Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Wielki wstyd. Sorry, ale nie bede skreslal bardzo dobrego samochodu tylko z tego powodu ze ktos kojarzy sobie marke BMW z dresami :<

 

Dołączona grafika

 

 

 

Mniami

 

swiecacymi kolami(...)

Że co? Chromy?

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje swoja 520i E34 i kupuje 320 E36, oczywiscie czarne, pozniej male zmiany kosmetyczne i w efekcie auto bedzie wygladac w ten sposob:

 

http://img240.imageshack.us/img240/8081/10430060240fh.jpg

 

pozdr

Typowa beemka.

Pokaz swoja E34 - ona przynajmniej pewnie ma klase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem dresem, slucham ambitniejszej muzyki niz 90 procent spoleczenstwa, glupi niejestem, nie szufladkuje sobie ludzi ze wzgledu na samochod itp wiec czego mam sie wstydzic ? wstydzilbym sie jadac astrą pozyczoną od taty sluchajac przebojów w stylu global deejays itp ruszajac spod swiatel z piskiem samochodem z silnikiem 1,4l

 

to bym sie wstydzil

ale jadac jedna z najlepszych marek na swiecie, z przyciemnionymi piecowo szybami i alufelgami oz racing vela ? czego tu sie wstydzic ? ;]

 

a tu moja e34, jezdzilbym nia dalej ale niemoja wina ze facet w niej zaparkowal:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez giusepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedlem do wniosku ze tak wielkie auto chyba niejest mi potrzebne, jezdze glownie sam, trojka w sedanie bedzie rownie funkcjonalna, ma nowoczesniejszy motor (w e34 mam m20b20), mniej pali, jest lzejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrześniowy przyszły kierowca szuka samochódu. [...]

Zainteresuj się Mazdą 323F (rocznik 96/97) świetne bardzo niezawodne auto, a przy tym wygodne.

Silniki to 1.8 - 115KM lub 1.5 - 90KM <- ciotka miała takiego przez 3 lata, kilkanaście razy nim jeździłem, bardzo przyjemne wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Fiacie Bravo 1.4 lub 1.6? Jeździł ktoś może?

 

Sprzedałem swoją pierwszą furkę Fiata CC (nie śmiać się :P).

Mam teraz 11-12 tyś. i chciałbym kupić coś fajnego, taniego w miarę nowego... (1998 rocznik to najstarszy jaki biorę pod uwagę). Co do nowego samochodu to wymagam taniej eksploatacji (części), w miarę małego spalania. Musi być po prostu dostosowany do finansowych warunków biednego (przyszłego) studenta. Osiągi ostatecznie każde przeboleję (od silnika 0.7 nic gorszego być nie może :-P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się Mazdą 323F (rocznik 96/97) świetne bardzo niezawodne auto, a przy tym wygodne.

Silniki to 1.8 - 115KM lub 1.5 - 90KM <- ciotka miała takiego przez 3 lata, kilkanaście razy nim jeździłem, bardzo przyjemne wrażenia.

i 2.0 V6 150KM które wsysa około 13L/100km przy spokojniej jeździe :lol: znajomy taką ma :) Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie sprecyzowalem mojej wypowiedzi :) chodzi glownie o modele z lat 92 ;) w takich najczesciej spotyka sie panow w ubiorach przeznaczonych raczej na poranne treningi biegania

 

i nadal ponawiam swoje pytanie..

 

jezdzil ktos fiatem barchetta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie sprecyzowalem mojej wypowiedzi :) chodzi glownie o modele z lat 92 ;) w takich najczesciej spotyka sie panow w ubiorach przeznaczonych raczej na poranne treningi biegania

 

i nadal ponawiam swoje pytanie..

 

jezdzil ktos fiatem barchetta ?

to kupie z 91 albo 93r. to wtedy nie będe uważany za dresa :lol:

 

geez...już słuchać tego nie mogę...jakie to BMW i Golfy są dresiarskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Fiacie Bravo 1.4 lub 1.6? Jeździł ktoś może?

 

Sprzedałem swoją pierwszą furkę Fiata CC (nie śmiać się :P).

Mam teraz 11-12 tyś. i chciałbym kupić coś fajnego, taniego w miarę nowego... (1998 rocznik to najstarszy jaki biorę pod uwagę). Co do nowego samochodu to wymagam taniej eksploatacji (części), w miarę małego spalania. Musi być po prostu dostosowany do finansowych warunków biednego (przyszłego) studenta. Osiągi ostatecznie każde przeboleję (od silnika 0.7 nic gorszego być nie może :-P ).

