Skocz do zawartości
sz_n_w

America's Army

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nierealny_52

Chłopaki mam problem , ja włączam gre to ja wchodze w menu to mi zwieche trzaska :evil: i nic nie działa , nie żyje , wie ktoś może co jest grane albo miał to ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie nie bedzie chcial odblokowac to wpisz w konsoli: open M82_Range. Ale zapisuj wynik tylko jak autoryzacja dziala (czyt. jesli mozesz grac na serwerach oficjalnych) bo np. w w chwili pisania tego posta autorka znowu leży :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie nie bedzie chcial odblokowac to wpisz w konsoli: open M82_Range. Ale zapisuj wynik tylko jak autoryzacja dziala (czyt. jesli mozesz grac na serwerach oficjalnych) bo np. w w chwili pisania tego posta autorka znowu leży  :?

ten spsob nie pomoze wlasnie wersja 2.1 zlikwiodwala tego exploita ze mozna bylo wejsc na trening snajperski bez ustrzelenia 36 tarczek

 

jaizm - musisz sprawdzic na stronie http://login.americasarmy.com/ ile tarczek masz ustrzelonych (najprawdopobniej po stzrelaniu wynik sie zle zapisal na serwerze) jesli mniej niz 36 to bedziesz musial jeszcze raz strzelac - pamietaj zeby po przeslaniu wynikow na serwer czekac na napis transmission completed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 36 tak jak napisalem, nie uczcie mnie jak wyniki na serwer wysylac :lol: troche dziwne by to bylo, gdybym po przejscu wszystkich treningow oprocz tego jednego nieszczesnego, nie wiedzial jak wyniki zapisywac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee to sorki ja nie mam takich problemów więc moge niektorych rzeczy nie wiedziec :ploom:

Zapytaj sie na forum AA.pl ale wczesniej uzyc opcji szukaj bo skasuja topic :Plóm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, nie wiem co jest, bez wzglaedu na to czy mam fsaa x4 i detale na ultra high to mam ~30fps co jest ? mial ktos podobny problem?

 

zna kots komenda na show fps, ilosc wychodzacysz/przychodzacysz pakietow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, nie wiem co jest, bez wzglaedu na to czy mam fsaa x4 i detale na ultra high to mam ~30fps co jest ? mial ktos podobny problem?  

 

zna kots komenda na show fps, ilosc wychodzacysz/przychodzacysz pakietow?

mial ktos podobny problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, nie wiem co jest, bez wzglaedu na to czy mam fsaa x4 i detale na ultra high to mam ~30fps co jest ? mial ktos podobny problem?  

 

zna kots komenda na show fps, ilosc wychodzacysz/przychodzacysz pakietow?

mial ktos podobny problem??

Wylacz synchronizacje to sprzet rozwinie skrzydla.

Ja mam skoki 22~89.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja :lol: czasami grajac wywala mi taki blad:

No LabelOS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2075 MHz with 511MB RAMVideo: RADEON 9500 (Omega 2.5.44) (6444)General protection fault!History: FSortedIndexBuffer::GetContents <- FD3DDynamicIndexBuffer::AddIndices <- FD3DRenderInterface::SetDynamicIndexBuffer <- RenderStaticMesh_Type2 <- RenderStaticMesh <- FDynamicActor::Render <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

spotkal sie ktos z takim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja  :lol:  czasami grajac wywala mi taki blad:

No LabelOS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2075 MHz with 511MB RAMVideo: RADEON 9500 (Omega 2.5.44) (6444)General protection fault!History: FSortedIndexBuffer::GetContents <- FD3DDynamicIndexBuffer::AddIndices <- FD3DRenderInterface::SetDynamicIndexBuffer <- RenderStaticMesh_Type2 <- RenderStaticMesh <- FDynamicActor::Render <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

spotkal sie ktos z takim problemem?

Caly czas to wywala.

Srednio musi to wyskoczyc raz dziennie. Jest to jakis bug w grze i DEV'owie juz nad tym pracuja oraz nad innymi rzeczami.

 

Dziwia mnie twoje wyniki. Jak ja zmieniam jakosc grafiki to FPS skacze mi i to znacznie.

Popatrz w opcjach moze masz zaznaczone "domyslnie wylaczone" a powinienes miec caly czas wylaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...