Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

A mi cos wersja 5 Realityenhancement moda generuje blad - celownik zamienia sie w czarny kwadrat :? Poza tym po 1 dniu obcowania z tym mode takze moge powiedziec, ze jest swietny. Odglosy strzalow sa extra, a to dopiero pierwsza plansza. Z mila checia zagram w STALKERA od poczatku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Przeszedłem Prypeć i jestem przy wejściu do elektrowni, mam jednak pewne pytanie - gdzie mogę zdobyć jakiś pancerz bo na ostatnim przechodziłem już misję z wyłączeniem anten i jest w fatalnym stanie (stan 15%). Wolę zdobyć jakiś pancerz niż używać ułatwień, trainer to ostatnia deska ratunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Aż do barmana trochę nie chce mi się wracać a tu mnie helikoptery rozwalają :/ Nie wiem co zrobię... zastanowię się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pamietacie moze w czerwonym lesie byl taki betonowy tunel/korytarz nad ziemia. Byly tez drzwi z zamkiem na kod, kodu nie znalem i sie tam nie dostalem. Byl tam moze ktos z was? co tam jest?

 

tak mi sie przypomnialo po paru tygodniach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż do barmana trochę nie chce mi się wracać a tu mnie helikoptery rozwalają :/ Nie wiem co zrobię... zastanowię się...

 

Ja się do Prypeci wybrałem bardzo szybko, mając jeszcze Ak-47 i musiałem wracac, i zdobywać Wintara plus amunicje bo z tamtą bronią nie dawało rady grać, więc wiesz :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pamietacie moze w czerwonym lesie byl taki betonowy tunel/korytarz nad ziemia. Byly tez drzwi z zamkiem na kod, kodu nie znalem i sie tam nie dostalem. Byl tam moze ktos z was? co tam jest?

 

tak mi sie przypomnialo po paru tygodniach :lol:

Też chciałem kiedyś się tam wbić ale nie dało rady. Kiedyś jeszcze znalazłem taki kod: 342089, nie wiem gdzie on pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czasem kod z X16, znaleziony u jednego z żołnierzy? Bo jak tak to w tym laboratorium, niedaleko miejsca gdzie go zabiłeś są drzwi za którymi ukryta jest amunicja, granaty itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś z Was na Stadionie i przeszedł go na drugą stronę. Mam taką dziwną sprawę, że jak wchodzę na Stadion środkowym wiejściem to pokazuje video i przenosi mnie do Elektrowni a jak wejdę na Stadion bocznym wejściem przez ogrodzenie to normalnie mogę biegać po Stadionie, przejść na drugą stronę i wychodząc z niego, jak już widać dobrze Elektrownię to ładuje nowy level właśnie z Elektrownią:

 

Na Stadionie:

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pamietacie moze w czerwonym lesie byl taki betonowy tunel/korytarz nad ziemia. Byly tez drzwi z zamkiem na kod, kodu nie znalem i sie tam nie dostalem. Byl tam moze ktos z was? co tam jest?

 

tak mi sie przypomnialo po paru tygodniach :lol:

To jest to miejsce gdzie snajper nawala z kladki? kod do drzwi to 1287975 w srodku oprocz kilku apteczek nic nie ma ,dalej sa pancerne drzwi ktorych sie nie da otworzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś z Was na Stadionie i przeszedł go na drugą stronę.

byłem tam i nie znalazłem nic ciekawego, kilka ludzie w exo z rpg, anomalie, nieprzydatne artefakty, niektorzy znajdują tam cieakwe mutranty w dużej ilości.

ehhh dziś napadło mnie stado zmutowanych szczurów

a gdzie to było ? na jakim patchu grasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to było ? na jakim patchu grasz ?

To było w Dark Valley. Gram z Realism MOD 9.2.2 Jednak nie wydaje mi sie żeby to była jego sprawka.

Jak tam bylem pierwszy raz to ich nie było. Wróciłem sie tam za jakiś czas bo zapomniałem zabrać Monolit Suit i wtedy tam były ich całe stada :) Swoja drogą to fajne dźwięki wydaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich już dość długich obserwacji wynika :D, że ilość i różnorodność mutantów zależy od tego jak długo biegamy po danej lokacji, oraz ile razy do niej wracamy. Znaczy im więcej będziemy wracać do jakiejś lokacji, tym większe prawdopodobieństwo spotkania szczurów, czy też controlera gdzieś na powierzchni.

 

Ja często spotykam wiele szczurów i innych mutantów w lokacji obok baru, gdzie ratujemy doktorka. Z tego względy, że jest blisko i jak dla mnie to jedna z ciekawszych lokacji do postrzelania się z NPCami ze względu na spore możliwości ukrycia i przemieszczania sie po dachach ;]

 

P.S. Jeszcze nie sprawdzałem tego patentu, ale czytałem i kilka osób mi o tym mówiło, że gdy zniesiemy kilka ciał w 1 miejsce, to po 20-30min mamy najazd gryzoni ;] Dziś zweryfikuje prawdziwość ;]

 

