Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

testowal ktos juz ten programik o ktorym pisalem wczesniej ? ja teraz niestety garuje w pracy .. zreszta troche mnie zniecheciło ze tak mi szarpie (wiem smiejcie sie ze mam 512 ramu.... jeszcze) ale moze poprostu zagram na dx8 i max detale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WeqWeq

ja mam 1gb i tez mi szarpie ( ale nie mam malo fpsow, poprostu doczyty ) a czasami nawet zawiesza mi gre i pisze w xray.log ze zasoby systemowe nie wystarczajace :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2549428[/snapback]

Dzisiaj zmienilem mojego 7900GTO na 8800GTS 320MB i jak włączyłem Stalkera to szczęka mi opadła....Jak ta gra chodzi...KATASTROFA! Nie wiem co jest grane! W barze mam spadki nawet do 14FPS. Ustawienia 1280x1024 high, full AF. Może to kwestia sterów? Mam zainstalowane 97.92 WHQL. Na 7900 GTO gra chodziła o niebo lepiej :mur: Heeeelp :angry:

 

Wypowiadam się po raz pierwszy na temat płynności więc bez scen.

:wink:

Ostatnie screen'y robiłem z włączonym fraps'em z wyrzutem sumienia ponieważ zwróciłeś się do mnie z pytaniem a ja poleciłem tę kartę z wielkim entuzjazmem. Nie byłeś jedyny w tej sprawie. Czyżby wtopa? Hmmm... dziwi mnie tylko, że na 7900 było znacznie lepiej. Ale do rzeczy... fucktem jest, że czasem spadnie, choć nie do 14 i są to krótkie momenty na które liczba klatek nie ma dużego wpływu na przyjemność gry(imo). W przeważającej części gry framerate jest wysoki(myślę o fps>30).

 

Może za jakiś czas pokuszę się o pełną ocenę gry z uwzględnieniem wszystkich występujących w niej aspektów.

Oczywiście będzie ona zupełnie subiektywna z elementami obiektywizmu.

:D

Na ten czas chcę wystawić ocenę za grafikę(subiektywną rzecz jasna) :-D

 

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

... czyli 10 roześmianych japek na 10 możliwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także miałem tylko 3 zakończenia, 2 prawdziwe i 1 fałszywe i nie mam pomyślu jak osiągnąć pozostałe 4 fałszywe. Zaczałem oglądać poczatek pozostałych zakończeń z youtube, ale zaraz przerwałem, wnioskuje że wszsytkie fałszywe zakończenia sa przy krysztale, tylko pytanie co trzeba zrobić wcześniej ? :P

 

Jeśli nie skończyłeś gry, NIE OGLĄDAJ, wszystkie video w grze:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Full length intro - 2551040[/snapback]

Na ten czas chcę wystawić ocenę za grafikę(subiektywną rzecz jasna) :-D

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

... czyli 10 roześmianych japek na 10 możliwych.

Za grafike dałbym 9/10 lokacje w budynkach wyglądaja naprawde ślicznie, ale gorzej jest gdy zrobi sie szaro, mgła i jesteśmy na otwartej przestrzeni, nie już tak ślicznie. Ale ogólnie do grafiki nic nie mam, jest bardzo ładna.

Moja ocena całej gry, jak najbardziej subiektywna [niektórzy napewno pamiętają że broniłem tego tytułu długo wcześniej przed premierą] to 8/10 , za te wszsytke bugi, niedociągniecia i brakujące rzeczy, które miały być a ich nie ma, nie dam wiecej.

S.T.A.L.K.E.R. jest dobry tytułem, ale nie najlepszym ;)

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FanEk

Dzięki za filmiki , ściagłem sobie wszystkie DownloadOrbitem :)

 

 

Tak jak już wcześniej pisałem gram w Stalkera drugi raz

tym razem na orginale , staram sie eksplorować maximum terenu .

Zebrałem nową giwere ,nowy kombinezon i teraz gra idzie jak po maśle

ogółem to mam już za sobą jakieś 30 godzin gry w Stalkera :)

 

oto mój plecak ;)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martins2000

 

Z tego co pamiętam to z ją pozyskałem od trupa w okolicach misji Reach the Antennae

Ale grając poprzednio ją pozyskałem wykonując misje dla

szefa grupy Freedom , można go znaleźć nieopodal Baru

tylko wcześniej trzeba pogadać z Barmanem inaczej

ochrona Freedom nie dopuści cię do szefa.

