Skocz do zawartości
Hanu

Świąteczne Życzenia dla Forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Jako,że od jutra jestem odcięty od netu w pracy (do 30-ego) więc zrobię to teraz.

 

Moi drodzy Tweakowicze! Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku chciałbym złozyć Wam najszczersze życzenia zdrowia, uśmiechu, pogody ducha i niesłabnącej cierpliwości do naszych blaszanych pudeł. Życzę Wam wszystkim masy komputerowych prezentów, lepszych wyników OC i zawsze o jednego więcej startu kompa niż jego wyłączenia. Mam nadzieję, że spełnią się Wam te wszystkie ciche, po nocach wyśnione marzenia, a całe otoczenie będzie serdeczne wszystkiemu co siłą własnych rąk zdołacie dokonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo ludki jak juz tu panuje taki fajny nastroj swiateczny to ja tez sie dolacze do zyczen a wiec zycze wam przede wszystkim cichego i dobrze podrasowanego kompa duza many na nowe czesci szybszego netu i dobrego bolu glowy po sylwq :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyczenia :P

Z okazji swiat: szczescia w zyciu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwyciestw, spelnienia marzen, milych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciól, niewyczerpanych pokladów energii, usmiechu na co dzien, drogi uslanej rózami, satysfakcji z pracy, genialnych pomyslów, niskich podatków, slodkiego milego zycia, swiezosci spojrzenia, glównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyslnych wiatrów, goracej milosci, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczescia, pociechy z dzieci i wnuków, punktualnych pociagów, swietego spokoju, jachtu, zadnych trosk, powodzenia u plci przeciwnej, wysokich lotów, rzeskich poranków, pomyslnosci, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, duzego lózka, pekatego portfela, szerokiej drogi, milego szefa, jasnosci umyslu, niebanalnych wyzwan, milych snów, pewnosci siebie, wielkiej fortuny, wielu usmiechów, bogatego wujka, blyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych lowów, pasjonujacej pracy, szansy na sukces, duzo slodyczy, pozycji lidera, szampanskiej zabawy, mocnego dachu nad glowa, samych pozytywnych wibracji, pelni zycia, wielu niezapomnianych chwil, duzo slonca, olimpijskiej kondycji, pomyslnosci, jak najmniej zmartwien, wyjscia z kazdej sytuacji, uwielbienia u podwladnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego swiatla, czystego nieba, stu lat zycia, konskiego zdrowia, slawy, pokaznego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciagle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych ladowan, wielu ciekawych znajomosci, wygranych przetargów, sumiennych dluzników, taaaakiej ryby, najwyzszego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych swiat, serca jak dzwon, pewnej reki, komfortowych warunków, przyjemnych doznan, wielu wzruszen, mocnej glowy, powodzenia, otrzymania najwyzszych odznaczen, osiagniecia wyznaczonych celów, pelnego sejfu, szczescia w kartach, sprzyjajacej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejscia do pracy, polamania pióra, góry pieniedzy, samych slonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciól, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordów Guinessa, wiekszosci w parlamencie, milego wypoczynku, wesolego towarzystwa, dobrego apetytu, szczesliwej podrózy, zlotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwosci przy czytaniu tych zyczen

hehe UPS to chyba wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wylamie z zyczen o jakis smieszych megahertzah. Ja Wam Panowie i Panie zycze przede wszystkim zdrowia ! sam sie ostatnio przekonalem jak wazna jest to rzecz. najwazniejsze jest zdrowie, jak bedzie zdrowie to i beda pieniadze szczescie i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dedykacja dla WSZYSTKICH WAS :) tych i tamtych :)

 

 

W grudniową noc , przy blasku Gwiazdy, niech w swoje serce spojrzy z nas każdy.

Wyrzućmy smutki, przytulmy miłość, niech zapanuje pokój i radość,

Przy wigilijnej wieczerzy zebrani połammy opłatek, niech znikną urazy,

Zanim zasiądziem przy sutym stole, pokolędujmy choć chwilę społem.

I może w oku łza się pojawi i może wspomnień powrócą obrazy

Cieszmy się wtedy każdą sekundą, boć nie wie nikt czy za rok znów będziem razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Wszystkiego Najlepszego :D

 

Dużo prezentów, bogatego wujka, rodziców rozumiejących że kompa trzeba modernizować co 2 tygodnie, smacznego karpia, fajnej i kochającej dziewczyny, więcej browaru (właśnie jestem po Komandosie ;) ) , szybkiego neta, HL2 i Doom 3 pod poduszką, dobrych ocen w szkole, więcej wolnego czasu i czego tam Wam jeszcze mogę życzyć :] Ooo, doskonole i orginalnie zmodowanej budy z super wielkim OC cpu i gpu, a to wszystko chłodzonym na azocie.

 

Pozdro, ide prezenty pakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zbliżających się dużymi krokami świat chciałbym życzyć naszym surowym Adminom :wink: , Moderatorom oraz Wam wszystkim :

 

Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2004

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem krótko:

 

Wszystkiego NAJ i jeszcze więcej dla forumowiczów, moderatorów, administratorów, bananów :wink: , itp. życze ja :)

 

Oraz Upojnego Sylwestra przyokazji, aby od nadmiaru Wody źródlanej nie udeżyła woda sodowa do głowy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...