P.S.2 Wczoraj miałem normalnie unreal turnament i mission impossible w 1 :D. Mianowicie na 1 lokacji zaatakowały mnie 2 stada psów (w skromnej liczbie około 20). ZAZNACZAM, że gram na modzie Reality, gdzie praktycznie ze 2-3 dziabnięcia kończą naszą karierę, albo i 1 dziabnięcie gdy nie mamy bandaża ;] Męczyłem sie z nimi dobre 15min (uciekałem, robiłem uniki itd.) Świetnym pomysłem jest ten wyskok psów gdy biegną na nas. Dzięki temu jest możliwość zrobienia uniku w bok i ominięcia ząbków pieska. Gdyby nie to było by po mnie ;] Miałem też kilka akcji rodem z Residenta, kiedy to piesek skacze na nas i dostaje w locie prosto między oczka.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.2 Wczoraj miałem normalnie unreal turnament i mission impossible w 1 :D. Mianowicie na 1 lokacji zaatakowały mnie 2 stada psów (w skromnej liczbie około 20). ZAZNACZAM, że gram na modzie Reality, gdzie praktycznie ze 2-3 dziabnięcia kończą naszą karierę, albo i 1 dziabnięcie gdy nie mamy bandaża ;] Męczyłem sie z nimi dobre 15min (uciekałem, robiłem uniki itd.) Świetnym pomysłem jest ten wyskok psów gdy biegną na nas. Dzięki temu jest możliwość zrobienia uniku w bok i ominięcia ząbków pieska. Gdyby nie to było by po mnie ;] Miałem też kilka akcji rodem z Residenta, kiedy to piesek skacze na nas i dostaje w locie prosto między oczka.

hehe, z pieskami to i ja mialem niezle akcje :D Co do tych szczurów to też walka z nimi nie jest taka łatwa. Atakują stadami i lubia dziubnąć od tyłu w plecy. Niestety kilka razy poległem bo własnie bandaże mi sie skonczyly :(

eh widac ze ta zona zyje :D

 

@Szawel daj znac jak sprawdzisz patent z kupka ciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jeszcze nie sprawdzałem tego patentu, ale czytałem i kilka osób mi o tym mówiło, że gdy zniesiemy kilka ciał w 1 miejsce, to po 20-30min mamy najazd gryzoni ;] Dziś zweryfikuje prawdziwość ;]

to ja pisałem tutaj, przeczytałem o tym na forum gsc, to działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widzisz [; ja gram na sprzęcie z podpisu i mnie doczytki wqrzają, ale gram dalej, bo gra jest przyjemna sama w sobie [; HL2 przeszedłem na gf2pro - 40fps na min. detalach w 800*600 rok temu, teraz gram na gf4800ti w stalkera i mam 40 fps na średnich det. w 800*600 ale doczytywania terenu mnie z deka dobijają, ale pisze - gram, bo gra jest fajna [; z paroma grami dałem sobie spokój gdy mi ledwo chodziły i mnie nie zaciekawiły, ale z tą sobie nie dam spokoju, bo jest faaajna ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Zdecydowałem się jednak na trainera - kilka razy próbowałem i kiepsko to wychodziło ;)

 

Jestem w pomieszczeniach z reaktorem, rozwaliłem wszystkich i nie wiem co mam dalej robić - są jakieś drzwi ale nie da się ich ich otworzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz dekoder ?? Trzeba bylo po misji z wylaczeniem anten spojzec w pda i byla misja spotkaj sie z przewodnikiem on by ci zlecil spotkanie z doktorkiem a on by pokazal gdziej jest dekoder. Dzieki tej wyprawie masz prawidlowe zakonczenie a teraz to lipa musisz isc do monolitu i bedziesz mial falszywe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie podziały sie pozostałe 165strony ?

 

edit: lol whcodze a tu 15 stron było tylko, napisałęm posta i pojawiły sie pozsotałe, dziwne :)

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem kolejny dowód na to że Zona żyje własnym życiem.

Na wysypisku, wspiąłem się na ta radioaktywna kupę złomu i rozglądałem się

dookoła. Dostrzegłem stado niby psów które jadło martwego stalkera. W pewnej chwili zaczęły sie nawzajem przeganiać od zwłok i jeden z nich zaczął je ciągnąć w tylko sobie znane miejsce.... tak jakby sam chciał je zjeść...

Eh, ta gra ma w sobie coś - takie smaczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pewnego razu w nocy biegłem z obozowiska w Kordonie w kierunku nasypu kolejowego i przebiegając koło drogi zobaczyłem jak grupa 6-8 stalkerów z gnatami i latarkami szła w kierunku z którego wyruszyłem. Tak sobie pomyślałem, gdzie oni mogą iść? Ciekawe czy w stronę obozowiska i ciekawe czy jak wrócę to po obozowisku i znajomych stalkerach zostanie tylko pył. Po powrocie już z daleka widziałem masę ciał ale na szczęście tych opryszków :) Nasi przetrwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie smaczki są najlepsze :D

 

O mało zawału nie dostałem jak dostrzegłem bloodsuckera w podziemiach i zaczął mnie ganiać. Wywaliłem kilka magazynków z kałacha, a na do koniec rozwaliłem go z klamki z tłumikiem :damage_wall: Twardy pacjent.

 

Natknąłem się też na kontrolera w kanałach i jego moce telepatyczne, odjazd :wink:

 

A na deser wpadłem w kompletną panikę po tym jak osaczyli mnie w końcu i rozwalili żołnierze pod koniec Agropromu.

 

Stalker ma swój klimat i nie ma sensu przechodzić go na pałę bez zwiedzenia każdego zakamarka. Najlepsze jest to, że nie ma w nim miejsc, które wydaje nam się, że idealnie wysprzątaliśmy i cały czas trzeba być ostrożnym :wink:

 

Hehe, fajnie wyglądają bandyci w dresowych spodniach z paskami, normalnie jakbym walił do dresów :lol:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...