Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

No właśnie, ustawiłem na 3/4 i gra wygląda cudnie i to nawet na moim słabiutkim LCD LG 15' w 1024x765 ;) Ja tam wolę tekstury niż oświetlenie które mnie w grach wcale nie rajcuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok niewłaściwe słowo z tym "marne" , nie najwyższych lotów ;P nawet na max, jeśli porównywać z obecnymi nowymi grami, w których normalnie działa AA.

Przeciez Stalker to juz staroc :lol2:

 

AA do tekstur ma chyba nie wiele, prawda?

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GSC Game World Will Present New S.T.A.L.K.E.R. Titles at E3 2007

 

GSC Game World will announce several subsequent new products in the S.T.A.L.K.E.R. universe at the upcoming E3 Media & Business Summit-2007 to take place July 11-13 in Santa Monica.

 

"We are very happy of the players' positive reaction to S.T.A.L.K.E.R. all over the world. This fills us with confidence the team is on the right track and adds us strength to go for next exciting accomplishments. It will be very soon that we present our new interesting ideas and solutions", said GSC Game World's CEO Sergiy Grygorovych.

:D pozostaje tylko zastanawiać się czy będzie to po prostu kontynuacja 1 części czy mniej bądź bardziej związana z klimatem Czarnobyla gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA do tekstur ma chyba nie wiele, prawda?

W Stalkerze AA działa tylko na dx8.1 .

 

Co do:

 

GSC Game World Will Present New S.T.A.L.K.E.R. Titles at E3 2007

 

ciekawe tylko ile tym razem trzeba bedzie czekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Mam patch 1.0001 to 1.0003 i ściągnąłem trainer (potrzebuje nieśmiertelność bo jestem w elektrowni i załatwia mnie promieniowanie) ale nie działa. Robię wszystko zgodnie z instrukcją. Czy ktoś wie co może być nie tak ? Bardzo proszę o pomoc bo chciałbym w końcu skończyć Stalkera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ze dostaniemy wreszcie takiego stalkera jakiego mielismy dostac wg zapowiedzi. czyli ogromna mapa bez zadnych wydzielonych glupich sektorow, swoboda dzialania, moze alife wreszcie by rozwinelo skrzydla...mam wymieniac dalej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ze dostaniemy wreszcie takiego stalkera jakiego mielismy dostac wg zapowiedzi. czyli ogromna mapa bez zadnych wydzielonych glupich sektorow, swoboda dzialania, moze alife wreszcie by rozwinelo skrzydla...mam wymieniac dalej? :D

Ale po co. Jest dobrze tak jak jest tylko jakby zrobili normalne przejścia tam gdzie wchodzisz tam wychodzisz a nie kilkaset metrów dalej tak, że już jesteś np. na Prypeci a byłeś na pustyni.

 

Najważniejsze co by mogli poprawić to lokacje i ogólnie całe odwzorowanie terenu czyli Prypeć, Czarnobyl 1 i 2 tam gdzie mają być. Nie wspominając już o super realistycznej grafice i klimatowi bo w obecnym jeśli patrzeć z punktu ewakuacji i tragedii jaka tam się wydarzyła to jest kiepsko, żeby nie powiedzieć wcale się tego nie odczuwa. Więcej filmików i zrobić to pod realne wydarzenia a nie jakieś fantazje, bo cała ta realna historia jest bardzo ciekawa, zagatkowa i po prostu ma to coś. Więc warto byłoby to poprawić bo ta historia jest wyjątkowa i zabierając się za pokazanie tego to spora odpowiedzialność no i przy tym można pokazać światu i nie zainteresowanym ogrom tej tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

A ja mam kolejne pytanie - jestem w Lab X16, główne cele wykonałem, zabrałem dokumenty i chcę wracać ale jakoś nie mogę wskoczyć na drabinkę w szybie windy - po prostu jest chyba nieco za krótka :/

 

Jak mam się stamtąd wydostać (heh, znowu laboratorium i znowu muszę się wydostać...)?

 

EDIT:

Dobra aby nie robić z siebie idioty sprawdziłem kilka poprzednich stron i rozwiązanie znalazłem ;)

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejne pytanie - jestem w Lab X16, główne cele wykonałem, zabrałem dokumenty i chcę wracać ale jakoś nie mogę wskoczyć na drabinkę w szybie windy - po prostu jest chyba nieco za krótka :/

 

Jak mam się stamtąd wydostać (heh, znowu laboratorium i znowu muszę się wydostać...)?

 

EDIT:

Dobra aby nie robić z siebie idioty sprawdziłem kilka poprzednich stron i rozwiązanie znalazłem ;)

Ghyhy, ta drabinka to zmylka. Poj**** kierunki ucieczki.

Tyle podpowiedzi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Dobra przecież napisałem że znalazłem ;) Idę teraz wyłączyć całe to wielkie urządzenie (zadanie od barmana), w końcu mam jakiś fajny kombinezon tylko szkoda że nie da się go naprawiać :/

 

EDIT:

Zmieniłem w opcjach z dynamicznego na statyczne owietlenie - teraz mogę dać praktycznie wszystko na maxa (oprócz AA ;))i chodzi super a wygląda bardzo ładnie więc takie ustawienia zostają, ew. tekstury nieco mniej ale za to tak 1/3 albo 1/2 AA, jeszcze zobaczę.

