Skocz do zawartości
mechl!k

World Idol - szczyt komerchy czy tylko komercha???

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nastąpiła przerwa w programie... ( Nie, nie jestem fanem - nie ma co w Tv oglądać :evil: )

Boszzzzze, ten program jest *&%%&*%% i %^&%* no i oczywiście &^$^@$@ - ale będe go oglądał dalej... :P

Niezłe jaja Wojewódzki robi - mówi tylko po polsku, tak jak Wajda..... - jego słowa

Jeżeli ktoś oglądał niech się wypowie...

 

P.S. Przepraszam za ten temat - mam zly dzien :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ja tam idola ogladam , program spoko mozna się troche posmiać :) Wojewódzki jest the best , tylko krytykuje i jest czesto hamski ale mówi prawde ONI NIE POTRAFIA ŚPIEWAĆ :!: :!: Napewneo jak pojawi się ktoś z niezłym głosem i zaśpiewa jakiś kawałek nieźle to Wojewódzki napewno o ty mpowie krytyka przyda sie każdemu a naprawde jak bedzie ktoś dobry to on to wyłapie. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze jak zobaczylem ALEX a dokladnie jej nowy teledysk jakis rockowy, metalowy czy cos w tym stylu myslalem ze bede musial nowy TV kupic :] :| przeciez ta piosenka jest taka zalosna ?? i jak ona wyglada jakby je te usta kurrrrrrr... przez ten caly czas od idola poszezali ??? i jeszcze jak "tanczyla" ?? "skakala" ?? WTF ?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEX śpiewała coś w stylu: Dzwonie do niego, kocham go, potrzebuje go - czyli czysty PoP disco + disco polo

 

KUBA W. Is THE BEST!!!! Jakie on ma teksty :D :D :D .

Przed chwilą zmieszał z błotem gościa z Canady...... :twisted: :twisted: :twisted:

Spadam ogladać dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze wlaczylem TV specjalnie jak to przeczytalem i akurat wystepowal nasz genialny i jedyny w swoim rodzaju burak nad buraki czyli Kubus W. nie*** krytyk muzyczny. Co on tam robi? Oczywiscie nikt nie rozumie co on mowi i nie dziwie sie ze potem nikt nie chcial sie do niego odezwac. Po cholere sie pcha tam jesli nie chce mowic po angielsku i obrazac ludzi tak zeby zrozumieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze wlaczylem TV specjalnie jak to przeczytalem i akurat wystepowal nasz genialny i jedyny w swoim rodzaju burak nad buraki czyli Kubus W. nie*** krytyk muzyczny. Co on tam robi? Oczywiscie nikt nie rozumie co on mowi i nie dziwie sie ze potem nikt nie chcial sie do niego odezwac. Po cholere sie pcha tam jesli nie chce mowic po angielsku i obrazac ludzi tak zeby zrozumieli

True, true - tak samo na początku pomyślałem. Ale później facet mnie bardzo rozbawił - prawie płakałem... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy.... po komentarzu Kuby, czuje ze cala Belgia, bedzie na nasza Ale glosowac :wink: Ale nie da sie ukryc - ten Belg na tle tego chlamu naprawde zablyszczal i wlasnie na niego wydalem te 2PLN+vat.

 

A co do samego jurora z Polski. Mi sie tam podoba, rowno po nich jedzie, mowiac, ze to chlam - i ma racje - to jest chlam. Boje sie tylko, ze przez jego zachowanie, utrwalal sie bedzie stereotyp - Polaka-buraka :evil: . Natomiast nie podobalo mi sie zupelnie zachowanie jednego z sedziow, ktory krzyknal do Kuby "zamknij sie". Jak sie kutasie nie potrafisz zachowac, to w pole krowy doic a nie do telewizji :evil: .

 

Ogolnie rewelacji sie nie spodziewalem, rewelacji nie dostalem - ale wiem jedno - na wakacje jade do Belgii (na eurowizji tez im najlepiej poszlo - przegrali tylko z (moim zdaniem) o wiele slabsza turcja).

 

No nic ide ogladac dalej, zobaczymy co to wyjdzie.

 

P.S. Ala Janosz to porazka totalna :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy.... po komentarzu Kuby, czuje ze cala Belgia, bedzie na nasza Ale glosowac  :wink: Ale nie da sie ukryc - ten Belg na tle tego chlamu naprawde zablyszczal i wlasnie na niego wydalem te 2PLN+vat.

 

A co do samego jurora z Polski. Mi sie tam podoba, rowno po nich jedzie, mowiac, ze to chlam - i ma racje - to jest chlam. Boje sie tylko, ze przez jego zachowanie, utrwalal sie bedzie stereotyp - Polaka-buraka :evil: . Natomiast nie podobalo mi sie zupelnie zachowanie jednego z sedziow, ktory krzyknal do Kuby "zamknij sie". Jak sie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie potrafisz zachowac, to w pole krowy doic a nie do telewizji  :evil: .

