Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Przez glupie tory przechodzilem 4 razy bo mnie promieniowanie zabijalo. Co oprocz wodki polecacie do pozbycia sie napromieniowania?

 

Za daleko kolego zaszedles na torach. wczesniej (jakies 100 m) tez jest dziura w plocie ale bez promieniowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowalem mody Redux, ten usuwajacy limity czasowe, wiecej krwi, wyostrzenie tekstur i lipa, gra crashowala sie przy starcie. Nie wiem co jest grane. 2 mody mialy do wrzucenia po lika tych samych plikow i nie wiedzialem czy nadpisac, czy nie. Zadna konfiguracja nie dziala.

 

PS. Martinii chyba przy pierwszym przejsciu Stalkera nie bede instalowal Reduxa, bo na poziomie Stalker i tak ledwo daje rade (wiem, lama jestem). Przez glupie tory przechodzilem 4 razy bo mnie promieniowanie zabijalo. Co oprocz wodki polecacie do pozbycia sie napromieniowania?

Musisz usunąć spolszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem moda na kierowanie pojazdami http://www.sendspace.com/file/cw6wzx i ten akurat działa. Jedynie z konsoli trzeba dorzucić linijki z odpalaniem silnika i zmiany kamer.

 

Niva jeździ, ale nie mogę odpalić Kamaza :-|

 

bind turn_engine kt

 

bind cam_1 kF1

bind cam_2 kF2

bind cam_3 kF3

 

cam_1 = First Person

cam_2 = Third Person

cam_3 = Dunno, you can just look around character with mouse.

 

Fajnie rozjeżdża się ludziki, po wjechaniu w anomalię obrażenia te same to samym bohaterem S. :wink:

 

Jak ktoś pozna sposób na Kamaza, niech pochwali się w temacie :)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a jak mam wgrac S.H.A.R.P.E.R-Textures.v.0.95 ?? Sa to te lepsze tekstury o których ktos pisal 2 strony temu. Kiedy to wypakowuje to pojawia mi sie folder "data" w folderze stalkera nie mam oc podmieniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie ludzia, wy w to juz gracie i ja bym chciał. Ale nie wiem na co mogę liczyć w mojej konfiguracji: winxp, x2 4600, 2x1gb 667mhz i 7900gs (600/1600). Jest szansa na płynną gre przy dynamic lighting??

 

Szukałem dema do single player ale nie znalzłem. Szkoda, bo to by mi wiele wyjasniło. Gra nie jest droga, ale nie chce mi sie czegos kupować, tylko po to by sie wk..ic :wink: Mam zasadę: jak nie moge pograc na full, to nie gram :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie będziesz grał na pełnym oświetleniu. Będziesz musiał tylko przyciąć odległość rysowania i teksturki. Gra bardzo intensywnie korzysta z pliku wymiany.

Tylko takich screenów jak qqrydza to nie będziesz mógł robić :lol: Ale wszystkie efekty świetlne będziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a jak mam wgrac S.H.A.R.P.E.R-Textures.v.0.95 ?? Sa to te lepsze tekstury o których ktos pisal 2 strony temu. Kiedy to wypakowuje to pojawia mi sie folder "data" w folderze stalkera nie mam oc podmieniac.

Po prostu nie wiem jak zainstalowac tego moda

Edytowane przez gogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z wolnym czasem i zainteresowani pomocą w tłumaczeniu REDUXa na PL, zapraszam: http://z4.invisionfree.com/STALKERRE/index...c=135&st=15

 

Może wreszcie nie będzie problemu z crashem moda w wersji PL.

 

@_bollo_, jak mnie litość weźmie to Ci to zuploaduje gdzieś :P

EDIT: Dziękuj mojemu piecykowi za godzinę wysyłania w tle podczas gry w Obka :D

S.H.A.R.P.E.R-Textures.v.0.95 http://www.bigupload.com/code.php?code=D9D9E7C4

 

P.S. Znalazłem innego moda, który zmienia prawie całą grafikę gry... ale, ale... Waży prawie... uwaga... 1GB :D a dokładnie 938.33MB więc zalecam tylko największym maniakom gry. http://stalker.filefront.com/file/New_Impr...Maps_FULL;79375

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Szawel! Czy aby to pobra z BU trzeba założy konto? sorry za lamerskie pytanie, ale nigdy z niego nie korzystałem. A co do drugiego moda, masz może gdzieś jego opis?