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Za ktore zadanie naukowcy daja SEVA? Najpierw wykonalem zadanie "Przynies cialo kawalek ciala snorka" a teraz mam zadanie "Przynies oko miesacza" (ch.. wie gdzie tego szukac??) ? Potem jest jeszcze "Przynies 'grawi'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, wiecie, że jeśli już przejdziecie do Czerwonego Lasu to można śmiało, jeśli się ma trochę apteczek i zastrzyków, od razu iść do Prypeci i w ogóle nie zawracać sobie głowy wyłączeniem anten?! Takiej wtopy to jeszcze nie widziałem. Normalnie od razu polazłem na Prypeć i napisali mi, że zadanie wyłączenia anten zaliczone i tak też się stało.

 

To samo jest gdy nam wyskakuje, że mamy obronić obóz na wysypisku. Gdy tylko wyskoczy takie info to dajemy F6 i Esc, wchodzimy do wczytaj grę i otwieramy ostatni szybki zapis i gdy się gra załaduje wyskakuje nam info, że zadania wykonane no i idziemy po nagrodę... pewnie konserwy :)

 

Oczywiście ja osobiście wyłączyłem anteny i zaliczyłem Czerwony Las, bo co to by byłą za gra gdybym tego nie zrobił, ale taki trik jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wgranie polonizacji zamyka nam drogę do sporej gamy modów ;/ Z jednej strony fajnie się gra w PL, ale z drugiej ja lubię ekstreme na modzie Realityenhancement (obecnie już w wersji 5 beta), a PL uniemożliwia mi wgranie tego moda ;/

Pozostaje mi reinstall i powrót do EN, (niestety) aby można było pograć bez widocznych anomalii i sporo utrudnioną grą.

a tak btw, to w kolejnej wersji reality ma ponoć być rozwinięcie A-life, hmmm... ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szawel wczoraj na spolszczona wersje stalkera wgralem patch 1 i mod o ktorym piszesz (4.5 + hotfix 3 i 4) - gra sie nie uruchomila. Wywalilem wiec plik spolszczajacy i skopiowalem w jego miejsce oryginalny... Teraz mam lektora po polsku, a wszystkie napisy po angielsku, ale gra chodzi.

 

Teraz doinstalowalem patcha 3 i rozczarowanie - nie mozna grac z save'ami z wersji bezpatchowej??? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz doinstalowalem patcha 3 i rozczarowanie - nie mozna grac z save'ami z wersji bezpatchowej??? :(

Nie można działają tylko od wersji 1.001 w górę. Save z 1.000 nie działają i pewnie działać już nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

A ja mam teraz dwa pytanie, jedno nieco dziwne ;)

 

1. Byłem wyłączyć anteny i w bunkrze były drzwi pod szyfr ale żadnego nie znam - wie ktoś może jaki jest szyfr i czy coś wartościowego tam jest?

 

2. Dzisiaj wszedłem do miasta Prypeć - czy dużo zostało do końca gry (jako fabuły)? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos kody na niesmiertelnosc, wieczna bron i takie tam zajawki ?

O kodach nie słyszałem, natomiast jest program do włączania nieśmiertelności, nieskończonej amunicji itp nazywa się S.T.A.L.K.E.R basic trainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kodach nie słyszałem, natomiast jest program do włączania nieśmiertelności, nieskończonej amunicji itp nazywa się S.T.A.L.K.E.R basic trainer

piekne dzieki, dziala to umienia Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wgranie polonizacji zamyka nam drogę do sporej gamy modów ;/ Z jednej strony fajnie się gra w PL, ale z drugiej ja lubię ekstreme na modzie Realityenhancement (obecnie już w wersji 5 beta), a PL uniemożliwia mi wgranie tego moda ;/

Pozostaje mi reinstall i powrót do EN, (niestety) aby można było pograć bez widocznych anomalii i sporo utrudnioną grą.

a tak btw, to w kolejnej wersji reality ma ponoć być rozwinięcie A-life, hmmm... ciekawe.

polecam REALISM MOD 9.2.2 - u mnie dziala na polskiej wersji 1.003. Gra sie super, jestem juz w lab x18.... trudno i zajawka, ale to lubie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pytał o Różnicę pomiędzy RealismMod a Realityenhancement.

No więc dziś bawiłem się obydwoma (Realism9.2.2 i Reality5) i już w pierwszym starciu wygrywa reality. Zmienione skiny, zmieniony HUD itd. W RealismMod niewiele widać zmian. Co nie znaczy, że ich nie ma, jednak nie są tak dalece posunięte jak w Reality. Do tego warto przeczytać listę modyfikacji obu modów. Nie będę sie tu o tym rozpisywał bo nie o to chodzi. Kto chce ten sprawdzi.

Moje subiektywne zdanie - Realityenhancement 5. Jak na razie nie widziałem nic lepszego.

 

@Martinii, dzięki za pomysł z podmianą pliku. Wystarcza mi lektor aby zmienić klimat, a do tego mody chodzą ;] No mioodzio.

 

@alienth, ja znalazłem i nie tylko ja. Jeśli się nie mylę pisało o tym już kilka osób poza mną wieeele stron wcześniej. Miałem ją na patchu 1.0000 i nic się z nią nie dało zrobić. Wątpię, żeby na 1.0003 coś się zmieniło w tej kwestii. ;]

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przyznac sie, komu udalo sie znalesc gitare??

Ja przed chwilka znalazlem, ale jeszcze nie wiem co z nia moge zrobic :P

..jest w dark valley, niedalego budynku gdzie jest zejscie do x18.

BTW: gdzie można znaleźć artefakty:

Goldfish,Kolobok,Slug,Mica, Doughboy i Shell ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...