Skocz do zawartości
nrl

BloodRayne 2

Rekomendowane odpowiedzi

"US PC Release July 26th

The game is finished and currently in manufacturing. Look for it end of the month!"

oficjale info ze stronki

to dlaczego gierki jeszcze nie ma w sklepie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro zamawia to dlaczego "ale zajmuje 2.49GB" ? chciales sie chlopcze pochwalic , ze sciagasz czy o co ci chodzilo ? Na forum jestes od 03 , a jednak nadal glupiutki :(

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :) Niech ktos napisze recke :) Jak chodzi, jakie wymagania, moze jakies screeny bo w necie sa screeny chyba z ps2 (bo niezbyt ladne w porownaniu z bloodrayne jedynka ;) ) Czy sa jakies bugi, moze niekoniecznie z winy programisty ale z winy "dystrybutora" itp itd :)

 

Jedyneczka byla miodna niesamowice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy level to ten z dema. Sterowanie identyczne jak w demie, raczej nic nie zmienili.

Na 9800se@pro gra czasem chrupnie i zejdzie do 25fps (1280x1024 wszystko na 'On', Anizo x8), ale nie to nie q3 i się tak tego mocno nie odczuwa.

Bugi - mogłem nie zwrócić na to uwagi podczas grania w demo, ale pozostali wrogowie grzecznie czekają i nie ruszają Rayne, dopóki nie dokończymy robić 'fatality' 8). Generalnie dla mnie gra bomba, szkoda że nie mam teraz czasu w to młócić.

Jak będę miał więcej czasu wieczorem, to napiszę coś więcej (chociaż pewnie ktoś i tak mnie uprzedzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm po pierwszych wrazeniach... gra jest jakas prostsza od 1nki, chyba bardziej krwawsza bo krew bryzga hektolitrami po ekranie, grafika lepsza choc pomimo iz mam wlaczony aa x4 i anizo x16 to widac gdzieniegdzie schodki.

tak na szybko zrobilem 2 screeny (w sumie nie potrzebnie je zmniejszylem z 1024 na 650):

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak niektórzy mogą się tą grą tak zachwycać - gniot okrutny jak i pierwsza część. Gra zabugowana, sceny żywcem zerżnięte z Prince of Persia, wrogowie wychodzący nie wiadomo skąd (w zasadzie wiadomo - pojawiają się losowo na planszy) i do tego pomysł z wrzucaniem przeciwników do np. kominka czy śmieciarki aby przejść dalej. Kasę lepiej odłożyć na piwo czy paliwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam znowu taki problem ze na tej dyskotece co trzeba wrzucic ofiary na 4 glosniki potem lazic po schodach na gore, wybilem wszyskich na samej gorze i pojawia mi sie w jedym pomieszczeniu to takie zielone cos po wlaczeniu aury, jest tam rozwalony sufit do ktorego nie da sie podskoczyc ani nic i nie wiem co zrobic :/ wie ktos moze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam znowu taki problem ze na tej dyskotece co trzeba wrzucic ofiary na 4 glosniki potem lazic po schodach na gore, wybilem wszyskich na samej gorze i pojawia mi sie w jedym pomieszczeniu to takie zielone cos po wlaczeniu aury, jest tam rozwalony sufit do ktorego nie da sie podskoczyc ani nic i nie wiem co zrobic :/ wie ktos moze??

1589615[/snapback]

Wejdz do tego pomieszczenia nie rozwalaj tych 2 gosci tylko wystrzel harpun w kierunku sciany tak aby sie do niej przyczepil pociagnij do siebie sciana spadnie na tych kolesi a ty bedziesz mogl po niej wejsc na gore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczylem na moment i powiem,ze mi sie podoba bardziej niz jedynka.Serio.Graficzka ladna i gra jest bardzo prosta i typowo konsolowa,czyli taka jaka lubie :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie krew zalała w zeszłym tygodniu ...

 

znalazłem na stronce filmweba trailery do filmu...

 

ściągnąłem oba, oblookałem...

 

bosche... takiej porażki świat chyba dawno nie widział ... :?

 

nie wspomnę już o odtwórczyni głównej roli, która przy prawdziwej Rayne wygląda jak chłopka wyciągnięta prosto ze stodoły...

 

naprawdę totalna porażka ... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...