Skocz do zawartości
J-A-J-O

UPC, Chello i ten ******, oszukańczy limit!!

Rekomendowane odpowiedzi

no to bez sensu :/ bardziej sie neo+ oplaca. BTW jak jest z awaryjnoscia neo i rzeczywistymi transferami (chodzi mi o wawe).

 

Pozdr

MeHow

NA torrencie jest jak ssasz cos co ma duzo ludzi jest ciagle 60-64KB tak samo Kazza. Ze stronek jest od 64-do 50KB zalezy z kad. WIec w wawie jest naprawde OK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrzanic ten limit 15 GB :/ Tez mam chello i od kiedy ip mi sie zmienilo (teoretycznie nic ciekawego ale praktycznie to w chello ip zmienia sie minimum co pol roku) z serii 62.179.* na ... uwaga :!: 212.186.* (adres servera DNS z zagranicy 8O ) to ja jush chyba nigdy nie przekrocze nawet 10 GB :cry:

Mam ten ip od nowego roku i ogolnie lipa :( Net zwolnil i to czuc i widac, ale nie to najgorsze. O DC++ moge smialo zapomniec. Transfery na poziomie .... zero.

Zrobilem test z kumpel (tez ma chello ale jedzie na 62.179.*) . Weszlismy na jakis tam hub, zaczelismy sciagac od tych samych kolesi (glownie LAN T1 i T3 ale tez i cable oraz dsl). Kumpel mial transfer 40 -60 KB/s, ja natomist nigdy powyzej 5 Kb/s (zazwyczaj cos kolo 2 KB/s), normalnie od tych samych kolesi ja mialem jakies minimum 10 razy slabsze transfery niz kumpel :( Inny znajomy ma ftp na neostradzie i od nowego roku mam cholernie slaby od niego download (kumpel z 62.179.* ma maksymalny) , traceroute z tym ftepem mam jakis zwalony zupelnie inny niz inni chellowcy z 62.179.* Lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto jaka dostalem od chello odpowiedz:

"Jak sie panu nie podoba to moze pan zrezygnowac "

 

mysle teraz powaznie nad neo+ , mysle tez o asterze tylko ze w cenie ~150 zeta nie widze u nich 512 kbit/s :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto jaka dostalem od chello odpowiedz:

"Jak sie panu nie podoba to moze pan zrezygnowac "

 

mysle teraz powaznie nad neo+  , mysle tez o asterze tylko ze w cenie ~150 zeta nie widze u nich 512 kbit/s :(

byles w siedzibie osobiscie? rozmawiales z kims? masz jego imie i nazwisko? Naprawde nie wiesz jak sie takie rzeczy robi?? Jak gosciu bedzie dalej taki madry, to popros o numer przelozonego albo popros o mozliwosc rozmowy z przelozonym. Zaraz gosciu zmieknie. A jak bedzie dalej taki bezczelny, to powiedz zeby sobie cale swoje chello wsadzili w pupe i idz do konkurencji. Chlopie ile ty masz lat?? Naprawde tego nie zalatwiles?? :/ ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis@chello.pl Narazie tylko emailowalem ;) I dostalem taka odpowiedz jak powyzej ;)

A lat mam 6 ;) Mysle ze jush troche wiem biorac pod uwage moj wiek to chyba niezle (co ten internet robi z ludzi) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde tak to szybko schodzi? Ja patrze na oferte Toya NET [kablówka] 512KB/s realne 100. Spokojnie leci . 99 zł abonament. Tyle że jest limit - 18 GB. Naprawde to szybko idzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie wykorzystałem limitu (a w miesiącu sciągałem po 8-10 filmów + mp3 i łażenie po stronach). Ja sie bardzo ciesze, ze on jest - dzięki temu nie ma tak jak na zalagowanym neo, gdzie tłumy ssają dniem i nocą. Ludzie, którzy dużo grają w gierki po necie (pingi, losy) docenią to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem limitu zszedł na 2 plan, teraz mi typy zmienili IP na 81.18.xxx.xxx. Ma ktoś tego typu IP?? Bo od czasu jak takie dostałem nie moge nic praktycznie przez P2P ściągać, czy moge się kłócić o zmiane tego IP i czy to jest dla nich wykonalne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem limitu zszedł na 2 plan, teraz mi typy zmienili IP na 81.18.xxx.xxx. Ma ktoś tego typu IP??

Ja miałem ale po upływie jakiegos miesiąca,zmieniają znowu na 212, a tak przy okazji to p2p chodzi zaje******.

 

Jak chcesz wiecej informacji to pogadaj na ggnr.6396913

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co do umowy którą zawarłem z szanowym UPC. Piszą oni o karze którą trzeba zapłacić w przypadku zerwania umowy wcześniej niż zadeklarowaliśmy ( 12 mies ). Płacimy wtedy coś ok. 600 zł. A co w wypadku jeżeli to oni nam wypowiedzą umowe, za np. notoryczne przekraczanie limitu?? Czy jeżeli taka sytuacja nastąpi to będe zobowiązany płącić im te 600zł??

 

Prosił bym o wypowiedź osób które znają się na rzeczy, a nie odpowiedzi w stylu "no chyba tak", "raczej nie inaczej" gdyż poważnie myśle o sprowokowaniu ich do zerwania ze mną umowy... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doswiadczylem ograniaczenia transferu juz 2 razy jak przekroczylem limit. : ( I to wlasnie dokladnie wtedy kiedy wiem, ze za duzo sciagalem znaczy pewnie cos wiecej niz 20gb sciagnalem i od razu walneli ogranicznik. Nie wiem jakim sposobem tyle nastukales ale gratuluje. Ja mam pytanie o to "wdzwanianie sie" za pomoca chello o co chodzi? Czy o normalne udostepnienie polaczenie internetowego, czy co? ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chello ma sporo wad ale jedna kolosalna zalete jak grasz tzw pro gameing to na chello masz calkiem niezle pingi w niemczech holandi UK i paru innych ok 50-70 w przeciwienstwie do innych providerów na naszym rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dodaj ze chello ma sporo luk :) np ominiecie limitu w chello :)

Taa, ja też wiem jaki jest ten sposób, ale widzisz, czasami te typy od niechcenia wybiorą ciebie do skontrolowania. Ja własnie miałem taką opcje i po skontrolowaniu przysłali mi pisemko, że odcinają mi maila, dostęp do strony logowania ( :wink: ). I że jak będe w dalszym ciągu łamał "zasady właściwego użytkowania" i i nadwerężał sieć poprzez "nadmierny przesył danych" to odetną mnie i rozwiążą umowe.

 

2 dni póżniej pobiłem swój rekord w szybkosći przekroczenia limitu, 15 GB wykorzysałem w 7 dni... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przekraczania limitu... czasem moze byc odpowiedzialny za to taki syf co sie zwie Trojan.Downloader... sam mialem i narobil niezlego bajzlu... po paru dniach naciagnal juz 8,5 gb... sqbaniec...

 

Tu info o nim... :

http://www.mks.com.pl/baza.html?show=descr...ription&id=2082

http://www.mks.com.pl/baza.html?show=descr...ription&id=2609

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...