Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, mapy z MP będą w SP to oczywiste.

Jak popatrzycie na te mapy co są wyżej to sobie zniszczycie SP. Bo nic innego tam nie będzie... chociaż.

 

Ta pierwsza od góry jest z Alphy. Zaskakujące, że w Alphach i Betach wykradzionych nic nie zmieniono, no trochę pozmieniano obiekty, ale ogólnie całe lokacje pozostały... coś mi tu śmierdzi.

 

EDIT :

Z tego co widziałem na screenach z najnowszej bety to Fabryka i Stacja będą zupełnie pozmieniane... więc te mapy, które teraz widzimy nie będą w fullu :)

Pewnie nam tą betę dali abyśmy już sobie mysleli, że tak będzie, a tu zonk zupełnie coś innego :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza od góry jest z Alphy. Zaskakujące, że w Alphach i Betach wykradzionych nic nie zmieniono, no trochę pozmieniano obiekty, ale ogólnie całe lokacje pozostały... coś mi tu śmierdzi.

 

EDIT :

Z tego co widziałem na screenach z najnowszej bety to Fabryka i Stacja będą zupełnie pozmieniane... więc te mapy, które teraz widzimy nie będą w fullu :)

Pewnie nam tą betę dali abyśmy już sobie mysleli, że tak będzie, a tu zonk zupełnie coś innego :)

Może tak być. Te co dołączełem są z naszej Bety build 2945 z textur wyciągnięte, a jak będzie w FULL to zobaczymy ;) choć

historia lubi się powtarzać ;)

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na screenach z najnowszej bety to Fabryka i Stacja będą zupełnie pozmieniane... więc te mapy, które teraz widzimy nie będą w fullu :)

Pewnie nam tą betę dali abyśmy już sobie mysleli, że tak będzie, a tu zonk zupełnie coś innego :)

To zapodaj linki do nowych screenów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z t a mapą "radar" to raczej nie chodzi o radar jaki postowano na poprzedniej stronie te anteny lecz jest to bardzo rzadko pokazywane na screenach (w zasadzie na kilku jak dotąd) ogromne pole gdzie w pewnym miejscu leżą jakby takie grzyby betonowe połaczone przewodami. Cała lokacja na prawde budzi grozę :0 jest bardzo ciemna i szara ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możnaby zrobić taką mini galerię - do mapek, które zrzuciłem z textur możnaby dokładać znalezione i posegregowane w necie screeny. Na serwerku miejsce mam tu http://www.payti.cyberdusk.pl/Stalker/screenshots/maps.html . Tam już posegregowałem screeny z mapek 'Railroad' i 'Factory'

Jak ktoś z Was ma ochotę powrzucać na mój ftp -> ftp://payti.one.pl/incoming w odpowiednich katalogach takich jak nazwy mapek posegregowane znalezione screeny to dołączę analogicznie do tej stronki co zrobiłem.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możnaby zrobić taką mini galerię - do mapek, które zrzuciłem z textur możnaby dokładać znalezione i posegregowane w necie screeny. Na serwerku miejsce mam tu http://www.payti.cyberdusk.pl/Stalker/screenshots/maps.html . Tam już posegregowałem screeny z mapek 'Railroad' i 'Factory'

Jak ktoś z Was ma ochotę powrzucać na mój ftp -> ftp://payti.one.pl/incoming w odpowiednich katalogach takich jak nazwy mapek posegregowane znalezione screeny to dołączę analogicznie do tej stronki co zrobiłem.

 

Pozdrawiam,

nie bawcie sie w [ciach!]ly, jak juz cos to fajne by byly te rzeczy z confika napisac za co odpowiadaja jakie wartosci sa fajne itp ( tak w oblivionie zrobiliscie chyba )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wsrod osob ktore bawily sie configami byl ktos kto ma gf6600 i moglby sie podzielic configiem na ktorym bedzie mozna w miare konfortowo pograc na detalach odpowiednich dla osiagow grafy ?:D

Wez to cfg STALKER.pl (było na poprzedniej stronie) i przestaw na static lightning w opcjach. Powinno hulać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możnaby zrobić taką mini galerię - do mapek, które zrzuciłem z textur możnaby dokładać znalezione i posegregowane w necie screeny. ....

agroprom

http://games.tiscali.cz//images/oblivionlost/bhg3.jpg

http://g.jubii.dk/big/Stalker---PC/4428.jpg

http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/74...30040020795.jpg

 

atp

http://games.tiscali.cz//images/oblivionlost/ahg7.jpg

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z GSC juz dawno powiedzieli ze Zona w grze bedzie jedynie w pewnej czesci odwzorowaniem rzeczywistosci. A to z dwu powodow. Raz - nie da sie niektorych lokacji po prostu przeniesc do gry komputerowej, dwa - idealne odwzorowanie innych bylo by w grze po prostu.. "nieciekawe". Bo po co komu np las o powierzchni 25km kwadratowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie polecam teraz pisać dokładnego poradnika dla cfg bo 26 pojawi się beta #2 i wszystko wskazuje na to, że engine będzie w nowszej wersji stą trochę informacji z obecnego cfg może być nieaktualnych.

 

Poza tym (to już może zupełnie osobiste zdanie) chłopakom udało się zrobić świetną rzecz z tym cfg ale pod warunkiem, że gramy w nocy. W dzień wygląda to tragicznie. kontrast zupełnie nie pasuje, wszytsko świeci się nienaturalnie jak psu jajca słowem kicha. Dla mnie 0 klimatu. Niestety to co w nocy wygląda super w dzień się nie sprawdza, a nikt nie bnędzie robił cfg dla nocy i dnia by przy zmianie pogody załadowywać odp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie gadać o konfigach, przecież o tym była dyskusja na poprzednich kilkunastu stronach, niektórzy tutaj dostają konwulsji widząc słowo config.