Powiem tyle , że z tymi dwoma giwerami to jest jazda na całego

nawet w trybie Veteran .

Mieć po 300 pestek do każdej i wszyscy wrogowie są już martwi.

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FanEK:

Strelok

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
to nasz bohater

:)

NIe, już wiem gdzie można go spotkać, w lokacji agroprom, gdzieś w podziemiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strelok Truth Cutscene -czy ktoś widziałe te video, w ktorym miejscu i co trzeba zrobić ? bo to chyba coś od questa ZABICIA STERLOKA, wydaje mi sie że to ma związek z zakończeniem gry.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

no pisalem wczesniej, trzeba bylo dokladniej czytac pda a dokladniej w momencie znalezienia ciala Ghosta jak mnie pamiec nie myli. Wtedy mamy wpis do dziennika ze w grupie Sterloka jest niejaki Doctor oraz ze przez niejakeigo Guide mozemy sie dowiedziec gdzie on przebywa. Guide'a bedziesz mail go oznaczonego na mapie (pierwszy level-mapka niedaleko mostu/tunelu)

 

Fanek, Trawienny dobrze mowi, chyba ty nie czaisz tej cutscenki z youtuba no chyba ze jej nie obejrzales ale w pda masz napisane kogo znajdziesz w tych podziemiach;p

 

 

Moze mi ktos powiedziec jak skolowac pozostale falszywe skonczenia oprocz tego z monetami...

 

 

->Mario2K: czy Ty naparwde myslsiz ze grajac na oryginale gra sie w czyms rozni bo teksty ze niby zupelnie zmieniony cfg czy itp pzrez grupy crackerskie to smeich na sali imho...no ale nie mowie ze moze nie byc prawda bo crackerem to ja nei ejstem wiec mzoe jakeis dowodu do Twejego wniosku?

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze ze albo nie umiecie angielskiego albo nie czytacie moich postow.. FanEK przeczytaj co pisalem wczesniej (linki do gamespota) oraz to co napisal teraz Lizardus. I sluchajcie co doktorek mowi w cut scenie. Dokladnie sluchajcie :)

 

Wszystkie falszywe zakonczenia sa zwiazane z nasza postacia. A dokladniej tym jak przechodzilismy stalkera. Doktorek tlumaczyl co to Wish Granter (taka.. "zlota rybka").

Lizardus zgaduje ze miales przy sobie sporo Rubli gdy.. no wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem jakies 3 godziny i gra jest calkiem niezla

 

ale mam jeden problem:

 

jak zaladowac qicksave ?

1. jak go w ogole zaladowac (quickload)

2. nie moge zaladowac quicksave w momecie jak mnie zabija po prostu musze wyjsc z gry wlaczyc gre jeszcze raz i dopiero quick save moge wczytac, czemu ?

 

jak na razie tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że ja też wciskam F7 jak mnie zabiją i ni cholery się nie ładuje i wchodzę do menu i klikam load quick save i nic jak wychodzę z gry to pojawia się linia komend i pisze cannot load game ..... Mam jeszcze tak że zadania które już wykonałem mogę znów zrobić po prostu idę na nowy LvL wracam kupę drogi do pierwszego gościa w podziemiach i pytam się go czy ma jakiś job dla mnie a on mi daje te same zadania bug jakiś ? Miał tak ktoś?

Edytowane przez EmzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam r9700pro/non oc i gram na 1024x768 i medium. Gra generalnie chodzi dobrze ale dzisiaj jak wszedlem do tego levelu gdzie mamy zadanie razem z duty rozwalic baze freedom po wejsciu na ten level gra zaczyna klatkowac, co dziwniejsze tylko wtedy gdy jestem odwrocony w jednym kierunku, kiedy spojrze sie w dol lub gore lub odwroce framerate powraca do normalnego stanu. macie jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie strasznie spadły klatki w Barze. Sam nie wiem czemu, w innym pomieszczeniach cool ale ten Bar jest mocno zasobożerny :/ 17fps miałem najmniej, czyli słabo tak czy siak.

