Skocz do zawartości
nrl

BloodRayne 2

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jestem tu nowy i mam problem w BloodRayne 2z przejściem bosa. Mianowicie: Jeśli ktoś przeszedł to niech mi powie jak pokonać SLEEEZA. Tam trzeba włączyć dźwignię i wtedy kanałami zaczyna się lać na niego woda ale po pewnym czasie przestaje i chyba znowu trzeba tą dźwignię przesunąć, tylko to się tak cały czas powtarza i nic.

HELP

 

Z góry dzięki

Pozdro

Edytowane przez #Korzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie mam nimi rzucać ? Na SLEEZA ? czy może na tą dźwignię ? Próbowałem na

 

dźwignię ale cholernie ciężko trafić.

 

EDIT

OK, już nieważne

poradziłem sobie :)

THx

Edytowane przez #Korzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[spojler]

 

No to lecim. Stajesz niedaleko jednej ze skrzynek. Czekasz aż jakiś koleś podleci blisko drugiej skrzynki. Walisz w niego harpunem. Jak trafisz w niego to potem tylko wciskasz strzałkę w lewo albo prawo (w zależności gdzie stoisz) i kolo ląduje w skrzynce. Potem szybko robisz to samo (najlepiej włącz sobie spowolnienie) i gotowe. Mam nadzieję że wystarczająco jasno to napisałem. Jakbyś miał jakiś problem to pisz śmiało.

robie to ale kolesie nie przyczepiaja sie do skrzynek :mur:

 

 

POPRAWKA 2 ZUCILEM I BYLO WIDAC ZE SA POD PRADEM :D ALE KRATA SIE NIE OTWIERA :blink: :mur:

Edytowane przez MrVonFetysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaltenberg

szukam ścieżki dźwiekowej do bloodrayna 2 w szczegolnosci chodzi mi o muzyczke z I planszy przeszukalem calego neta i lipa - za cholere nie potrafie tego znaleźć. Jeśli ktoś moglby mi napisac choc tytul tego utworu badz tez zamiescil na rapidsharze lub mailu to bylbym bardzo wdzieczny. Wydawalo mi sie ze ta muzyczka to aria Mozarta ale chyba jestem w bledzie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak byla git [; z taka bohaterka kazda czesc bedzie git [; musieli by sie naprawde starac zebym nie kupil :D

widzieliscie dodadkowe stroje po przejsciu gry? :>

blood dragony byly ciekawa opcja uzylem ich tylko kilka razy w ciagu calej gry :D przeszedlem krojac ostrzami i walac harpunem [; z gunow to tylko unravlera i tego przedostatniego kolesia zabilem:P

w pierwszej czesci brakowalo mi akrobatyki takiej jak w 2 i nie bylo takich fajnych fatality [;

 

ostatnim filmiku zostawili sobie ladna furtke do 3 czesci. moze to tak na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...