Sprawa jest prosta, każdy gra na takim configu jaki mu pasuje, nie podoba się, to nie używaj ... proste!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie i dajcie sobie spokój z tymi mapami i screenami z gdy bo sobie posujecie zabawe w fullu :) Ja zrobiłem mapę MP ze screenami i teraz tego żałuję.

 

Tutaj jest fajnie pokazane NAJNOWSZY TRAILER ci którzy grali w Alphy będą wiedzieli z czym to się je:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Nic nie zmienili od 2003 roku, mam nadzieję, że tyczy się to tylko do początku gry ;)

 

@Payti jak chcesz sceeny do pierwszej mapy Agoprom to musiałbyś dodać z kilkadziesiąt pierwszych screenów jakie się w ogóle ukazały... bo w alphach były te mapy.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy da się jakoś w pliku zmienić rangę, aby można było kupić te lepsze bronie? Bo chce się nimi pobawić a o servery ciężko no i lag taki, że raczej niezbyt idzie ją nabić. Wczoraj doszedłem do rakiet.

 

P.S. Nie wiedzieć czemu, gdy wgram konfig Raffa albo qqrydzy, to nie odpala mi DX9 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znowu takie nowe, przynajmniej miesiąc już ma na karku ;)

Ale świetnie pokazali zachowanie dzikiej zwierzyny, czyt. uciekający pies i walka świni z tym pseudodogiem.

A ostatnia scena przekonuje mnie jeszcze bardziej, że podczas gry będę srać po gaciach ze strachu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa była w jednej z pierwszych bet. Swoją drogą szło tam zrobić niezłe KABOOM :D Jednak mi bardziej chodzi o singla. To siedzenie z innymi stalkerami przy ognisku po wykonanym zadaniu, gitarka, coś na rozgrzanie... miodzio :D Klimat jest awsome ;]

 

P.S. Jak dla mnie to przegięli z tymi znikającymi stworami, no ale nikt nie jest doskonały.

 

@PiPoL, tak, już ktoś o tym pisał.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nowe screeny, pamietam że ktoś zrobił mape z lokacjami, wiec te shooty napewno sie przydadzą do aktualizcji ;)

 

http://gamatomic.com/ga/articles.aspx/prev...0&tf_tyid=2

 

Screeny fajne. Gdyby ktoś dał jednak radę je posegregowac i popisać z jakich są mapek to chętnie dorzuce do katalogu screenów z mapkami.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale w jutrzejszym CDA (20.02) będzie recenzja S.T.A.L.K.E.R. jako pierwsza na świecie.

Ciekaw jestem jaka dadzą ocene (chociaż i tak mnie to zbyt mnie to nie interesuje - hmm jedno wyklucza drugie :lol:)

 

Ja sie juz nie moge doczekać premiery pl ;p. Miła niespodzianka w oczekiwaniu na quakewars :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa była w jednej z pierwszych bet. Swoją drogą szło tam zrobić niezłe KABOOM :D Jednak mi bardziej chodzi o singla. To siedzenie z innymi stalkerami przy ognisku po wykonanym zadaniu, gitarka, coś na rozgrzanie... miodzio :D Klimat jest awsome ;]

 

P.S. Jak dla mnie to przegięli z tymi znikającymi stworami, no ale nikt nie jest doskonały.

 

@PiPoL, tak, już ktoś o tym pisał.

 

teraz ja dosc znacznie rozbudowali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiadanie stalkera ... ma klimacik.

Miłego czytania!

 

- Stalker Story -

 

Horror at the Research Institute

 

My partner and I had been keeping an eye on this Research Institute for a while. Too bleak of a place it was. No animals around, no mutants. Except, every time someone went in there, they returned either scared to death, or gone bananas, or never returned at all. So we thought we’d give it a try and check it out ourselves. We left before dawn, but by the time we got there it was already bright daylight. Left the car on the road and walked to the edge of the forest. There we stopped, my partner stayed on the ground and I climbed up the tree with the optics to look around the area. So I climb up there and see the Institute facilities, and they don’t look that desolate at all. The windows aren’t broken, little grass in the yard, not up to your waist like in other places… By all appearances it looked as though the place was inhabited, but it was dead silent and not a single movement anywhere. Then suddenly there's a burst of fire to my right. Someone's blazing away from a machine gun. So I zoom in there and see a stranger on the roof of one of the buildings, running to and fro like a cat in heat and firing away in all directions. I looked and looked but couldn’t make out who he was shooting at - he was all by himself. And then… it started. [short pause] Right before my eyes. The subgun broke loose from his grip as if on its own… Like it suddenly got wings!.. The guy opened his mouth, probably started screaming, whipped up his knife and held it up. And then I saw – I swear – another knife hanging right in front of him! Just hanging there in the air pointing at him, and no one holding it. What happened next is best not be told before daylight… That thing started shredding that stranger for about five minutes… Bit by bit, son of a bitch, a little stab here, another cut there… The bloke was bleeding all over… When he started staggering, his knife got kicked out of his hand too. Then he was lifted up in the air and like... twisted one time and another… I’d never seen anything like it before, like he was a rag doll or something… I was soaked in sweat by then. After that… No, I’m not going to tell… Anyway, after I caught my breath, I looked around the whole area for another five minutes. Hands shaking, the binocs all dripping with sweat… Not a single damn thing! Not in the regular range, not in infrared, no-thing. When I climbed down, my partner looked at me, and decided not to ask questions. When we got back to the base I started tanking up for about a week… Then, when I snapped out of it I tried to ask people around if they had heard anything like that before. But they kept giving me this strange look like I had gone mental or something. So that’s the thing…

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...