Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

a moze poczekamy po prostu na jakies dluzsze i wirygodniejsze zrodlo...

dłuższe nie ale wiarygodniejsze:

 

EDIT 2: Dzisiejszą ostatnią informacją jest dosyć pobieżna notka Pixela (z serwisu Oblivion-lost.com), który podał parę informacje z pokazu gry:

 

- pokazano wersję z E3, a nie nową specjalnie pod targi GC ponadto NIE można było samemu usiąść do gry nawet dotknąć myszy!

- zarówno grafika jak i sztuczna inteligencja stały na bardzo wysokim poziomie

- nieco o mutantach: gdy bloodsucker będzie miał niski poziom życia porusza się znacznie wolniej i trzyma się za pierś próbując złapać oddech; zupełna nowość- mutant controller bardzo potężny mogący pozbawić nas życia w mgnieniu oka

- w przeciągu 5 dni pojawi się video-wywiad z Deanem Sharpem, który odp m.in na 12 pytań jakie zbierał OL

- uwaga największa sensacja! S.T.A.L.K.E.R. pojawi się definitywnie w pierwszym kwartale 2007 roku! zapewne jesteście bardzo zdziwieni tą informacją ...

- na niemieckim rynku w grudniu pojawi się kolejna część książki o grze

na dniach powinien pojawić się jakis dłuższy raport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie stalker jest teksturowym i graficznym mistrzem świata i nawet jak poobcinają go do takiego stopnia, że rozgrywka będzie ograniczała się do chodzenia po lesie i zbierania grzybów to i tak będę w nią grał bez opamiętania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga największa sensacja! S.T.A.L.K.E.R. pojawi się definitywnie w pierwszym kwartale 2007 roku! zapewne jesteście bardzo zdziwieni tą informacją ...

ciekawe czy autor tej wypowiedzi,wierzy naprawdę w jej prawdziwość.zwłaszcza że

 

pokazano wersję z E3, a nie nową specjalnie pod targi GC ponadto NIE można było samemu usiąść do gry nawet dotknąć myszy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy autor tej wypowiedzi,wierzy naprawdę w jej prawdziwość.zwłaszcza że pokazano wersję z E3, a nie nową specjalnie pod targi GC ponadto NIE można było samemu usiąść do gry nawet dotknąć myszy!

 

proste...bo to był wygaszacz ekranu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a przy tym zastanowić się wypada czy jest jeszcze na co czekać :wink: skoro STALKER ma być przycięty pod zwykłego szuterka :blink: ...a graficznie spełnia jedynie standard (jaki spełnia obecnie setka innych tego typu gierek) - ale nie wykluczone (choć mało prawdopodobne) przecież, że zaskoczy pozytywnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich wieściach na temat tej ultra "mega gry" czekam na wypowiedzi osób, ktore jeszcze pare stron wcześniej z uporem twierdziły, że Stalker będzie miażdzył, niszczył, zgniatał, dołowal konkurencje. A ta nieszczęsna konkurencja jeszcze przez następne dziesięciolecia nie będzie w stanie mu dorównać. Z tym drugim to się można zgodzić. Przez dziesięciolecia nie będą mili się z czym równać bo... nie będzie z czym :lol:

rok 2023. Kartka z kalendarza i sensacyjna wiadomość obiegają grającą brać. Oto podobno Stalker ma się ukazać na 100% w następnym roku finansowym. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze pokaz kto napisale ze stalker bedzie miazdzyl PRZEZ DZIESIECIOLECIA? a to ze ludzie si epodniecali ta gra w 2003 roku to chyba zrozumiale nikt takiej grafiki nie widzial wtedy i wszyscy mysleli ze gra nie dlugo wyjdzie, jednak byli wodzeni z nos. Oczywiste jest ze jezlei stalker wyszedlby nawet w 2004 roku to miazdzyl by tamta konkurencje i tak by bylo przez dlugi czas, jednak obecnie stalker nie ma zadnych asow w rekawie i kazdy to wie. Wiec nie wiem po co napisales tego posta? Po to zeby byc "elo" i "halo"? Denerwuja mnie ludzie ktorzy mowia ze stalker nie wyjdzie nigdy tak jakby byli producentami tej gry i to oni decydowali o jej losie. Ze swojej strony moge powiedzciec tyle ze wiem ze stalker wyjdzie przedzej czy pozniej, poniewaz za duzo zostalo powiedziane przez te kilka lat zeby teraz zarzucic caly projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo wierzysz, ze wyjdzie Duke Nukem Forever?

