Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

TWEAK PARE LAT TEMU :]

Rekomendowane odpowiedzi

A propo znalazlem na starej stronie:

"Dwie srebrne pasty

Lisek

 

Serwis I am not a geek porównał ze sobą dwie "srebrne" pasty termoprzewodzące. Jedna z nich to Artic Silver II, zaś druga OCZ Quicksilver. Choć panowie z OCZ zaklinali się, że ich pasta jest lepsza od Artic Silver II , to testy pokazały kompletny brak różnicy w temperaturze procesora przy zastosowaniu obydwu past. Jedyne co teraz przemawia na korzyść pasty OCZ to niższa cena, a ta sama wydajność i ilość pasty w opakowaniu. "

 

A dzis mamy test AS 5 i OCZ Ultra II :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje na ta rocznice 4lecia pozbierac wszelkie wpadki Tweaka i tym podobne materialy ... mozna sie posmiac z tego traktujac to w kategorii zartu ...przykaldowo ja mam 2 screeny z tego typu rzeczami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje na ta rocznice 4lecia pozbierac wszelkie wpadki Tweaka i tym podobne materialy ... mozna sie posmiac z tego traktujac to w kategorii zartu ...przykaldowo ja mam 2 screeny z tego typu rzeczami :)

No bardzo dobry pomysł :)

Już się nie moge doczekać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje na ta rocznice 4lecia pozbierac wszelkie wpadki Tweaka i tym podobne materialy ... mozna sie posmiac z tego traktujac to w kategorii zartu ...przykaldowo ja mam 2 screeny z tego typu rzeczami :)

Ja tez gdzies mam jak graham chcial wyrolowac administracje i moderatorow Tweak'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje na ta rocznice 4lecia pozbierac wszelkie wpadki Tweaka i tym podobne materialy ... mozna sie posmiac z tego traktujac to w kategorii zartu ...przykaldowo ja mam 2 screeny z tego typu rzeczami :)

Ja tez gdzies mam jak graham chcial wyrolowac administracje i moderatorow Tweak'a :)

Ehh Panie Lisku

to moglbyc jeden z najwiekszych przekretow na tweaku ...

gwozdz do trumny pana G

w wielkim stylu

niestety nie zwrocilem uwagi na napis mowiacy o tym kto zmienial posta i wogole....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje na ta rocznice 4lecia pozbierac wszelkie wpadki Tweaka i tym podobne materialy ... mozna sie posmiac z tego traktujac to w kategorii zartu ...przykaldowo ja mam 2 screeny z tego typu rzeczami :)

No bardzo dobry pomysł :)

Już się nie moge doczekać :P

Tez mi sie ten pomysł bardzo podoba, a na wakcjie zrobic mega zjazd Tweaka (bede juz mial prawko 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass po co prawko ?? chcesz je starcic jak bedizesz wracal do domu ?? po pijaku sie nie jezdzi ;)

a co do zlotu to nie moge sie juz doczekac kolejnego, ubiegloroczny byl zaje#*@^%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No No No :!:

Niewiedziałem, że tweak jest taki stary, ale i jary :D

Hehe no co ty tweak.pl dopiero się rozkręca :wink:

Wcale nie popularne strony archiwizują, bo starraaa strone mojego klanu jest tam u nich :]  

http://web.archive.org/web/20030701102403/...navypol.prv.pl/  

Ładna, prawda :]

Piękna.....tylko mnie troche oślepiła. Mogłeś powiedzieć żeby założyć okulary przeciwsłoneczne jak się będzie na nią wchodzić :wink:

po pijaku sie nie jezdzi  

a co do zlotu to nie moge sie juz doczekac kolejnego, ubiegloroczny byl zaje#*@^%

Pewnie w tym roku również nie pojade :cry: jak zawsze problem z $$$ :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w tym roku również nie pojade  :cry:  jak zawsze problem z $$$  :cry:

A tam zjazd to taniocha ;).

Bus 15 pln z Miasta Boga ;) (Sz-n) plus PKP do Sz-n. Nocleg tani jak barszcz bo tez 15 pln. Generalnie calkiem ekonomicznie bylo biorac pod uwage ze swego czasu przerznelem 500 PLN w jedna noc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie calkiem ekonomicznie bylo biorac pod uwage ze swego czasu przerznelem 500 PLN w jedna noc ;)

Wiem coś o tym bo 2 lata temu w ciągu tygodnia wakacji tak poszalałem że do dziś nie moge wyjść z debetów bankowych :cry: Karty kredytowe to przekleństwo bo jak już sie zacznie impra i ma się takie gów*** pod ręką to nie można się opanować :wink:

Mam plan wyjścia z moich długów więc może do wakacji uda mi się wyjść na zero. A jeżeli by mi się ten plan powiódł to na pewno bym pojechał.

Ps. Nigdy nie bierzcie PROVIDENTA :evil: to największe gów*** jakie może być.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech to były czasy az milo się wpomina, najbardziej brakuje mi tego zżycia sie userów, nie było nas wtedy aż tak dużo ale można było się bez obaw o wszytko spytac i dostawało się konkretną pełną odpowidz bez bluzgów typu "szukaj", "Było".

 

 

teskni mi sie do tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech to były czasy az milo się wpomina, najbardziej brakuje mi tego zżycia sie userów, nie było nas wtedy aż tak dużo ale można było się bez obaw o wszytko spytac i dostawało się konkretną pełną odpowidz bez bluzgów typu "szukaj", "Było".

 

 

teskni mi sie do tego :D

Pojechalbym... gdyby nie moi rodzice... za chiny ludowe nie pusciliby mnie 400km gdzies w Polske.. Na przyszly rok pojade :) ... moze juz bede miec mobilne WC :lol: ...

 

Ja na tweaku jestem od ponad 2 lat... najpierw podniecil mnie art berkuta o chlodzeniu wodnym na jego pentiumie... a potem wszedlem na forum jako totalna lama... Teraz sobie to wspominam... zwlaszcza kiedy widze gosci w okularkach nazywajacych sie informatykami :) ... ( z komputer swiata :P )...

 

 

Wlasciwie to Tweak byl chyba pierwszym serwisem w Polsce o OC... ( mowie o takim powazniejszym ) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre czasy, dziś nie ma już nawet wielu starych userów, może są ale sie nie pokazują :( a szkoda, taka stara gwardia, świetni ludzie gotowi zawsze pomóc.

 

Ale wszytko sie zmienia z czasem i Tweak tez, mam nadzieje ze na lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam forum od czasoof - hmm 2 latka beda... A na forum dzialam od Marca chyba:) Niestety teraz nowych userow jak mroowkoow i nie wszyscy grzesza inteligencja i zakladaja beznadziejne tematy... Kiedy to forum to bylo cos, teraz tez jest cos tylko troszke mniej "ODLOTOWE" :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja hmmm, dzięki temu forum odważyłem się otworzyć obudowe kompa dalej to już było dalej i dalej......

Jestem tu już jakieś 1,5 roku dużo nie gadam bo się troche na tworzenie stron przesiadłem pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...