Skocz do zawartości
poca

Strona mojej szkoły - getta ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Stronę sponsorowały cyferki 4 i 0.

- czcionki arial i times new roman wybełtane z jakąś pseudomaszynową, owa maszynowa mikra i nieczytelna jakaś

- "Aktualności" pisane stylem ciężkawym jak masyw Tybetu i zabawnym jak ankiety typu "jaki jest wasz ulubiony smak prezerwatyw?"

- w "Nauczycielach" jakaś loteria ze zdrapkami, pewnie trzeba poskrobać monitor żeby obrazki były, ale ja się boję; w tym samym dziale niesłychanie cenna informacja - www.edu.lodz.pl, Serwer edukacyjny Biura Informatyki UML, ERROR 404 - na serwerze nie ma takiej strony !

- "Gazetki" - a imię ich 400 i 4

- "Konkursy" - tego działu nie kminię, może "ander konstrakszyn"?

- na deser w "Galerii" jakiś miller, trąd nań i mor oraz chuć na jego wszy łonowe.

Tuszę, że cała strona to jakaś funkel nówka świeżynka i jak sporo innych jest "w budowie"?

 

---linia cięcia---

Aha miszczu - "sceptyczny" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, znam tą parówe (no offence ;) ) . Gość się uparł że będzie we flashu strona, bo to ładnie wygląda. No bo ładnie wygląda, ale nie w tym WYDANIU. Połowa nie działa, w ogóle. Wstyd. Jonas, mailnij im tak jakiegoś lista. W Twoim stylu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, zatem znasz tego mańka który to pisał? Doradź mu życzliwie, żeby nie brał się za pisanie satyr, fraszek, komedii ani czegokolwiek "na wesoło".

:lol: :lol: :lol: sorrki ale nie moge, ogladajac pare twoich ostanich postow az cisnie mi sie na usta pytanie : duzo palisz ? wiadomo czego ...

 

p.s. fakt faktem ze styl wypowiedzi masz kosmiczny, trzymaj tak dalej, bo ubarwiasz to forum niesamowicie.

 

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydam się pisać mu czegokolwiek. Z rozpędu napiszę coś o jego czcigodnej prababce, użyję zwrotów typu "w rzyć chędożony przez stado parszywych pawianów synu marynarza i pijanej foki" albo "... i kotwica w plecy", a potem, po fefnastu mailach obfitujących w inwektywy i piętrowe wyzwiska wyjdzie na jaw, że o flashu wiem tyle, że wolę go oglądać, bo płodzić w nim za wuja kafla nie umiem. I będzie poruta i srom (mrrrau), bo kufniasz pyskuje i fika, a sam jest lamer ze słomą w butach i trzydniowym zarostem pod pachami.

Acz za te "404" należałoby tfurcę pod kilem przeciągnąć, bo żeby zasłużył na nabicie na pal musiałby tam bezczelnie umieścić coś w stylu "under construction, last update 1.05.1998".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.gim21.edu.lodz.pl

 

Jak Wam się podoba? Ja pozostane zceptyczny :/

Ty do gimnazjum chodzisz???????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A co? Niewyglądam :P

 

A wracając do Miller, znajomek zadał mu pare pytań. Leszek nie odpowiedział na żadne, zwiał ze "SWAT'em" i już. A ile było zachodu ad. przyjazdu jegomościa. Saperzy chodzili dwa dni po szkole i sprawdzali czy bomby nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.gim21.edu.lodz.pl

 

Jak Wam się podoba? Ja pozostane zceptyczny :/

Ty do gimnazjum chodzisz???????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A co? Niewyglądam :P

 

A wracając do Miller, znajomek zadał mu pare pytań. Leszek nie odpowiedział na żadne, zwiał ze "SWAT'em" i już. A ile było zachodu ad. przyjazdu jegomościa. Saperzy chodzili dwa dni po szkole i sprawdzali czy bomby nie ma.

to ty kurdupel jestes taki???nie wierze!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja podrzuce strone swojej szkoły :D

 

www.lo13.wroc.pl

 

Jak stwierdził mój gość od informatyki i wychowawca (jeszcze nikomu w szkole nie udało sie go sie zagiąć :]) robił ją w pośpiechu i tylko zeby była jakakolwiek strona :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja podrzuce strone swojej szkoły :D

 

www.lo13.wroc.pl

 

Jak stwierdził mój gość od informatyki i wychowawca (jeszcze nikomu w szkole nie udało sie go sie zagiąć :]) robił ją w pośpiechu i tylko zeby była jakakolwiek strona :lol:

chodzimy do tej samej szkoly :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.gim21.edu.lodz.pl

 

Jak Wam się podoba? Ja pozostane zceptyczny :/

Ty do gimnazjum chodzisz???????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A co? Niewyglądam :P

 

A wracając do Miller, znajomek zadał mu pare pytań. Leszek nie odpowiedział na żadne, zwiał ze "SWAT'em" i już. A ile było zachodu ad. przyjazdu jegomościa. Saperzy chodzili dwa dni po szkole i sprawdzali czy bomby nie ma.

oj to qrna wielka ta Wasza szkola :lol:

 

po mojej tylko jeden dzien :D - przeszukiwali doslownie wszystko - nawet do kolumn od naglosnienie zagladali :D

 

co do strony ...

 

beznadziejna :P

 

to menu --- blee jakies duze i wogle do niczego :P

 

juz mi sie strona mojej budy bardziej podoba - www.lonet.gdynia.pl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do Miller, znajomek zadał mu pare pytań. Leszek nie odpowiedział na żadne, zwiał ze "SWAT'em" i już. A ile było zachodu ad. przyjazdu jegomościa. Saperzy chodzili dwa dni po szkole i sprawdzali czy bomby nie ma.

trzeba bylo schowac jakies pudelko z jakims czyms w koloze "szarozielonym (szarostalowym)." jakas elektronika i migajacy LED :D

btw http://www.saperland.republika.pl/mwkrusz.html :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.gimmk.prv.pl

Sid o ile się nie myle to zdjęcia powinny się pojawiać w większych rozdzielczościach po kliknięciu na miniaturce:)

Pozdrawiam

PS.Arni widze że masz podobną maszyne do mojej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...