 

Wiele osob zawiodlo sie na tym tytule i taka jest prawda. Byc moze gdyby wyszedl w 2003, czy 2004 roku to by miazdzyl. Byc moze, ale sie nie dowiemy. Byc moze gdy wyjdzie w 2007 roku, bedzie nadal niezly - ale tego nie wie nikt.

Widzisz wkurza cie byc moze gdy ludzie jada po tej grze, bo przeciez nie wyszla. Ale mnie wkurza 40 stronicowy temat o grze, ktora miala wyjsc 3 lata temu i pisanie postow co miesiac z nowa "kartka z kalendarza".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kartka z kalendarza b. mi sie podoba :D

 

stalker moze nie powali graficznie ( w porównaniu do np Crysis czy UT2007 ) ale jestem pewien ze nadrobi to grywalnoscia . Interesuje sie tematyka Czarnobyla , w miare mozliwosci jeżdzę po Polsce i zwiedzam opuszczone fabryki itd takie hobby, moze w przyszłym roku pojadę własnie do Czarnobyla do Strefy O ( czas pokaze ) wiec nie sposób żebym nie zagrał w Stalkera - jest to jedyna gra na którą czekam tak długo :-P Trochę szkoda ze z RPG/FPS a zrobili tylko fps , że zrezygnowali z wielu rzeczy w tym z symulacji życia - ale cóż poradzic widocznie chłopcy się przeliczyli . Pozostaje czekac do 1 kwartału 2007 roku . Oby był to ostatni termin B-) Pozdr dla wszystkich S.t.a.l.k.e.r.ó.w :)

Edytowane przez ziomal2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo wierzysz, ze wyjdzie Duke Nukem Forever?

 

Wiele osob zawiodlo sie na tym tytule i taka jest prawda. Byc moze gdyby wyszedl w 2003, czy 2004 roku to by miazdzyl. Byc moze, ale sie nie dowiemy. Byc moze gdy wyjdzie w 2007 roku, bedzie nadal niezly - ale tego nie wie nikt.

Widzisz wkurza cie byc moze gdy ludzie jada po tej grze, bo przeciez nie wyszla. Ale mnie wkurza 40 stronicowy temat o grze, ktora miala wyjsc 3 lata temu i pisanie postow co miesiac z nowa "kartka z kalendarza".

widzisz :lol2: nie przeczytales dokladnie mojego posta, napisalem ze tworzenie gry zaszlo juz tak daleko (4 wersje alpha gry) masa informacji o grze, interfejsie, silniku graficznym itd. tego jest multum, ze po prostu niedociagniecie tej gry do konca byloby juz glupstwem bo zostalo tam wpompowane duzo kasy. Czy z dnf jest tak samo? ... nie sadze, dawno o tej grze nikt nie wspominal co jest rownoznaczne ze zainteresowania ta gra juz nie ma.

 

ps. i oczywiscie jak stalker "nie daj boze" :lol2: wyjdzie to oczywiscie nie tkniesz tej gry, bo przeciez nigdy w nia nie wierzyles?

ps. czemu Cie wkurza ten temat? nie chesz- NIE nie zagladaj

Edytowane przez flasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. i oczywiscie jak stalker "nie daj boze" :lol2: wyjdzie to oczywiscie nie tkniesz tej gry, bo przeciez nigdy w nia nie wierzyles?

ps. czemu Cie wkurza ten temat? nie chesz- NIE nie zagladaj

Jak wyjdzie to zagram, ale tak samo jak Wy pokladacie w nia wielkie nadzieje nie widzac wersji finalnej, tak samo ja podchodze do niej sceptycznie.

A temat czytam, bo mi co jakis czas "wjezdza" na gore i sobie mysle "hmm... moze juz wyszla?" wchodze, patrze i widze "kartke z kalendarza".

