Skocz do zawartości
spoxxx

przy zakupie aparatu cyfrowego na co warto zwrocic uwage ??

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie interesuje mnie na co warto spojrzec o to chodzi ze mam okolo 900 zl i chodzi aby w tych granicach kupic dobry aparat cyfrowy ogolnie moze moglibyscie polecic jakas firme model bo jesli chodzi o to jest troche zielony pozdrwiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1.000zł (a może nawet trochę taniej) kupisz Canona A60, za te pieniądze raczej nie znajdziesz ciekawszej alternetywy... Zwróć uwagę, że sam aparat to nie wszystko - będziesz musiał także kupić dodatkową kartę pamięci (dostarczana z aparatem CF 16MB to stanowczo za mało) oraz akumulatorki z ładowarką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za podobna cene mozna kupic nowa minolte e223.. calkiem fajny aparacik... chociaz ma swoje wady, no ale co mozna chciec za takie pieniadze ;-)

 

no i tez dolicz jak pisze poprzednik... karte pamieci, aku i ladowarke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o Cannona Powershot A60, to zwycieza on we wszystkich testach aparatow 2m pixelowych. Ale z tego co sie orientuje, to kosztuje raczej okolo 1200-1300. Karta 16MB to zdecydowanie za malo. 128MB i wiecej, to rozsadna wielkosc. No chyba, ze po zrobieniu kilkunastu zdjec bedziesz mial zawsze mozliwosc zrzucenia ich na kompa (ale wtedy wqfia brak pamieci na dluzsze filmiki).

Nie wiem, jak to jest tutaj z ladowarkami, ale jak kupowalem swojego Nikona w UK, to dostalemw komplecie, i porzadne akumulatorki, i ladowarke.

Raczej nie bierz pod uwage mozliwosci aparatu pod wzgledem wielkosci zooma cyfrowego. Jak sama nazwa mowi, nie jest to prawdziwy zoom optyczny i raczej niewielki z niego pozytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...