 

Dołączona grafika

 

mam coś takiego, czy to nie jest czasami wina mojego routera? pozdrawiam!

Edytowane przez _bollo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie ludzia, wy w to juz gracie i ja bym chciał. Ale nie wiem na co mogę liczyć w mojej konfiguracji: winxp, x2 4600, 2x1gb 667mhz i 7900gs (600/1600). Jest szansa na płynną gre przy dynamic lighting??

 

Szukałem dema do single player ale nie znalzłem. Szkoda, bo to by mi wiele wyjasniło. Gra nie jest droga, ale nie chce mi sie czegos kupować, tylko po to by sie wk..ic :wink: Mam zasadę: jak nie moge pograc na full, to nie gram :-P

Nie, nie mozesz liczyc na nic.

Kup se sprzeta za 10k to moze w to pograsz.

To gierka projektowana na 2009 rok wypuszczona jako test na przyszlosc czy oplaca sie konczyc szybciej gry niz to przewiduja tworcy.

Ja posiadajac sprzet taki jak Ty pochlastalem sie i juz nie zyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechce mi sie czytać połowy tematu więc mam kilka pytań.

1.Czy zagram w to z 512mb ramu na minimum bez szarpania czy poczekać aż będę miał 1GB

2.Mod redux poprawia grafe tak??? Jeśli tak to czy zwiększa wymagania???

3.Czy jest mod który pozwala nam nosić wszystko bez ograniczeń wagowych??? Jeśli tak to jak sie nazywa???

4.Co poprawiają patche???

5.Czy któryś z patchy obniża wymagania tak jak w Hitmanie Blood Money???

6.Czy spolszczenie nie gryzie sie z patchami albo modami albo jednym i drugim???

 

Jak mi sie coś jeszcze przypomni to napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. na 512 będą przycinki

2. mod redux poprawia realizm gry

3. jest gdzieś na stalker.filefront.com, ale nie polecam bo to niszczy klimat

4. poprawiają błędy gry ;)

5. nie, ale paczka z nowymi teksturami (220mb) dała mi kopa paru fps

6. z patchami - nie. z modami różnie bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Pikniku Na Skraju Drogi było pisane już gdzieś przy początku tematu. W każdym razie na sporo przed wyjściem gry. Kto czytał ten wie ;] Swoją drogą całkiem fajna książka. Praktycznie gra jest na jej podstawie.

 

@demon92, Dla własnego dobra. Nie odpalaj tej gry na 512MB ;] No i gdybyś przeczytał chociaż ostatnie 2 strony, to byś wiedział do czego jest jaki mod, bo sporo o tym było :P

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem mody:

 

- Realism Graphic Mod

- S.H.A.R.P.E.R-Textures.v.0.95

 

i powiem wam, że gra wygląda całkiem inaczej.... Chodzi wyraźnie lepiej. Realistyczne oświetlenie w zależności od pory dnia tez jest ciekawe i daje fajny efekt :) Natomiast co do moda z wyrazistymi teksturami....hmm wyglada to ciekawie, ciezko okreslic czy lepiej czy gorzej. Wg mnie lepiej no i gra chodzi plynniej :) wyeksponowanie ziarnistości niektorych tekstur daje efekt takiego brudu i nędzy jaka jest i powinna byc obecna w strefie - dodaje klimatu.

 

To tyle ode mnie na temat tych 2 modow. Jakby ktos mogl pokazac jakies sample z tej paczki 1GB tekstur to bym byl wdzieczny.

Reduxa nie wgrywałem jeszcze.... czekam na wersje pod PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, już 3 raz mi się STALKER zaciął, nie wiem czego to może byc przyczyna, gra chodzi płynnie ale potrafi się całkowicie zaciąć podczas jakiegoś szybkiego zwrotu akcji np. wybuch lub raz się scieło jak zaczał padać deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...