 

Czy oprócz tej zbroji z baru znajdzie się w pobliżu coś lepszego? Ledwo załatwiłem grupkę Duty żeby dostać się do tego całego terenu z barem (przez bramę przejść). Zastanawiam się czy ten kombinezon stalkera jest lepszy dużo czy tylko troszkę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ktoś ma już jakieś kody, trainer albo coś? Bo pobawił bym się w początkowych lokacjach np. snajperką czy granatnikiem.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen

 

Mam taki problem , nie wiem czy to bug , czy co , ale sprawa wygląda tak. Mam porozmawiać z tym doktorkiem, tylko gdy naciskam na guzik który ma mi pokazać jego lokalizacje nie pokazuje mi dokładnej lokalizacji , ale cały obszar i nie wiem co z tym zrobić.

To jest normalne i mam poczekać , aż dowiem się podczas gry , czy coś jest nie tak ? Jeśli to jakiś bug, mógłby ktoś zaznaczyć dokładną lokalizację doktorka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Jestem po pierwszej zabawie z stalkerem. Ogolnie bardzo

przyjemnie zaskoczyl mnie radek 1800xt@pe ktory jeszcze siedzi w moim kompie.

Nawiasem mowiac to nie pierwsza gra ktora na tej karcie duzo zyskala przez

zmiane cpu z p4 na core.

Generalnie wszystko na max 1440x900 pozwala na przyjemna zabawe.

Uwazam ze opisy wymagan niektorych sa wyolbrzymione.

Na tle gothica, tsu itp nie jest zle.

Zauwazam jedna sprawe im nowsza gra tym radki 520 i 580 chodza ladniej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen

 

Mam taki problem , nie wiem czy to bug , czy co , ale sprawa wygląda tak. Mam porozmawiać z tym doktorkiem, tylko gdy naciskam na guzik który ma mi pokazać jego lokalizacje nie pokazuje mi dokładnej lokalizacji , ale cały obszar i nie wiem co z tym zrobić.

To jest normalne i mam poczekać , aż dowiem się podczas gry , czy coś jest nie tak ? Jeśli to jakiś bug, mógłby ktoś zaznaczyć dokładną lokalizację doktorka ?

 

jest w podziemiu. tam za tą bazą jest taka łąka i tam jest właz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limak122:

Fonzi dobrze mowi. Musisz znow zejsc do podziemi w Agroprom (tam gdzie prowadzil cie Mole). Jesli nie pamietasz gdzie jest wlaz to obejdz Agroprom (polnocna baza) do okola murow (z zewnatrz). Wchodzisz do tunelu i idziesz do miejsca gdzie znalazles pendrive Strelok'a. Bedzie dziadu to z nim pogadaj ;P

 

A swoja droga to durnowate te zakonczenia. Przyznam ze w polowie gry spodziewalem sie ze moze o to chodzi (szczegolnie po misji z Brain-Scorcher'em).

 

Opisujac gre w trzech slowach: strasznie sie rozczarowalem

 

Uninstall..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R_Multiplayer_TOOL_v0.5.1

 

Klik !

Co do tego ulepszacza może niech ktoś miły zrobi server i da wytyczne i przytniemy :D . A i niech nie zapomni o info do wchodzenia na serva. Ja próbowałem się połączyć ale jestem sam na servie a innych servów nie widziałem. Pamiętacie CoD2 na necie w STALKERZE też może być fajno. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zapytam nieśmiało... jest gdzieś pancerz (whatever, no i gdzie można znaleźć) co zmniejsza tą radiacje ;( bo wszędzie mi rośnie ten pasek napromieniowania (żółty) a strzykawki przeciw niemu jak na lekarstwo... Z braku czasu wyręczam się forum :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego ulepszacza może niech ktoś miły zrobi server i da wytyczne i przytniemy :D . A i niech nie zapomni o info do wchodzenia na serva. Ja próbowałem się połączyć ale jestem sam na servie a innych servów nie widziałem. Pamiętacie CoD2 na necie w STALKERZE też może być fajno. Pozdro.

Ja tez jestem za. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...