Zajrzyj TUTAJ. Co do bravo 1.4 12v, nie opłaca się kupować, silnik jest paliwożerny, i są problemy z magistralą olejową (zapycha się). Lepiej wybrać 1.6 16v(~100hp), bo spala tyle samo, a jest mniej awaryjny, no i więcej mocy. Jezeli nie chcesz tak duzego silnika to wybierz 1.2 16v - 82hp, jest dość oszczędny, przyspieszenie cos kolo 13s do 100km/h, tyle ze jest malo elastyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki wstyd. Sorry, ale nie bede skreslal bardzo dobrego samochodu tylko z tego powodu ze ktos kojarzy sobie marke BMW z dresami :<

 

Mniami

Że co? Chromy?

widziałem taka (lub baardzo podobna) pod ośrodkiem na prawko.. ciut bardziej odwalona, wszystko na błysk..

szczena w dół..

i powiedziałem koledzie: "Nigdy nie bedzie mnie stac na takie.. alusy! " :lol:

 

 

slucham ambitniejszej muzyki niz 90 procent spoleczenstwa, glupi niejestem

T E C H N O is my religion

ambitna techniawa z głębokim przesłaniem..

jakoś nie moge tego zrozumieć..

 

no offence ;)

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A co Wy na to żeby zgłosić sie do tego zakupu kontrolowanego w tvn turbo, zawsze pomogą, znajdą coś ciekawego, imo chyba warto spróbować B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Wy na to żeby zgłosić sie do tego zakupu kontrolowanego w tvn turbo, zawsze pomogą, znajdą coś ciekawego, imo chyba warto spróbować B)

Ten program to ściema, ostatnio jak był ten odcinek, w którym wybrali garbusa to mój znajomy właśnie go sprzedawał... ekipa przyjechała, nakręcili materiał, tamta osoba niby kupiła, a tak naprawdę to lipa... TVNowcy zebrali się i odjechali jak gdyby nigdy nic... nawet kolesiowi nic nie zapłacili :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten program to ściema, ostatnio jak był ten odcinek, w którym wybrali garbusa to mój znajomy właśnie go sprzedawał... ekipa przyjechała, nakręcili materiał, tamta osoba niby kupiła, a tak naprawdę to lipa... TVNowcy zebrali się i odjechali jak gdyby nigdy nic... nawet kolesiowi nic nie zapłacili :-|

Nie Wy chyba nie rozumiecie. Ludzie wybierają autko, które im najbardziej odpowiada z tych prezentowanych. A nie, że jak wybiorą to odrazu kupują. Co zresztą w ostatnim odcinku zostało sprostowane i wyjaśnione ;)

 

BTW. ten garbus był na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie bede chwalil :D

 

moja Viki (Vectra B '96 1.8 16V) dostala nowe obowie :-P

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Felgi BBS RX 7Jx16" ET35 z oponami Fulda Carat Extremo 205/50 R16

 

dokladnie ten sam model BBS'ow jest montowany w Vectrach serii i500 :]

 

Dołączona grafika

 

 

Autko siedzi nizej o 25mm od serii (sprezyny Irmscher), a na tyle mruczy dedykowany tlumik (Michael-tuning) z nierdzewki :D

 

najblizsze plany to poliftowe lampki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :]

 

tylko nowe lacie musze kupic

 

bo te ktore sa taraz na BBSach zaliczyly w raichu awaryjne hamowanie z duuuzej predkosci i sa w jednym miejscu poprostu starte na plasko...i teraz przy 30-50km/h jest bardzo irytujacy poglos

 

wulkanizator kazal to wyjezdzic az sie wyrowna, albo oddac na sciernice zeby chlopy wyrownali ...a ze mi sie nie chce to poprostu kupie jakis uzywany komplecik w dobrym stanie i bedzie si

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie bede chwalil :D

 

moja Viki (Vectra B '96 1.8 16V) dostala nowe obowie :-P

 

 

Felgi BBS RX 7Jx16" ET35 z oponami Fulda Carat Extremo 205/50 R16

 

dokladnie ten sam model BBS'ow jest montowany w Vectrach serii i500 :]

 

Dołączona grafika

 

Autko siedzi nizej o 25mm od serii (sprezyny Irmscher), a na tyle mruczy dedykowany tlumik (Michael-tuning) z nierdzewki :D

 

najblizsze plany to poliftowe lampki :wink:

to sie kutfa teraz pochwal kto Cie namowil :P :D bo mi o jakichs TwinSpoke'ach marudzil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie kutfa teraz pochwal kto Cie namowil :P :D bo mi o jakichs TwinSpoke'ach marudzil :D

prawda :] ...oswiadczam ze Lagier vel Cyc przyczynil sie do wyboru BBS'ow :D

 

:* ziom :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dzida.neostrada.pl/Cif/1.JPG

 

Przebieg -> ponad 334000, koszty to tylko eksploatacja + paliwo + kosmetyki, stan jak widać, rocznik 1991, silnik 1,4 bez spożycia oleju.

 

Made In Japan :)

Nad taką się zastanawiałem tylko, że hatchback i z silnikiem 1.6 ale wybór padł na nowsza wersję (5 generacja..."żaba") z silnikiem 1.6 VTEC 125KM :D :)

 

 

_Vip_ piękne alusy...i Viki przyśliczniała :) teraz trzeba będzie uważać na "dziurki" na naszych drogach ;)

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...