Skocz do zawartości
Niemiec

Przydatne programy dla OC-maniakow

Rekomendowane odpowiedzi

jakby CI sie chcialo, to moglbys jeszcze wrzucic krotkie opisy - ktory program do czego sluzy - tez byloby przydatne :)

zgadzam sie :) ja jestem calkowitym lamerem jesli chodzi o oc i nie wiem ktory sluzy do czego :( 8)

czemu nikt nam (lamerom) nie chce pomoc i nie doda opisow :?: :?: ...

ja nie znam ani jednego z tych programow a chciałbym wiedziec co nimi mozna zrobic i do czego słuzą :oops: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko bo chciałbym przed zmianą na a 64 wyciągnąc coś z mojej celinki... problem tkwi w tym ze w biosie nic nie zmienie (flesha nie chce robić), programy do o/c nie dzialają... a drut mod mi się nie uśmiecha ... macie jakieś ciekawe pomysły :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Witam

Niechcę zakładać nowego posta gdyż moja sprawa nie jest aż taka ważna ale proszę o odpowiedź. Szukam jakiegoś dobrego i zarazem prostego w obsłudze programu pod winde którym mógłbym zmieniać FSB. Ściągnołem sobie softFSB ale coś mi ten program nie działa. Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Komar89

Niewiem gdzie pytać, więc zapytam się tutaj. Jest jakiś program do sprawdzania temp karty graficnej? Jakby co posiadam 9000 radka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem gdzie pytać, więc zapytam się tutaj. Jest jakiś program do sprawdzania temp karty graficnej? Jakby co posiadam 9000 radka.

1270606[/snapback]

zaden..

karta musi posiadac czujnik temp. a twoja napewno go nie ma :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko bo chciałbym przed zmianą na a 64 wyciągnąc coś z mojej celinki... problem tkwi w tym ze w biosie nic nie zmienie (flesha nie chce robić), programy do o/c nie dzialają... a drut mod mi się nie uśmiecha ... macie jakieś ciekawe pomysły :?:

1200796[/snapback]

mowisz ze drut mod sie nie usmiecha?. Ja robilem drut moda i na jakims starym ECS (k7s5a, FSB 133 ) bodajze wykrecilem z Durona 1600@do@2300 :twisted: I to bez zadnych problemow, wszystko z pomoca fajnego programu jakim jest TbredTweak. Wal drut moda nie ogladaj sie. A poza tym to zastanow sie dobrze co musisz podkrecic (proca pewnie mas zjuz duzego (jesli wiecej niz 1 GH ), wiec zainwestuj w karte graficzna...).

 

Witam

Niechcę zakładać nowego posta gdyż moja sprawa nie jest aż taka ważna ale proszę o odpowiedź. Szukam jakiegoś dobrego i zarazem prostego w obsłudze programu pod winde którym mógłbym zmieniać FSB. Ściągnołem sobie softFSB ale coś mi ten program nie działa. Pomocy.

1255005[/snapback]

Sprobuj SpeedFan'a

 

Ktos mi pomorze podkrecic karte Gf Mx 440 Potrzebuje wiecej fpsa do gier ... prosze o jakis programik lub pomoc ... z gory dziekuje :D

1269832[/snapback]

Zassaj se RivaTuner, daj radiatorki na pamiec, zrob moda na agb i jechane :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A propo moda na agp (tak to rozumiem) co on daje i masz moze link jak go zrobic bo mam takiego geforce 440mx i mam zablokowane pamięci i nie moge kręcic w riva tuner(tylko rdzeń idzie) da sie te pamięci jakoś odblokować?

P.s.Jak zmieniam wartość pamięci to jak dam zastosuj to wraca na default czyli 405.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składam sobie komputer no i jak już złoże (za ok. 2 tygodnie) to chciałbym go troszke pomęczyć Prime-em itp.

Poradzcie ile czasu nowy komp powinien pracować z tymi programami bez zwiechy żeby uznać go za sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde odpowiedzcie mi bo od dawna nie jestem w temacie, da sie puścić mnożnik w athlonie 64 2800 powyżej 9x? jesli tak to jakim progosem?

 

aha, proc siedzi w płycie asus a8n (nForce3)

Edytowane przez Crevw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A propo moda na agp (tak to rozumiem) co on daje i  masz moze link jak go zrobic bo mam takiego geforce 440mx i mam zablokowane pamięci i nie moge kręcic w riva tuner(tylko rdzeń idzie) da sie te pamięci jakoś odblokować?

P.s.Jak zmieniam wartość pamięci to jak dam zastosuj to wraca na default czyli 405.

Pozdrawiam :)

1283045[/snapback]

zablokowane pamieci ?? jeszcze o takim czyms nie slyszalem. Raczej pogrzeb cos w sofcie, moze nawet w biosie ( kto tam wie ;) ).

Mod na AGP da Ci wieksze napiecie a co za tym idzie wieksze mozliwosci podkrecania, ale tez zwiekszy wydzielanie ciepla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema bo to jest hardwearowa sprawa a nie windowsowa

1384660[/snapback]

 

Nie wiem, ale przwed chwilą dowiedziałem się że są takie opcje w sterownikach omega ne wiem ile w tym prawdy bo tych opcji u mnie nie widze ale może ktoś

widzi i próbował a może to zwykły lol!!!......? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Topic przyklejony, więc nikt mnie nie zjedzie za "odgrzebywanie" starego tematu. :P

 

Niemiec: mi często się nudzi przed PC, mogę troszkę "udoskonalić" (:D) ten Twój page, bo zauważyłem, że troszkę stare się to wszystko tam zrobiło i opisów dalej nie ma, a grafa dalej jak bym wyglądnął za okno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja

Do stronki lub tu na poscie możessz dołączyć

krótka ankiete (nieobowiązkową!). który najlepszy :-P

Np 3 okna(po koleji) cpu,grafa,pamięć, lub jedno

No i o tych opisach do nich to juz chyba z 5-8 postów było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...