 

Lubie FTP. A zwlaszcza interesujace i nowatorskie FTP. Pamietam jak 2 lata temu w jakims sklepie komputerowym zobaczylem trailer

STALKERa i bylem mile zaskoczony. Od tego czasu jednak wszystkie informacje jakie dostajemy od developerów sklaniaja mnie do wnioskow, ze bedzie to raczej cos w stylu PREYa, czy tez DOOMa. A po prostu wolalbym cos bardziej Half-Life'owatego. Grafika mnie malo interesuje, bo sprzetu nie zmienie, ale w "fabułe" tej gry i klimat jaki mial byc - przestalem wierzyc. Obym sie mylil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a graficznie spełnia jedynie standard (jaki spełnia obecnie setka innych tego typu gierek) -

Jakie to gry? Podaj jakiś tytuł w którym osiągnieto fotorealizm na takim poziomie jak w Stalkerze, chętnie porównam.

Owszem jest masa gier napakowanych shaderami i innymi wodotryskami, wyprzedzających go pod tym względem - lecz jeśli chodzi o wrażenie autentyczności oglądanego otoczenia (weźmy choćby Moskwicza, czy cokolwiek to jest, z powyższej kartki) Stalker jest bezkonkurencyjny...

Wszystko to jest jednak zasługą genialnych i zapewne niezwykle żmudnie kompletowanych tekstur obiektów, nie zaś mnożenia w nieskończoność efektów i efekcików (choć i te będą :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to gry? Podaj jakiś tytuł w którym osiągnieto fotorealizm na takim poziomie jak w Stalkerze, chętnie porównam.

Owszem jest masa gier napakowanych shaderami i innymi wodotryskami, wyprzedzających go pod tym względem - lecz jeśli chodzi o wrażenie autentyczności oglądanego otoczenia (weźmy choćby Moskwicza, czy cokolwiek to jest, z powyższej kartki) Stalker jest bezkonkurencyjny...

Wszystko to jest jednak zasługą genialnych i zapewne niezwykle żmudnie kompletowanych tekstur obiektów, nie zaś mnożenia w nieskończoność efektów i efekcików (choć i te będą :wink: ).

HL2, FEAR - wygladaja lepiej niz STALKER. Do tego nie widzielismy STAKLKERA w akcji w ogole, tylko widzielismy PROMO screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich wieściach na temat tej ultra "mega gry" czekam na wypowiedzi osób, ktore jeszcze pare stron wcześniej z uporem twierdziły, że Stalker będzie miażdzył, niszczył, zgniatał, dołowal konkurencje. A ta nieszczęsna konkurencja jeszcze przez następne dziesięciolecia nie będzie w stanie mu dorównać. Z tym drugim to się można zgodzić. Przez dziesięciolecia nie będą mili się z czym równać bo... nie będzie z czym :lol:

rok 2023. Kartka z kalendarza i sensacyjna wiadomość obiegają grającą brać. Oto podobno Stalker ma się ukazać na 100% w następnym roku finansowym. :-P

kolega sie chyba troche nakrecil palnal pare glupstw ;) mozesz zacytowac kogos kto twierdzil ze stalker bedzie: "miażdzył, niszczył, zgniatał, dołowal konkurencje. A ta nieszczęsna konkurencja jeszcze przez następne dziesięciolecia nie będzie w stanie mu dorównać" :wink:

 

a na stalker jest zainteresowanie ? ta gra dawno spadla z radaru i nikogo ona juz nie obchodzi , ludzie po prostu stracili nadzieje i maja dosc klamstw

mow za siebie, ok ? ja gra sie nadal interesuje i czekam na nia z niecierpliwoscia chociaz wiem ze juz nie zaskoczy tak jak mogla zaskoczyc na poczatku tego roku czy w poprzednim. odkad tylko zaczely sie w necie pojawiac jakies wzmianki o grze, trailery, wywiady staralem sie jak najwiecej zobaczyc, przeczytac bo tematyka bardzo mi odpowiada (kojarzy sie tez falloutem), poza tym zainteresowalem sie tez czarnobylem. wiec zagranie w ta gre jest dla mnie priorytetem. podsumuje to tym co powiedzial Morfeusz (matrix dla nie wiedzacych), "to nie kwestia nadziei, to kwestia czasu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze dwa przykłady jasnowidztwa o Stalkerze;

 

" Zobaczycie, że warto było czekać i długo nic nie pobije stalkera , żadne halo2 , sralo i inne plastikowe,drętwe [ciach!]ły przeniesione na PC z maszynek do gier"

 

"Jak zrobiąco majązrobić to wyjdzie we wrzesniu tego roku, jak nie to w 2007 r. Teraz czy później to będzie hit nad hitami"

 

Reszty mi się nie chce szukać, ale wystarczy sie poprzeglądać strony wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to gry? Podaj jakiś tytuł w którym osiągnieto fotorealizm na takim poziomie jak w Stalkerze, chętnie porównam.