 

Ogolnie rewelacji sie nie spodziewalem, rewelacji nie dostalem - ale wiem jedno - na wakacje jade do Belgii (na eurowizji tez im najlepiej poszlo - przegrali tylko z (moim zdaniem) o wiele slabsza turcja).

 

No nic ide ogladac dalej, zobaczymy co to wyjdzie.

 

P.S. Ala Janosz to porazka totalna :(.

Dokładnie !! Większoć wychodzi, stają i śpiewaja jakieś "dobre" kawałki jak debile, pod linijke , dzizys, Wojewódzki ocenia ich bardzo dobrze ! A ten co śpiewał kawałek NIRVANY !! jak narazie dla mnie rządzi !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa slowa dodam od siebie.

 

1. To Jury jest BEZNADZIEJNE (nie liczac Kuby ;) ). Na sile wyluzowani, na sile szczerzy, na sile zabawni - wieje od nich taka sztucznoscia ze sie w pale nie miesci.

2. A publika jeszcze gorsza - gosc cos mowi po Polsku a ci: buuuuuuu..... gowno z tego rozumieja, ale "buuuuuu" :P

 

P.S. Anglik byl fatalny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardzej rozbawiaja teksty o idolach:

Kanadyjczyk- 6tygodni na 1 miejscu

WB- 1mil sprzedanych plyt

Nasza Alex-...

Ps.Rozumieja cos ci idole co mowi Kuba?

Rozumieją , przecierz jest lektor.

 

Wojewódzki rulezz.......!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World idol = NAJLEPSZA KOMEDIA ROKU :lol: :lol: :lol:

 

Już sie polałem - ocenianie faceta z GB :twisted:

Amerykanin wyzwał Kube od kretynów i ...... już nie mogę....... :lol: :lol: :lol:

 

A tak na serio to wysłałem SMS na BELGA - jedyny prawdziwy, wyłaniający się z komerchy..... - a pozatym reszta była taka ciotowata :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World idol = NAJLEPSZA KOMEDIA ROKU :lol: :lol: :lol:

 

Już sie polałem - ocenianie faceta z GB :twisted:

Amerykanin wyzwał Kube od kretynów i ...... już nie mogę....... :lol: :lol: :lol:

 

A tak na serio to wysłałem SMS na BELGA - jedyny prawdziwy, wyłaniający się z komerchy..... - a pozatym reszta była taka ciotowata

 

 

Też tak myśle

 

Wojewódzki rulezz... :D :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco: oni tam tlumacza co on mowi ;) Poznalem po reakcjach publiki - jak chwalil wiwatowali, jak zjezdzal - buczeli ;). Ale mial chyba najlepsze wyczucie - mowcie o nim co chcecie, ale jednak cos sie tam zna na swojej robocie. Bo co innego robic z siebie debila i nie miec pojecia o czym sie mowi, a co innego blaznowac, ale jednak miec racje. A on (przynajmniej moim zdaniem) dobrze to wszystko podsumowywal.

 

Moj wyrok jest taki: Belg sie wybijal na tle tego chlamu, najlepiej spiewal Norweg (bez dwoch zdan, reszta mu do piet nie dorastala) a i tak wygra amerykanka...

 

P.S.

Kanadyjczyk- 6tygodni na 1 miejscu

WB- 1mil sprzedanych plyt

Nasza Alex-...... no.1 na warezmp3 przez dwa tygodnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sms wysłałem na belga.

Podobały mi się komentarze wojewódzkiego, a tych buraków jurorów z GB i US nie lubie.

Ten z GB "Will" to śpiewał tak jak w barze dla gejów.

Amerykana ani ładna ani ładnie śpiewała.

Do ostatniego(norewga chyba) przyczepili się że jest brzydki, a przecież Mick Jagger albo ten wokalista z Areosmith też nie jest piękny.

A nasza Alex w porównaniu do reszty wypadła nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o sens wypowiedzi związanych np. z <font color="#FF0000">[ciach!]</font> czy tym że plusy mają minusy i plusy (teksty Wałęsy)

Wałęsa jest jednym z bardziej znanych Polaków na świecie :wink:

Laureat nagrody Nobla więc powinni zrozumieć. Jeżeli by przytoczył Leppera to by nie zrozumieli :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobał występ Norwega, Nivrana teżdobra była, Alex Sacked! to trzeba szczerze powiedzieć, no a Qba imho "Talent", każdy lizał swego kandydata jak mógł, a ten jak zwylkle :D :twisted:

 

Wiecie możę jak się nazywa ta piosenka co holender śpiewał?? ta z Sorry... Plis dajcie namiary jakieś ;)

 

Apdejt.

nie będę nowego posta pisał.

DZIĘKI Michalak [mam nadzieję, że przez duże M możę być ;)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobał występ Norwega, Nivrana teżdobra była, Alex Sacked! to trzeba szczerze powiedzieć, no a Qba imho "Talent", każdy lizał swego kandydata jak mógł, a ten jak zwylkle :D :twisted:

 

Wiecie możę jak się nazywa ta piosenka co holender śpiewał?? ta z Sorry... Plis dajcie namiary jakieś ;)

Blue albo Elton John - Sorry seems to be the hardest word

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...