą zapukała do mnie jakaś dziewczynaka i puszcza tekst : CUKIEREK ALBO PSIKUS :lol: ala zaczołem sie śmiać i zamkłem drzwi a somsiadka z góry ( taka głucha ) jak to usłyszała to sie pytała : na co ? , na co ? i tak z pięć razy a dziewczynka sie darła NA HALOWEEN :lol:

 

A u was chodzą takie debile po blokach :wink: ?????

 

A moze znacie jakieś inne hitorie z tym związane :wink: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL u mnie tez łaża po bloku :)

 

-Cukierek albo psikus

-psikus

I stoja i czekaja i czekaja ja tez czekam i nic :)Trzasnołem drzwiami :) i sobie poszli nie miałem dla nich cukierków. Jakbym miał to bym im napewno dał :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidze takich swiat sciagnietych z innych krajow(wogule swiat nie lubie moze poza gwiazdka i mojimi urodzinami ;) ) to tak jak bysmy zaczeli obchodzic np np niewiem ramadan jakis albo cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy co, cwaniaczki z miodem w uszach, turkeja kupiliśwa już na Święto Dziękczynienia? Co się gapita, to już niedługo. Uch, daliby wam atenaci, odwiecznych tradycji nie przestrzegata, tfu, zwyczajów nie szanujeta, zaraza. I proszę, nie strzelać mi pod blokiem petardami 4 lipca, bo wypada w niedzielę, a ja bym chciał się wyspać.

A w ogóle jonas nie dżampuj tak do ewryłana, bo sobie legsy pobrejkujesz albo ktoś cię hitnie w fejsa.

 

Na szczęście żadne hydrocefaliki nie pełzają mi pod jaskinią i nie popiskują "cukierek albo psikus, kawa albo herbata, palenie albo zdrowie", bo już bym siedział za wielokrotne morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Halołyn, taaak, narodziła się nowa świecka tradycja. Może od razu walnąć jakiś malowniczy rzucik w paski i gwiazdki na biało-czerwoną chorągiewkę i zrobić 52 stan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze w Polsce sie Haloween nie przyjmie :P Bo niedlugo to bedzie wygladalo tak (spolszczone :/ ) :

- Komorka albo wpier.dol ? albo

- Komorka i wpier.dol albo kasa i wpier.dol ?

 

Polska Suxxx ....

niestety swiete slowa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, światła idea na popsucie monitora (skoro już psucie kompiutrów dostało czkawki i wymiotuje niebieskimi światełkami i szybkami) - wycieraczki uruchamiane splunięciem. Parę czujników wilgoci, parę wizyt na szrocie, jakieś FAQ pt. "Wycieraczkation Cziftek Kul Pikaczu Młodzieżowy Mod" i już można czytać te brednie bez ryzyka utraty gwarancji na monitor (obecność cieczy w urządzeniu powoduje utratę praw gwarancyjnych - Minister Ołwerkloaki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieokrzesany skurkowany verbalizatron Jonas proszony o spuszczenie wody - nie ladnie jest jechac koljegof ober i vaser klakieruf.

 

My mamy nasze lokalne dresy, kolejki w zusie ,tepse, zapakowane tramwaje , ceny i place, wiec USA i caly "cywilizowany" swiat moze nam halołinowej klimy pozazdroscic :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z was lolki :P

 

Mowicie tu o przejmowaniu swiat, ze to nie nasze i w ogole... przeciez Haloween to swieto dla dzieci, po blokach chodza dzieci. Jak wy im to chcecie przetlumaczyc? :) Takie maluchy w czterech literach maja ze to niepolskie swieto, ze gdzies tam istnieje kraj Ameryka, w ktorym to jest uznawane a ze u nas nie. Widza, ze w telewizji dzieci dostaja cukierki i tez chodza, no bo takie swieto. A wy chamsko smiejecie sie w twarz i zamykacie drzwi przed nosem... olaboga.. jedyne co dziecko z tego wyniesie to wiedze, ze ma wrednych sknerowatych sasiadow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec kolesia otworzyl drzwi i spytal sie pokazujac im Fuck you (czy wiedza ze to tez angielski czy tam Amerykanski znak) LOL i zakończyl to soczystym Wypier....ac i trzasnol drzwiami :!:

Chyba nie lubi Hallowen :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie co wykonali mojemu kumplwi:

 

-Cukierek albo psikus

-<font color="#FF0000">[ciach!]</font> i trzasniecie drzwi

 

(kilka kamieni i ceglowek w samochodzie i oknach)

 

heh

a ja czekałem z ciekawościom jaki mi zrobią psikus :) ale nic nie zrobili :lol:

( myślałem ze jak w Ameryce obrzucą okna jajkami albo coś w tym rodzaju :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas bys dostal ceglowka w glowe a nie jajkiem w szybe. POza tym to nie przeca w telewizji ucza male dzieci ze helołin to nei polskie swieto (chociaz tez!!!) ale to nawet w szkolach takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly sa. Przeca pamietam jeszcze u mnie z sredniej ,czy nawet podstawowki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidze takich swiat sciagnietych z innych krajow(wogule swiat nie lubie moze poza gwiazdka i mojimi urodzinami ;) ) to tak jak bysmy zaczeli obchodzic np np niewiem ramadan jakis albo cos takiego

kultura niczym organizm poprostu sie rozwija i tyle

poza tym zamkniecie w tym przypadku malemu dziecku drzwi przed nosem jest dla mnei szczytem chamstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas bys dostal ceglowka w glowe a nie jajkiem w szybe. POza tym to nie przeca w telewizji ucza male dzieci ze helołin to nei polskie swieto (chociaz tez!!!) ale to nawet w szkolach takie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> sa. Przeca pamietam jeszcze u mnie z sredniej ,czy nawet podstawowki!!

Jak zaówazyłeś też mieszkam w Katowicach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...