Owszem jest masa gier napakowanych shaderami i innymi wodotryskami, wyprzedzających go pod tym względem - lecz jeśli chodzi o wrażenie autentyczności oglądanego otoczenia (weźmy choćby Moskwicza, czy cokolwiek to jest, z powyższej kartki) Stalker jest bezkonkurencyjny...

Wszystko to jest jednak zasługą genialnych i zapewne niezwykle żmudnie kompletowanych tekstur obiektów, nie zaś mnożenia w nieskończoność efektów i efekcików (choć i te będą :wink: ).

Co innego standard graficzny, a co innego uniklany fotorealizm :wink: - nie wchodząc w szczególy - grafika która w 2003 r. była fenomenalna obecnie mieści się w standardzie (jeżeli cię to satysfakcjonuje górnym tegoż przedziale)...napewno wiesz jak wygląda obecnie oprawa graficzna większości gier :wink:...przy tym Stalker (do którego też kiedyś miałem wiele sympatii) niestety nie jest bezkonkurencyjny - gdyż poprostu go nie ma :wink:

 

Niezależnie od grafiki, która będzie zapewne ok (jeżeli Stalker szczęśliwie w końcu zostanie wydany), zrobienie z gry zwykłego szuterka to dla niej całkowita porażka :-| - bo z Crysisem czy innym UT2007 - graficznie Stalker nie powalczy :wink:, a wszystko wskazuje, że jako prosta strzelanka niczym innym powalczyć mógł nie będzie; choć może oczywiście miło się rozczarujemy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra z taka fabula ma nadal spory potencjal....

jest klimat, interesuajca lokacja i jeszcze bardziej interesujace misje/zadania...jesli autorzy w finalnej wersji bardziej pojda pelna para na otwartosc terenu i calkowita swobode to moim zdaniem gra na dlugo bedzie zapamietana....

grafika..nie oszukujmy sie...ale w zblizajacym sie wielkimi krokami Crysisie nikt raczej nie dorowna w pierszym polroczu 07...

 

To niesamowite ze juz od tak dluzszego czasu jest dostepna wersja alfa gry a fulla jeszcze nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

To niesamowite ze juz od tak dluzszego czasu jest dostepna wersja alfa gry a fulla jeszcze nie ma...

Ja bym nazwał to inaczej :lol: Grafika jaka była w Becie MP jak dla mnie by wystarczyła byle, żeby było pełno swobody i duże mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :D Grafa jest na dobrym poziomie. I tak lokacje beda mialy niesamowity klimat, masakra, ja sie nie moge doczekac kiedy bede mogl juz swobodnie sobie pobiegac po tym "opuszczonym swiecie" ;) miodzio. ogladaliscie moze film stalker ?? z 1979, tam tez fajnie sie prezentowalo otocznie ;) takie opuszczone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zamierzałem coś skrobnąć :)

 

Tak, przez miesiąc była TOTALNA cisza, nie przypominam sobei przez te 3 lata odkąd na bieżąco śledzę losy gry by był taki miesiąc w którym nie pojawiło się cokolwiek, NIC.

 

Ale dosyć narzekania. Pojawiła się nowa karta z kalendarza (wg mnie baaardzo średnia)

 

http://stalker.funday.pl/news.php?readmore=127

 

Wczoraj pojawiło się info, iż coś ma się niebawem ruszyć z reklamą gry. Wpierw (może już nawet za tydzień) GSC ma ponownie zacząć rozmawiać z fanami, uaktualnić stronkę, NIE będą to żadne materiały video/foto ale zawsze coś. Właściwa część kampanii ze screenami itp ma ruszyć "później".

Jedna osoba z grona GSC podała również info, iż zmieniono czas kampanii reklamowej z 6 miesięcy do 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys wersje alpha tej gry grafika bylo troche lepsza niz ta w HL2

w wersji ktora mialem nie dalo sie robic nic nie bylo botow ani niczego mozna bylo pochodzi po mapce i postrzelac z pistoleta i giverki podobnej do M4 nie dalo sie zmieniac ani rozdzieloczosci ani detali bylo kilka mapek chyba 4 z czego jedna to byl teren zakladow rozwalone budynki oraz perony z pocigami

gierka wydaje sie ciekawa tylko czy wyjdzie ona wogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...